dnes je 28.05.2022 a svátek má Vilém

Anetu Vignerovou vyhodili! Prý kvůli tomu, co nosí v podprsence!

Přidat na Seznam.cz
Každý, kdo chce být ve svém povolání úspěšný, musí splňovat základní předpoklady pro výkon té či oné práce. Kuchař musí umět vařit, učitel učit, ředitel vést firmu a modelka?

Ta musí být především krásná! Právě proto se Aneta Vignerová rozhodla, že navštíví po vzoru svých kolegyň kliniku plastické chirurgie Esthé, kde by si po vstupní konzultaci ráda nechala upravit prsa. Ale stalo se něco, s čím nepočítala. Vyhodili ji!

„Kliniku Esthé mi doporučila kamarádka, která tu byla na zákroku a nemohla si celé vedení a přístup vynachválit. O profesionalitě celého týmu jsem se ostatně přesvědčila sama. Musím také přiznat, že mi i hodně polichotilo, když mi řekli, že na jejich služby mám ještě spoustu času,“ řekla na jednu stranu zhrzeně, na druhou stranu šťastně, že nic nepotřebuje, Aneta Vignerová.

 

Aneta se objednala k MUDr. Karlu Urbanovi předem na konzultaci, stejně jako ostatní klientky. Když ale přišla a MUDr. Urban jí prohlédl, konstatoval, že na jejích prsou neshledává žádnou vadu, kvůli které by musela podstoupit plastickou operaci prsů. Že klientkám jejich touhu po plastické operaci rozmluví, se prý stává velmi často. „Někdy opravdu stačí nevhodná, občas i nevinně myšlená poznámka kamarádky, partnera, nebo třeba nevhodná reportáž v televizi a rázem se zrodí otazník v hlavě. Jsem dost krásná? Stejně krásná, jako někdo jiný? S tím pak přijde žena k plastickému chirurgovi a na něm je, aby objektivně zhodnotil, zda žena přichází s opodstatněným důvodem, či nikoliv,“ vysvětloval plastický chirurg MUDr. Karel Urban.

Aneta Vignerová je krásná mladá žena, které by její vzhled mohla závidět nejedna příslušnice něžného pohlaví. Nároky modelingových agentur jsou ale velmi vysoké, a kdo se chce v modelingu udržet, musí tyto požadavky ctít. I přesto, že je nyní pro plastickou kliniku Esthé “nevhodnou adeptkou“, nehodlá usnout na vavřínech. „Určitě se budu snažit dodržovat zdravý životní styl, protože člověk na sobě musí neustále makat. Když poznám, že už cvičením nic nezmůžu, půjdu se ráda opět poradit s panem doktorem Urbanem,“  plánovala Aneta.

Zda se Aneta na kliniku jednou vrátí jako pacientka s jasným požadavkem ještě uvidíme, sama však tuto možnost nevyvrací. 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI KRÁSA PLASTICKÁ CHIRURGIE ESTETICKÁ MEDICÍNA ESTHÉ ANETA VIGNEROVÁ

Související články

Kolagen s kyselinou hyaluronovou a vitamínem C pro pevnou pleť, která neochabuje

Přírodní kosmetiku s CBD značky CANNOR máme v oblibě již delší čas. Kolagenový drink v podobě 100% přírodního doplňku stravy pro buněčnou výživu těla a hydrataci pokožky si zamilujete rozhodně i vy.

Celý článek

Ženy ženám: kampaň spojující inspirativní ženy

Zpěvačka Olga Lounová, návrhářka Zuzana Lešák Černá i herečka Aneta Kernová jsou součástí projektu, který poukazuje na jedinečné životní příběhy každé ženy.

Celý článek

Séra s vitamínem C dodají vaší pleti zář. Jak vybrat to pravé?

Jak může vitamín C, známý také jako nejvyhledávanější složka péče o pleť všech dob, proměnit naši pleť? Rychle a efektivně, ale jak vybrat ten správný produkt pravě pro vás? 

Celý článek

Svatební kolekce účesů Petry Měchurové „SAY YES“ je unikátní pro každou ženu

Něžná nebo divoká? Tradiční nebo éterická? Petra Měchurová připravila novou kolekci svatebních účesů, která potěší každou ženu.

Celý článek

Královna Alžběta II. má svou vlastní panenku Barbie. Se svým pravnukem Louisem tento týden oslavila hned několik událostí

Na počest královniných 96. narozenin vznikla originální panenka Barbie od Mattela. Nejdéle panující britská monarcha letos nebude mít o pocty nouzi. V červnu uběhne 70 let od jejího usednutí na trůn.

Celý článek

Karel Diviš, český dvojník Richarda Geera sází na klasiku

I čeští muži mají styl! Podnikatel nápadně podobný hollywoodskému herci, Karel Diviš, sází na klasiku. Do společnosti vyráží zásadně v obleku. Klasické kousky však kombinuje netradičním způsobem.

Celý článek

S jarem přináší značka Nobilis Tilia i aromaterapeutické novinky v BIO kvalitě

Jaro už je cítit ve vzduchu a s ním česká přírodní aromaterapeutická značka uvádí na trh tři produkty. Vyberou si dámy, děti i maminky po porodu.

Celý článek

Co jsme se dozvěděli o manželce nejbohatšího fotbalisty světa Georgině Rodríguez z nového seriálu Netflix

V únoru zveřejnil Netflix sérii s názvem I am Georgina. Úspěšná minisérie pojednává o ženě nejbohatšího fotbalisty světa. Takže kdo je vlastně opravdová Georgina Rodríguez?

 

Celý článek