dnes je 20.06.2019 a svátek má Květa

BiOrganica otevřela showroom exkluzivní BIO kosmetiky v sochařském ateliéru uvnitř Kafkovy vily

Přidat na Seznam.cz
V sochařském ateliéru uvnitř Kafkovy vily, rodinném domě sochaře Bohumila Kafky a jeho ženy Berty v Praze na Ořechovce, byl slavnostně otevřen ateliér biOrganica – showroom exkluzivní BIO kosmetiky.

Výjimečné události se zúčastnila řada známých osobností, např. Petra Nesvačilová, Kaira Kateřina Hrachovcová, Marta Ondráčková, Kristýna Janáčková, Vlastina Svátková, Tamara Klusová a především Aňa Geislerová, která předala šek v hodnotě 40 000 Kč do rukou ředitelky Klubu cystické fibrózy.

Simona Zábranská, ředitelka klubu a zároveň maminka již dvacetileté dcery trpící tímto dědičným závažným onemocněním, který postihuje zejména dýchací a trávicí ústrojí, šíří osvětu nemoci a bojuje za pacienty s cystickou fibrózou na všech frontách. Na podporu projektu putoval výtěžek z prodeje limitované edice Bio denního pleťového oleje Inlight s názvem „Made by Aňa“ s osobním věnováním herečky.

Zakladatelky firmy biOrganica Andrea Vaníčková a Petra Bergová představily nejen celý koncept biOrganica, ale také produktové novinky pro nadcházející sezónu a široké portfolio připravovaných projektů.

Značný zájem na sebe upoutal unikátní projekt Noste svoji tvář s dekorativní bio kosmetikou Zuii Organic, která se ručně vyrábí v Austrálii s 95 až 97% výtažky z květin. Snaží se podtrhnout vlastní osobitost a autenticitu přirozené krásy každé ženy. BiOrganica spustí také projekt „vratných obalů Inlight“. Spolu s firmou Amansoy Candle budou vyrábět elegantní svíčky z bio sójového vosku se speciálně namíchanou vůní připomínající bio balzámy Inlight.

V plánu je rovněž spolupráce s organizací Sázíme stromy zabývající se obnovou zaniklých alejí. Zde by se biOrganica chtěla zapojit finančně i při vlastním vysazování starých odrůd stromů. V neposlední řadě bude BiOrganica partnerem odborného sympozia Dětský spánek očima antropologů. Na podzim jej pořádá antropoložka Mgr. Lenka Medvecová, autorka knihy Prosím spinkej, která bude hostit světově proslulého amerického antropologa Jamese J. MCKennu. 

Martin Goga; De Veyrinas Photography
 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI BIO KOSMETIKA BIORGANICA ZUII ORGANIC KRÁSA KOSMETIKA A PARFÉMY ZDRAVÍ A KRÁSA

Související články

Dům ze seriálu Big Little Lies si můžete na léto pronajmout

Luxusní dům na pláži, ve kterém žila seriálová postava Madeline Martha Mackenzie, kterou ztvárnila herečka Reese Witherspoon, má sedm ložnic a osm koupelen. Nyní si ho můžete pronajmout.

Celý článek

Jak si správně vybrat líčení na svatbu? Čemu se vyhnout a co naopak vyzkoušet?

Každá nevěsta chce být ve svůj velký den tou nejkrásnější. Výběr vhodného líčení ale může být mnohdy složitější, než se zdá. Jak být sama sebou, cítit se ve slavnostním make-upu dobře a ještě vyniknout, vám poradí tento článek.

Celý článek

Chystáte se na Slovensko? Ubytujte se i v létě v Bešeňové, nebudete litovat!

Kdo by o Bešeňové neslyšel? Pramen energie v srdci Liptovského kraje vám dobije baterky a poskytne perfektní útočiště na pár dní volna. Přesvědčili jsme se o tom na vlastní kůži!

Celý článek

Cara Delevingne představuje Dior make-up v rošťáckém vzhledu

Modelka mnoha tváří a stylů, tak by se dala nazvat jedna z nejžádanějších ve svém oboru. Cara aktuálně představuje kosmetické vychytávky v konceptu s názvem „Be Dior“ pro korejskou mutaci časopisu Vogue.

Celý článek

Hana Jiřičková odráží slunečné léto na titulce PORTER Edit

Česká modelka je na titulní straně časopisu PORTER Edit k zulíbaní. Šarmantní francouzský styl a bezelstný holčičí úsměv plus sexy plavky jsou skvělým odrazem toho, co by nám letošní léto mělo přinést.

Celý článek

Berlínská móda je sexy

V hlavním městě našeho západního souseda se lidé ničeho nebojí. Nebojí se jiných kultur, kýče ani zanedbanosti. Může se stát, že nepoznáte rozdíl mezi bezdomovcem a mladíkem kráčejícím na přednášku na univerzitu. A úplně klidně okolo vás na kole projede úplně nahý člověk. A nikdo se neotočí.

Celý článek

POMELLATO A CHIARA FERRAGNI představují „POMELLATO SISTERHOOD INITIATIVE “

Pomellato - Chiara Ferragni - Cass Bird. To jsou tři pojmy, tři ikony, tři jména, která když se spojí, musí vzniknout něco velkolepého.

Celý článek

Meghan Markle poprvé po porodu vystoupila na veřejnosti při slavnostním ceremoniálu a oblékla si Givenchy

Vévodkyně ze Sussexu se minulou sobotu objevila poprvé po porodu na veřejnosti. Vyjela si v tradičním královském kočáře se svým manželem princem Harrym a vévodkyní z Cambridge Kate na každoroční ceremoniál, který oslavuje královniny narozeniny. Meghan byla velmi šik. 

Celý článek