dnes je 21.03.2018 a svátek má Radek

BATIST Nej sestřička

Světe div se, i zdravotním sestřičkám je co závidět! Své o tom ví dvanáctka odvážných, které se probojovaly do finále soutěže BATIST Nej sestřička.

Modeling nemusí být vždy jen pro dívky, které jsou neobyčejně vysoké a zároveň neobyčejně štíhlé. Dvanáctka zdravotních sestřiček, které se probojovaly do finále soutěže BATIST Nej sestřička jsou výjimkou potvrzující pravidlo.

Smyslem soutěže, která si klade za cíl vybrat nejlepší zdravotní sestru nejen z odborného hlediska, ale i z pohledu lidského, totiž není jen krása. Do soutěže se tak hlásí opravdové dámy, krásné nejen svým tělem, ale především duchem. Jsou vzdělané, přátelské a o zábavu s nimi není nouze. A že jich 8. října ve zcela zaplněném sále Městského divadla Dr. Josefa Čížka, kde se konal již osmý ročník této velkolepé akce, byla pořádná porce.

Postarali se o ní mimo jiné i hvězdní hosté Tomáš Savka, Marcela Holanová, Heidi Janků, Michaela Gemrotová, Marián Vojtko, Jakub Smolík, Sharkass, Michaela Dolinová nebo Daniela Šinkorová.

  

A která sestřička se stala tou NEJ?

Porotu nejvíce okouzlila a BATIST Nej sestřičkou 2016 se stala Marcela Murasová z Městské nemocnice Ostrava, kde pracuje jako vrchní sestra na neurochirurgickém oddělení.

2. místo Nej sestřička získala Jarmila Ryvová, vrchní sestra ortopedického oddělení z Nemocnice Sokolov.

3. místo Nej sestřička získala Jana Zelenková z Fakultní Nemocnice Motol, kde pracuje jako vrchní sestra pneumologické kliniky.

 

Osobnosti poroty

V porotě zasedl Radim Uzel, Jiří Krampol, Hana Krampolová, Kateřina Kornová, Uršula Kluková, Pavel Trávníček, Česká Miss Andrea Bezděková, Monika Trávníčková, Eva Hrušková, Lucy Junk a další.

 

 

SESTŘIČKA ROKU SOUTĚŽ KRÁSY NEJ SESTŘIČKA 2016 FINALISTÉ SOUTĚŽĚ DAVID NOVOTNÝ JIŘÍ KRAMPOL DANIELA ŠINKOROVÁ SPOLEČNOST

Související články

Poslední šance přihlásit se do České Miss 2018

Před námi je poslední casting. Proběhne už 17. března a jde o jedinečnou příležitost na přihlášení do prestižní soutěže Česká Miss 2018.

Celý článek

Známe další semifinalistky České Miss! Z brněnského castingu postoupilo 13 dívek

Další casting do prestižní soutěže České Miss je za námi. Z Brna postoupilo 13 dívek. Vítězky předchozích ročníků zaujaly v modelech návrháře Luďka Hanáka.

Celý článek

David Novotný pořádal adventní koncert

Při příležitosti adventních koncertů, které každoročně pořádá David Novotný, vystoupila celá řada známých pěveckých osobností.

Celý článek

Finále soutěže - Batist Nej sestřička

Redakce magazínu Moda.cz přijala pozvání na devátý ročník vyhlášení ankety o Batist Nej sestřičku, kde se ve finále dne 7. října 2017 v Městském divadle Dr. J. Čížka v Náchodě utká 12 finalistek. 

Celý článek

Co nám prozradil nejkrásnější Evropan Lukáš Lesák?

Říká se, že české ženy jsou jedny z nejkrásnějších na světě, ale co muži? Česká republika slaví další úspěch v oblasti krásy. Lukáš Lesák nás reprezentoval na soutěži Man of the year.

Celý článek

Mužem roku 2017 se stal Matyáš Hložek

18. ročník soutěže v mužské kráse nám přinesl výsledky. Vítězem se stal třiadvacetiletý osobní trenér Matyáš Hložek. 

Celý článek

Muž Roku 2017 - Finalisté

Známe kompletní dvanáctku těch největších krasavců z celého Česka, kteří se už brzy utkají o titul Muž roku 2017.

Celý článek

Česká Miss Andrea Bezděková 2016 se na Filipínách připravuje na Miss Universe

Vítězstvím v České Miss zdaleka nic nekončí. Největším vrcholem je účast na Miss Universe, na jejíž finálový večer se Andrea Bezděková připravuje na Filipínách. 

Celý článek