dnes je 06.05.2021 a svátek má Radoslav

Brad Pitt v podzimní kampani značky Brioni jako neodolatelný elegán

Přidat na Seznam.cz
V úterý byla představena nová kampaň značky Brioni, v jejíž popředí stojí herec a producent Brad Pitt. Lehké strniště, polodlouhé vlasy a svůdný pohled berou ženy po celém světě.

zdroj: archiv značky Brioni

Kampaň zasáhla během úterý nejenom online média, ale také billboardy ve vybraných městech a na letištích po celém světě. Za černobílými fotkami stojí fotograf Mikael Jansson, který zachytil amerického herce Brada Pitta v uvolněných pózách a v modelech značky Brioni. Pitt během focení vystřídal různé outfity včetně obleku Virgilio a cestovní bundy, která je inspirovaná z historie oděvů samotné italské značky.

Brad Pitt se stal tváří značky Brioni již na začátku letošního roku a tak se jedná o jeho druhou kampaň. "Vždy jsem obdivoval elegantní a nadčasové vzory Brioni. Je to značka ztělesňující kreativitu, kvalitu a dokonalost," vyjádřil se ke spolupráci herec.

zdroj: archiv značky Brioni

Kampaň s názvem „Tailoring Legends“ oslavuje 75. výročí značky. Americký herec vyjádřil náklonnost k této značce mnohem dříve, než se stal její tváří, a to tak, že rád oblékal na červený koberec zakázkové smokingy módního domu Brioni. Naposledy byl k vidění v Brioni obleku, když přebíral Oscara a Zlatý glóbus za nejlepšího herce ve vedlejší roli ve filmu „Once Upon a Time… in Hollywood“, kde hrál stárnoucího kaskadéra Cliffa Bootha po boku Leonarda DiCapria. Sympatický herec je nástupcem předchozích hollywoodských tváří značky, jako byly legendy Pierce Brosnan, Anthony Hopkins či Samuel L. Jackson.

zdroj: archiv značky Brioni

Přidat na Seznam.cz
MÓDA PÁNSKÁ MÓDA BRIONI BRAD PITT ZE SPOLEČNOSTI PÁNSKÝ OBLEK

Související články

Michaela Bakala: Ženskost není o značce ani o ceně, ale o osobnosti

Michaela Bakala - česká podnikatelka, zakladatelka České Miss, patronka mnoha významných projektů a v neposlední řadě také manželka jednoho z nejbohatších mužů Česka Zdeňka Bakaly.

Celý článek

MBPFW: Metaforická proměna Jakuba Polanky i dobrodružství LAFORMELA sklízí úspěch. Velký potlesk si získal i mladý návrhář Lukáš Krnáč

Mercedes-Benz Prague Fashion week ve své nové digitální podobě proběhl v aktuálních dnech. Podívejme se společně na krátký sestřih těch nejlepších přehlídek.

Celý článek

Nezapomenutelné okamžiky v historii krásy a módy: Jane Fonda v módní mini sukni

Americká herečka, módní influencerka i politická aktivistka ve svém věku 83 let stále udává módní trendy. Který z nich je nezapomenutelný?

Celý článek

Projekt TVORBOU odráží potřebu smysluplně vracet oblečení zpět mezi lidi

Projekt Veroniky Matějkové vznikl jako reakce na fenomén fast fashion. Původně zamýšlená upcyklační platforma ve své současné podobě vintage shopu odráží potřebu smysluplně vracet oblečení zpět mezi lidi.

Celý článek

Herečka Andrea Růžičková přináší ve spojení s módní značkou Tedys stylový Hacafrák

Herečka a fotografka Andrea Růžičková ve spojení s českou módní značkou Tedys navrhuje a tvoří nové módní kousky pod taktovkou kolekce #nARuby. Hlavní slovo zde má Hacafrák.

Celý článek

5 nejnovějších trendů sezóny na jaro/léto 2021 bez rozdílu konfekční velikosti

I mezi nejžádanějšími modelkami světa najdeme krásné a plné ženské tvary z kategorie plus size. Podívejte se na nejnovější módní trendy bez rozdílu konfekční velikosti.

Celý článek

Andrea Stujová ve své knize Psaní se nečervená popisuje peprné chvíle svého života

Kdo z nás by nezažil trapnou situaci? Chvilku, na kterou bychom raději hned zapomněli a doufáme, že si nás v danou dobu nikdo nevšiml. Andrea Stujová je přímo magnetem na smůlu a své příběhy přenáší v humorné podobě do své knížky.

Celý článek

Stylové a měkoučké oblečení s vášní pro design si na jaře i v létě zamilujete

Designérka Zuzana Bačkádyová přináší novou kolekci slovenské značky LULL pro každodenní nošení. Tyhle kousky jsou pohodlné, stylové a zároveň s respektem k udržitelné módě.

Celý článek