dnes je 16.08.2022 a svátek má Jáchym

BATIST Nej sestřička

Přidat na Seznam.cz
Světe div se, i zdravotním sestřičkám je co závidět! Své o tom ví dvanáctka odvážných, které se probojovaly do finále soutěže BATIST Nej sestřička.

Modeling nemusí být vždy jen pro dívky, které jsou neobyčejně vysoké a zároveň neobyčejně štíhlé. Dvanáctka zdravotních sestřiček, které se probojovaly do finále soutěže BATIST Nej sestřička jsou výjimkou potvrzující pravidlo.

Smyslem soutěže, která si klade za cíl vybrat nejlepší zdravotní sestru nejen z odborného hlediska, ale i z pohledu lidského, totiž není jen krása. Do soutěže se tak hlásí opravdové dámy, krásné nejen svým tělem, ale především duchem. Jsou vzdělané, přátelské a o zábavu s nimi není nouze. A že jich 8. října ve zcela zaplněném sále Městského divadla Dr. Josefa Čížka, kde se konal již osmý ročník této velkolepé akce, byla pořádná porce.

Postarali se o ní mimo jiné i hvězdní hosté Tomáš Savka, Marcela Holanová, Heidi Janků, Michaela Gemrotová, Marián Vojtko, Jakub Smolík, Sharkass, Michaela Dolinová nebo Daniela Šinkorová.

  

A která sestřička se stala tou NEJ?

Porotu nejvíce okouzlila a BATIST Nej sestřičkou 2016 se stala Marcela Murasová z Městské nemocnice Ostrava, kde pracuje jako vrchní sestra na neurochirurgickém oddělení.

2. místo Nej sestřička získala Jarmila Ryvová, vrchní sestra ortopedického oddělení z Nemocnice Sokolov.

3. místo Nej sestřička získala Jana Zelenková z Fakultní Nemocnice Motol, kde pracuje jako vrchní sestra pneumologické kliniky.

 

Osobnosti poroty

V porotě zasedl Radim Uzel, Jiří Krampol, Hana Krampolová, Kateřina Kornová, Uršula Kluková, Pavel Trávníček, Česká Miss Andrea Bezděková, Monika Trávníčková, Eva Hrušková, Lucy Junk a další.

 

 

Přidat na Seznam.cz
SESTŘIČKA ROKU SOUTĚŽ KRÁSY NEJ SESTŘIČKA 2016 FINALISTÉ SOUTĚŽĚ DAVID NOVOTNÝ JIŘÍ KRAMPOL DANIELA ŠINKOROVÁ SPOLEČNOST

Související články

Restaurace Food Lab uvádí ve spolupráci s projektem Jsem žena, jsem bohyně. Charitativní menu podle celebrit

Začátkem října proběhla v pražské restauraci FOOD LAB výstava spojená se křtem knihy Jsem žena, jsem Bohyně a kalendáře Jsem žena, jsem Evropa. Restaurace na nápojový lístek na stálo zařadila speciálně namíchaný koktejl Evropa, ze kterého jdou v průběhu roku procenta na tři charity zapojené do projektu – Nadační fond AutTalk, Nadační fond Be Charity a Nadace Krása pomoci.

Celý článek

Představujeme vám finalisty soutěže PURE MODEL 2019

Druhý ročník prestižní modelingové soutěže PURE MODEL 2019 se přiblížil. Již za měsíc zjistíme nové vítěze. V loňském roce tato soutěž objevila novou topmodelku Barboru Fialovou, která se nedávno stala celosvětovou tváří nové kampaně Gucci.

 

Celý článek

Rozhovor s Janem Tvrzem, finalistou soutěže Muž roku 2019

„Jedním z mých největších snů je mít milující, zdravou a šťastnou rodinu," prozradil pro Módu.cz finalista soutěže Muž roku 2019, Jan Tvrz, kterého čeká velké finále a souboj o samotný titul. Víc než myšlenky na výhru v tuto chvíli vnímá nové zkušenosti a dobrý kolektiv.

Celý článek

10. ročník Batist Nej sestřička 2018 je definitivně minulostí

Tečkou za letošním ročníkem soutěže o nejsympatičtější zdravotní sestru či bratra Batist Nej sestřička 2018, bylo setkání známých osobností s dětmi a zdravotnickým personálem na oddělení Urologické kliniky Všeobecné fakultní nemocnice v Praze.

Celý článek

Batist Nej sestřička 2018 má svou vítězku - Ivanu Lelkesovou!

O prvenství v soutěži se utkalo deset zdravotních sestřiček, včetně dvou zdravotních bratrů, z nemocnic celé republiky. Kdo zasedl v porotě a jak to nakonec dopadlo?

Celý článek
Naomi Campbell Fashion Icon 2018

Naomi Campbell obdržela nejprestižnější módní cenu

Mezinárodní módní panel CFDA ocenil Naomi za její celoživotní přínos módě. 

Celý článek

Návrhářka Alena Wilson představila svou Pařížskou romanci

Kolekce Pařížská romance a další autorské kousky v podání modelek i známých osobností přinesla včerejší módní přehlídka Alena Wilson Fashion.

Celý článek

Finalisté soutěže Muž roku 2018

19. ročník soutěže mužské krásy Muž roku 2018 zná své finalisty! Podívejte se na dvanáctku krasavců a už tipujte vítěze!

Celý článek