dnes je 02.12.2022 a svátek má Blanka

6 originálních vánočních dárků, které obdarovaný jen tak nezapomene

Přidat na Seznam.cz
Hledáte originální dárky pro vaše milované? Přinášíme vám hned 6 tipů, které udělají radost v každém věku. Zapomeňte na předražené dárky a dejte svým blízkým zážitek, který potěší.

zdroj: pixabay/bobdmyt

Netradiční a originální vánoční dárek? To jsou v první řadě zážitky. Pokud nevíte, čím svou rodinu nebo blízké osoby obdarovat, vsaďte na zážitek. Na takový dárek se jen tak nezapomíná. Ponožky, svíčky, knihy, šperky, kosmetiku i společenské hry dává pod stromeček každý, ale co věnovat nezapomenutelný zážitek?

1. Luxusní jízda

Začneme u dárků pro muže, a tím je zajisté jízda krásným sporťákem. Usaďte svého milovaného za volant a dopřejte mu jízdu například ve Ferrari, Lamborghini, Mustangu a dalších.

zdroj: pixabay/kamilalarry

2. Trocha té romantiky

Pokud hledáte vhodný dárek pro vaši partnerku nebo partnera, není nic romantičtějšího než večeře na lodi s živou hudbou nebo příjemná čokoládová lázeň ve wellnessu.

zdroj: pixabay/kaisender

3. Kdo se toho nebojí

Nebojíte se adrenalinu? Pak můžete koupit tandemový seskok padákem, bungee jumping nebo adrenalinový let. Na takový dárek určitě nikdo nezapomene.

zdroj: pixabay/bungeeinternational

4. Gastronomický zážitek

Láska prochází žaludkem, proto i gurmánský dáreček pod stromečkem nesmí chybět. Můžete objednat ochutnávku vín, degustační menu pro dva nebo překvapit kurzem vaření.

zdroj: pixabay/mokca

5. Pro milovníky zvířat

Je daná osoba, kterou chcete překvapit, milovníkem zvířat? Pak pro ni/něj můžete zajistit den na farmě, krmení kočkovitých šelem, jízdu na koni nebo jízdu se psím spřežením.

zdroj: pixabay/michelleraponi

6. Dárky pro umělce

Darujte svým blízkým umělecký zážitek, kde načerpají potřebnou kreativitu. Výběr je široký, od fotografického kurzu, malování obrazů přes kreativní workshopy a floristiku, až po kurzy kaligrafie nebo truhlářství.

zdroj: pixabay/paulhenri

Přidat na Seznam.cz
DÁRKY NA VÁNOCE TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY VÁNOČNÍ DÁRKY DARUJ ZÁŽITEK VÁNOCE 2021 VÁNOČNÍ DÁREK ZÁŽITKY

Související články

Piknik pro nevěstu

CHYSTÁTE PRO SVOU KAMARÁDKU ROZLUČKU SE SVOBODOU?

Jak by mohla rozlučka se svobodou vypadat, jakou zábavu na rozlučku zvolit a do čeho se obléci.

Celý článek

Mýty o vánočních tradicích: Kde se vzaly naše typické české Vánoce?

Blíží se nejkrásnější svátky v roce a všechny ulice září ozdobami a voní dobrou náladou. Zároveň si ovšem nejde nevšimnout, že se zejména v posledních letech míchají dohromady různé tradice, některé zvyky se zapomínají, a zároveň je nahrazují ty nové.

Celý článek

23 tipů na vánoční dárky pro vaši drahou polovičku

Rok se s rokem sešel a Vánoce jsou blíž, než by se mohlo zdát. Pokud nejste ještě úplně připravení a stále řešíte, čím udělat radost své drahé polovičce, máme pro vás několik tipů na vánoční dárky, které zaručeně potěší každou ženu a samozřejmě každého muže.

Celý článek

Originální i praktické dárky pro ženy

Chcete svou partnerku, dceru, sestru nebo maminku letos obdarovat něčím originálním či alespoň skutečně praktickým? Vybrali jsme pro vás pár dárků pro ženy, které se v žádné domácnosti rozhodně neztratí.

Celý článek

Dokonalý make-up? Takový, který je jako druhá vrstva pokožky, radí Oriflame make-up artistka 

Pro každou ženu, která se ráda cítí upravená, je zkrášlování každodenní a nepostradatelnou součástí beauty rutiny. Problém však nastává ve chvíli, kdy na dosažení okouzlujícího efektu není moc času. Inspirujte se radami od Lussi, Oriflame make-up artistky, která radí, jak si každé ráno snadno a rychle nalíčit euforickou pleť.

Celý článek

Miss Lucie Šlégrová doslova září

Miss Lucie Šlégrová doslova září. A má své důvody. Se svým mužem Jiřím Šlégrem užívají předvánoční dny v novém domě, který stihli za tři čtvrtě roku z hrubé stavby předělat v zařízený domov.

Celý článek

Vánoční dárky vám zabalí celebrity. Lucie Benešová, Jitka Boho, Petra Špindlerová a Dva tátové se vystřídají na charitativní akci v Centru Černý Most

Těsně před svátky si zákazníci Centra Černý Most mohou nechat zabalit vánoční dárky od ambasadorů centra Michala a Davida Vaníčkových, známých jako Dva tátové, zpěvačky Jitky Boho nebo hereček Lucie Benešové a Petry Špindlerové.

Celý článek

Režisér a spisovatel Rudolf Havlík bere čtenáře do zákulisí světa „fast fashion“

Jak vypadá špinavá práce pro textilní průmysl v zemích třetího světa? Dobrodružné vyprávění plné humoru nabízí odpovědi, které možná překvapí.

Celý článek