dnes je 19.09.2021 a svátek má Zita

Beyoncé je v nové kampani s názvem Rodeo jednoznačně divoká a sexy

Přidat na Seznam.cz
Značky Adidas x Ivy Park opět spojily své síly a přichází s kampaní s názvem Rodeo. Zpěvačka Beyoncé je jejím středobodem.

foto se svolením Adidas

Kdo miluje kovbojky, zaručeně si zamiluje i tohle Rodeo. Spolupráce zahrnující 58 stylů oblečení, 5 stylů obuvi a 13 doplňků, to už je velká kovbojská láska. Aby taky ne, v popředí s krásnou Beyoncé.

Základem kolekce je denim, na kterém nechybí tři pruhy značky Adidas společně s různým potisky. Na fotkách se pak objevují i další tváře, jako zpěvačka Snoh Aalegra, modelka Paloma Elsesser i hudebník Orville Peck. V kolekci najdete mimo jiné také stylové klobouky nebo džínsy s průstřihy ala pravé kovbojské kalhoty.

foto se svolením Adidas

Westernové téma odráží i krátký film, který ke kampani vznikl. „Kolekce IVY Park Rodeo je inspirovaná nenapodobitelným stylem a nepopiratelným vlivem černých kovbojů a kovbojek, oslavující impozantní dopad černých mužů a žen na americkou západní kulturu. Kolekce dále oslavuje často skrytou historii černých průkopníků v kovbojské kultuře a jejich pokračující vliv a dopad na americké rodeo,“ píše se v oficiální tiskové zprávě.

 

foto se svolením Adidas

foto se svolením Adidas

foto se svolením Adidas

foto se svolením Adidas

 

 

 

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA DÁMSKÁ OBUV ADIDAS IVY PARK BEYONCE WESTERN WESTERN STYL KOVBOJSKÝ STYL

Související články

ZALANDO PŘEDSTAVUJE PRVNÍ ČESKOU KAMPAŇ ZAMĚŘENOU NA PÁNSKOU MÓDU. NECHYBÍ V NÍ ZNÁMÉ ČESKÉ TVÁŘE

Konečně kampaň zaměřená pouze na muže! V popředí se známými českými osobnostmi. Ve stylovém hávu. Tohle se vám prostě bude líbit!

Celý článek

Naději pro folklór a jeho přežití odráží kolekce „FOLKSY“

 V 21. století se folklór těší návratu a snaze zachovat řemesla, tradice a tvorbu i pro další generace. Tvůrci i dnes rádi sahají do oblastí folklóru a přetváří je v současná díla.

Celý článek

ZALANDO STARTUJE NOVOU DESIGNER KAMPAŇ „LUXUS PODLE VAŠICH PŘEDSTAV“ ZAMĚŘENOU NA SEBEVYJÁDŘENÍ A INDIVIDUALITU

Nová kampaň je inovativním digitálním zážitkem, který spojuje svět TikToku s interaktivním filmem a zve zákazníky do nového světa luxusu charakterizovaného proměnlivostí, sebevyjádřením a inkluzí.

Celý článek

ALEXMONHART představuje svou podzimní novinku

O české značce ALEXMONHART jsme vám psali již několikrát a stále nás překvapuje svou neutuchající kreativitou a novinkami, se kterými přichází. 

Celý článek

FASHION MUST HAVE: Září je měsícem módy!

Babí léto, láska, příroda, ale také největší módní týden v Praze. To vše vyjadřuje září. Připravte si lehké kabátky, načerpejte poslední sluneční paprsky a obklopte se láskou i módou. Nebo také láskou k módě.

Celý článek

Irský herec Cillian Murphy vypráví příběh prostřednictvím nové kampaně značky Montblanc

Kolekce UltraBlack odkrývá styl jako módní vyjádření a zároveň v sobě ukrývá příběh dvou výjimečných osobností, se kterými značka nově navázala spolupráci. Mezi nimi zejména se hvězdou seriálu Peaky Blinders.

Celý článek

Slamák: hrdina letních outfitů

Chrání váš obličej ve velkém stylu, i přírodu. Naším hrdinou léta 2021 je bezesporu slaměný klobouk. Poradíme stylové kombinace, se kterými se můžete rozloučit s létem i přivítat podzim.

Celý článek

Máma a dcera: Jak sladit oblečení a kde pořídit stejné outfity?

Sladěné outfity. Přání a snaha téměř každé maminky. Pokud také hledáte pro vás a vaši dceru podobné kousky, máme pro vás několik tipů.

Celý článek