dnes je 06.03.2021 a svátek má Miroslav

3 skvělé způsoby, jak si navlnit a zároveň nezničit vlasy

Přidat na Seznam.cz
Která žena by nechtěla krásné přirozené lokny přímo po probuzení? Pokud vás příroda neobdarovala dokonale kudrnatou kšticí, tak nezoufejte. Nádherné vlnky si můžete udělat i bez použití kulmy.

zdroj: pexels.com

Chcete menší obměnu účesu, ale nechcete investovat do kulmy? Děláte dobře, pokud s ní neumíte správně zacházet, tak může nadělat více škody než užitku. To samé samozřejmě platí i pro žehličku, pomocí které lze také udělat hezké vlnky. Ale o tom dnešní článek není. Tyhle 3 způsoby vás zajisté nadchnou.

Vlny pomocí donutu

Pokud jste ještě neslyšela o tzv. donutu, tedy výplně do vlasů ve tvaru donutu, tak nezoufejte. Dá se sehnat asi v každé drogerii a stojí pár korun. Čím menší donut koupíte, tím menší vaše vlnky budou. Vlasy můžete jemně navlhčit, ale především je nastříkejte přípravkem pro podporu vln. Postup je velmi lehký – vyčesejte si vlasy do vysokého culíku a protáhněte ho skrze donut. Culík si rozdělte na 2 prameny a obmotávejte vlasy kolem obvodu donutu, tak pokračujte i s druhou půlkou. Konec zafixujte pinetkami a nechte působit cca 3 hodiny. Výsledkem budou krásné objemné vlnky.

zdroj: pinterest.com

Hit Instagramu

Nedávno se na Instagramu objevil zajímavý trik, jak si bez kulmy krásně natočit vlasy. Postačí vám nějaká delší stuha, popřípadě náš tip je pásek od županu. Vlasy můžete natáčet mokré nebo suché, záleží, jak intenzivní vlny chcete. Pásek si nasaďte na hlavu, kde se dává čelenka a srovnejte konce. Jednu stranu sepněte do culíku a s druhou pracujte. Vezměte od vrchu hlavy cca 2 cm pramínek a ten jednou obmotejte kolem pásku, pak vezměte pramen níže a udělejte to samé, postupně budete vytvářet něco jako francouzský cop. Na konci zajistěte gumičkou, a to stejné udělejte na druhé straně. Můžete s tím i spát nebo nechat působit přes den pár hodin. Pak jen odmotejte pásek a užijte si princeznovské vlnky.

zdroj: pinterest.com

Varianta s čelenkou

Pokud máte kratší vlasy, tak je tahle varianta pro vás ideální. Navlhčete si vlasy a dejte si do nich tužidlo pro objem. Pak si nasaďte pohodlnou čelenku a postupně obmotávejte pramínky vlasů kolem čelenky. Opět platí pravidlo, že čím menší pramínek vezmete, tím menší budou vaše lokny. Všechny pramínky obmotejte kolem čelenky a nechte to na hlavě alespoň 4 hodiny. Pak sundejte čelenku, vlnky pročesejte a užijte si krásný a jednoduchý účes, který vydrží několik dní.

zdroj: pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA VLASY A ÚČESY VLNY JAK NA VLNY JAK SI NAVLNIT VLASY KRÁSNÉ VLNY ÚČESY VLNY BEZ KULMY KRÁSNÉ VLASY

Související články

Trendy účesy, se kterými letos zazáříte

Blíží se jaro, a to je vždy skvělým časem na změnu účesu. Pomůžeme vám s vaším rozhodováním, abyste měly jasno, až se otevřou kadeřnictví. Našli jsme ty, které budou v letošním roce nejvíc trendy! Se správnými pomocníky je navíc snadno upravíte i doma.

Celý článek

Nákupní tip pro dámy i pány: dopřejte si nadstandardní péči

Perfektní péče o vlasy i vousy je tím, co nám často připadá jako základní standard. Ne s každým výrobkem však můžeme dosáhnout skvělých výsledků. S řadou Rowenta Ultimate Experience dosáhnete maxima!

Celý článek

10 účesů, které zvládnete i doma

Možná už vás nebaví každé ráno zamotat vlasy do drdolu nebo jen vyčesat culík. Dali jsme dohromady deset jednoduchých účesů, které zvládnete během chvíle i doma.

Celý článek

Jak upravit ofinu doma

S ofinou to není lehké, ale co si budeme povídat, ten efekt stojí zato. Jednoduchá úprava ofiny ve vaší koupelně s výsledkem jako z kadeřnictví. Pojďte to zkusit s námi. 

Celý článek

5 trendy účesů, které ovládly Instagram

Řekněme si narovinu, že život v karanténě není úplná výhra. Ale na všem se dají najít pozitiva! Máme více času samy na sebe, a to můžeme skvěle využít v náš prospěch. Sociální sítě a zejména pak Instagram se začaly plnit novými trendy účesy, kterými se může inspirovat každá z nás. Díky nim po lockdownu zazáříte! 

Celý článek

Symbol ambiciózní ženy a jemné rebelky s romantickou duší najdete v novém parfému návrhářky Jitky Klett

Elegantní vůně vhodná pro dámy i pány omámí nejenom vaše smysly. Designový flakón, vůně oslavující ambiciózní ženu a podpis návrhářky Jitky Klett jsou spojením, které nás nenechává klidným.

Celý článek

Natalie Portman v kampani na novou ikonickou rtěnku Dior

Natalie Portman se poprvé objevila v kampani řady rtěnek Rouge Dior v roce 2013. Nyní se vrací, aby představila aktuální novinky oblíbeného módního domu a jeho nejnovější beauty linie.

Celý článek

Nezapomenutelné okamžiky v historii krásy a módy: Kočičí oči Barbry Streisandové

Okamžiky, na které nikdy nezapomeneme. Styl a vzhled, který se snažíme napodobit. Tento výčet by byl nekonečný, a přesto někde začneme a postupně vás provedeme stylem hvězdných osobností, který si budeme vždy pamatovat. Pro dnešní článek jsme vybrali dokonalost líčení očí zpěvačky a herečky Barbry Streisandové.

Celý článek