dnes je 29.05.2020 a svátek má Maxmilián

13. ročník charitativního bazaru Báry Nesvadbové je tu!

Přidat na Seznam.cz
Nadační fond Be Charity pořádá již 13. ročník charitativního bazaru s luxusní módou za zlomek ceny. Nákupem uděláte radost sobě, ale také lidem, zejména dětem, kteří to potřebují. I slavné české tváře pomáhají!

NF Be Charity již několikátým rokem podporuje svými aktivitami lidi s mentálním a kombinovaným postižením. Díky tomu se doposud podařilo vybrat více než šest milionů korun. Jen na loňském ročníku charitativního bazaru se vybralo přes milion korun.

POMOZTE NÁM POMÁHAT

 

„Kdokoliv s tak velkým štěstím, jako je zdraví, by neměl zavírat oči před ostatními. Pomáhat postiženým je pro členy Nadačního fondu Bazaar Charity přirozené, samozřejmé a absolutně automatické,“ říká zakladatelka nadačního fondu Barbara Nesvadbová.

Posláním nadačního fondu Be Charity je podporovat dlouhodobě nemocné či jinak znevýhodněné osoby a jejich rodinné příslušníky, kteří se o ně starají. Reálně tedy pomáhají příspěvky na léčbu, rehabilitaci, na koupi zdravotnických pomůcek a materiálů.

Kdy se můžete zapojit a pomoci vy osobně?

Třeba právě 11. listopadu 2019 od 16 do 20 hod. v Praze v Žofín Garden. Nákupem luxusního oblečení za velmi sympatickou cenu totiž uděláte radost nejenom sobě, ale i lidem, kteří si ji sami udělat nemohou. Mezi oblečením, které si můžete koupit najdete značky, jako jsou Prada, Max Mara, Dior a spoustu dalších. Stejnou váhu má pomoc známých osobností, které mimo jiné do bazaru věnovaly pár kousků ze svého šatníku...

„Chceme znát příběh každého žadatele a pomáhat s konkrétními osudy. Mezi zásady patří přímý kontakt s žadatelem a rozdělení 100 % získaných finančních prostředků.“

 

Zdroj: FB @miroslavbarta

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI NADAČNÍ FOND BE CHARITY BARBARA NESVADBOVÁ CHARITATIVNÍ BAZAR EWA FARNA TEREZA ZIMOVÁ PETR NÁROŽNÝ PETR VOJNAR

Související články

Bývalý domov herečky Meg Ryan v San Francisku je na prodej za 19,95 milionů dolarů

Slavná herečka tento luxusní domov sdílela se svým tehdejším manželem Dennisem Quaidem. Dům v San Francisku navrhl před více než sto lety Samuel Newsom a nabízí panoramatický výhled na Alcatraz. Nyní je na prodej za horentní sumu.

Celý článek

Vendula Pizingerová a její módní tváře

Česká média zaplavila radostná zpráva. Vendula Pizingerová oznámila, že je se svým manželem Josefem v očekávání. Podívali jsme se, jaké jsou módní tváře prezidentky nadace Kapka naděje a bývalé manželky známého zesnulého českého skladatele Karla Svobody.

Celý článek

Co nás čeká v módním průmyslu po karanténě?

Sedíme doma, do obchodů nemůžeme, a to nakupování online prostě není ono, že. Nehledě na to, že máte najednou jiné starosti, než poslední kolekci Pumy nebo zrušený Fashion Week. Říkáte si možná, že až tohle všechno skončí, hned poběžíte do obchodu a něco hezkého si koupíte? Zkuste se nad tím zamyslet.

Celý článek

Tom Ford a Anna Wintour zachraňují módní průmysl před ekonomickou krizí

Žijeme v době koronavirové. Nikdo nečekal, co přijde. Nikdo neví, co bude. Společně to ale zvládneme. Někteří z nás ale myslí nejen na to, jak zachránit současnou žalostnou situaci ve světě, ale také na to, co přijde. Čeká nás totiž i doba pokoronavirová.

Celý článek

#PillowChallenge vládne v době karantény instagramovým trendům

Sociální média nás mohou i v době karantény spojovat v celosvětovém měřítku. Nesčetně kreativních někdy až šílených způsobů, jak „zabít nudu“ vytvořilo i tzv. #pillowchallenge, tedy polštářová výzva.

Celý článek

Naše první dámy, 3. díl: Marta Gottwaldová

Milovala luxus, kterým se obklopovala, pocházela ale z chudých poměrů. Někteří se jí smáli, jiní se jí báli. Řeč je o naší první dámě Martě Gottwaldové. Jak se stala první dámou? A u koho si nechala šít své luxusní róby? Dozvíte se v článku.

Celý článek

10 nejhezčích outfitů Melanie Trump

Každý mocný muž má za sebou ještě mocnější ženu. Nevíme, zda tato slova klasika platí i v případě prezidentského páru USA, jedno je ale jasné! První dáma Spojených států amerických má jako bývalá modelka a návrhářka styl. Pojďte se s námi podívat na 10 nejlepších outfitů Melanie Trump.

Celý článek

Butik české návrhářky Tatiany Kovaříkové v novém kabátě

Proměna butiku české návrhářky Tatiany Kovaříkové kombinuje důraz na propojení barev, materiálů i potřeb žen.

Celý článek