dnes je 26.08.2019 a svátek má Luděk

BiOrganica otevřela showroom exkluzivní BIO kosmetiky v sochařském ateliéru uvnitř Kafkovy vily

Přidat na Seznam.cz
V sochařském ateliéru uvnitř Kafkovy vily, rodinném domě sochaře Bohumila Kafky a jeho ženy Berty v Praze na Ořechovce, byl slavnostně otevřen ateliér biOrganica – showroom exkluzivní BIO kosmetiky.

Výjimečné události se zúčastnila řada známých osobností, např. Petra Nesvačilová, Kaira Kateřina Hrachovcová, Marta Ondráčková, Kristýna Janáčková, Vlastina Svátková, Tamara Klusová a především Aňa Geislerová, která předala šek v hodnotě 40 000 Kč do rukou ředitelky Klubu cystické fibrózy.

Simona Zábranská, ředitelka klubu a zároveň maminka již dvacetileté dcery trpící tímto dědičným závažným onemocněním, který postihuje zejména dýchací a trávicí ústrojí, šíří osvětu nemoci a bojuje za pacienty s cystickou fibrózou na všech frontách. Na podporu projektu putoval výtěžek z prodeje limitované edice Bio denního pleťového oleje Inlight s názvem „Made by Aňa“ s osobním věnováním herečky.

Zakladatelky firmy biOrganica Andrea Vaníčková a Petra Bergová představily nejen celý koncept biOrganica, ale také produktové novinky pro nadcházející sezónu a široké portfolio připravovaných projektů.

Značný zájem na sebe upoutal unikátní projekt Noste svoji tvář s dekorativní bio kosmetikou Zuii Organic, která se ručně vyrábí v Austrálii s 95 až 97% výtažky z květin. Snaží se podtrhnout vlastní osobitost a autenticitu přirozené krásy každé ženy. BiOrganica spustí také projekt „vratných obalů Inlight“. Spolu s firmou Amansoy Candle budou vyrábět elegantní svíčky z bio sójového vosku se speciálně namíchanou vůní připomínající bio balzámy Inlight.

V plánu je rovněž spolupráce s organizací Sázíme stromy zabývající se obnovou zaniklých alejí. Zde by se biOrganica chtěla zapojit finančně i při vlastním vysazování starých odrůd stromů. V neposlední řadě bude BiOrganica partnerem odborného sympozia Dětský spánek očima antropologů. Na podzim jej pořádá antropoložka Mgr. Lenka Medvecová, autorka knihy Prosím spinkej, která bude hostit světově proslulého amerického antropologa Jamese J. MCKennu. 

Martin Goga; De Veyrinas Photography
 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI BIO KOSMETIKA BIORGANICA ZUII ORGANIC KRÁSA KOSMETIKA A PARFÉMY ZDRAVÍ A KRÁSA

Související články

Česká návrhářka Monika Mongol: Náš život je jako náhrdelník, který si sami navlékáme

Móda ji přitahovala již v dětství, stejně jako etnické kmeny. Zkušenosti z cest využila do svých kolekcí a typická je pro ni například její výšivka. Přečtěte si rozhovor s návrhářkou, jejíž cesta nebyla úplně klasická.

Celý článek

Zpěvačka Dua Lipa je tváří nejnovější vůně Libre od Yves Saint Laurent

Anglická zpěvačka Dua Lipa, známá písněmi New Rules či One Lie, se stala oficiální tváří nového unisexového parfému Libre od francouzské značky Yves Saint Laurent. Při té příležitosti se objevilo i několik propagujících snímků. 

Celý článek

Chanel zvažuje zrušení své Cruise show v Hong Kongu kvůli eskalujícím protestům

Před více než měsícem oznámila značka Chanel, že chystá speciální módní přehlídku Cruise 2020 v Hong Kongu. Přehlídka měla proběhnout 6. listopadu. Kvůli eskalujícím pouličním protestům však Chanel zvažuje, že přehlídku zruší.

Celý článek

Co jste nevěděli o Coco Chanel

Kdo by neznal geniální návrhářku, která předběhla svou dobu. Dala ženám nezávislost, sebevědomí i důležitost. Některá fakta však veřejnosti unikla. Pojďte se s námi podívat na 10 věcí, které jste nevěděli o Coco Chanel.

Celý článek

Disney objevuje mladé návrhářské talenty

Není Disney jako Disney. Zatímco nejslavnější kreslené pohádky tvoří profesionálové v Disney Productions, hrané disneyovské pohádky můžete zhlédnout na Broadwayi. Právě zde dali šanci mladým návrhářským talentům, aby ukázali svou fantazii.

Celý článek

The White Shirt Project ke vzpomínce na Karla Lagerfelda

Kolegové, přátelé, rodina a příznivci, letos zesnulého módního návrháře a kreativního ředitele Chanel Karla Lagerfelda, se rozhodli na jeho počest vytvořit unikátní MeziThe White Shirt Project. Mezi hlavními iniciátory projektu je spoustu hvězdných jmen.

Celý článek

Letní Letná byla odstartována, navštivte do konce prázdnin nový cirkus

Cirkus tak trošku jinak. Minulý týden odstartoval 16. ročník mezinárodního festivalu nového cirkusu a divadla Letní Letná. Bohatý program plný nejenom divadelních představení si můžete užít každý den až do 1. září 2019.

Celý článek
Čištění pleti

Po této péči bude vaše pleť zářit

Nic nedodá sebevědomí ženě více než zdravá zářivá pleť bez nedokonalostí. Cesta není jen o pár kosmetických přípravcích, ale o každodenním pečujícím rituálu.

Celý článek