dnes je 12.08.2020 a svátek má Klára

Bella Hadid ztvárňuje budoucnost značky True Religion

Přidat na Seznam.cz
Klid, vyrovnanost a pohoda září z tváře krásné modelky na míle daleko. Nejspíš za tím stojí i skutečnost, že má tuto značku Bella Hadid osobně ráda.

Značka True Religion obsadila mladší ze sester Hadid do své kampaně s názvem „Rocks denim“ pro podzim / zimu 2018. Společnost, která vznikla v Los Angeles, představuje prostřednictvím této reklamy své aktuální kousky. A nejsou to jenom džíny, ale také džínová sáčka nebo zkrácené topy do pasu. Fotky zachycené ve skladišti tomu dodávají rozhodně perfektní atmosféru.

„Fotit kampaň pro ikonické džíny v Los Angeles byla skvělá zkušenost,“ řekla Bella Hadid pro magazín WWD. „Vyrostla jsem se značkou True Religion a byla jsem nadšená, že jsem mohla hrát část z další kapitoly této značky.“

Značka se na konci roku konečně dostala ze svého bankrotu, a právě tvář Belly Hadid jí má pomoct vybudovat nové postavení na trhu. „Bella byla přirozenou volbou, aby se spojila ikonická podstata značky s moderním pohledem na její budoucnost,“ zaznělo v oficiálním prohlášení.

Za fotoaparátem tentokrát stál fotograf Boo George, stylistkou byla Mimi Cuttrell a o vlasy a make-up se postaralo duo Jen Atkin a Mary Phillips. Tito lidé se rovněž zasloužili o novou tvář značky.

wwd.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA TRUE RELIGION BELLA HADID ROCKS DENIM DENIM DENIMOVÁ KOLEKCE

Související články

ZNAČKA H&M PŘICHÁZÍ S NOVOU KOLEKCÍ PRO DĚTI: HARRY POTTER x HM

Kolekce pro naše nejmenší bude bavit děti i dospělé! Značka H&M se nechala inspirovat světem čar a kouzel a kromě oblečení přináší i doplňky pro různé věkové kategorie.

Celý článek

Typologie barev, které barvy vám sednout nejvíce

Vyznáte se v typologii barev? Není to nic složitého, a pokud pochopíte základní princip, tak zjistíte, jaké barvy vám nejvíce sluší a proč. Jak už řekla Coco Chanel: „Pokud je žena špatně oblečená, všimnete si jejích šatů, pokud je oblečená skvěle, všimnete si jí.“

Celý článek

Šárka Strnadová a její nová kolekce: BABY OR LADY

Česká designérka Šárka Strnadová nyní přichází se svou kolekcí BABY OR LADY. Je nabitá tradicí a ženskou silou bez rozdílu věku nebo tělesných proporcí. Za nás se jedná o symbol tohoto léta.

Celý článek

Letní láska je ta lněná

Teplé dny přicházejí a s nimi i letní outfity z materiálů, které nám slibují zabezpečit v létě dokonalý komfort. Lehké rozevláté šaty, sukně, halenky a kalhoty k létu neodmyslitelně patří. K nejlepším materiálům na léto jednoznačně řadíme len!

Celý článek

Česká značka Circlle představuje etické plavky z recyklovaných plastů

Toužíte-li na českém trhu najít udržitelné, etické a zároveň estetické plavky, nebudete mít snadnou práci. My jsme to za vás udělali a představujeme kolekci From Ocean To Ocean.

Celý článek

Fashion must have: Srpen provází láska

Srpen je vrcholem letní sezóny, užíváme si ho všemi doušky, nosíme výstřední outfity, prožíváme lásku napříč všemi kontinenty a objevujeme nová zákoutí České republiky. Láka je ve vzduchu!

Celý článek

Teplákové šortky - patří ještě vůbec do vašeho šatníku?

Uvažovala jste někdy nad tím, že byste si své oblíbené teplákové šortky vzala jinam než na zahradní párty u kamarádky? Například do práce v kanceláři? A je to vůbec možné? Prozkoumali jsme pro vás, kam až sahají hranice teplákových šortek.

Celý článek

Tankini: Plavky nejen pro dámy s křivkami

Tankini - trend léta pro ženy, které se nerady odhalují až na dřeň, ale také pro milovnice barev a nápaditých střihů. Tankini se letos na pláži prosazují i přes všechny překážky, které skýtají letní dovolené. Naše redakce pro vás proto připravila několik tipů, jak na tankini.

Celý článek