dnes je 29.11.2020 a svátek má Zina

Brad Pitt v podzimní kampani značky Brioni jako neodolatelný elegán

Přidat na Seznam.cz
V úterý byla představena nová kampaň značky Brioni, v jejíž popředí stojí herec a producent Brad Pitt. Lehké strniště, polodlouhé vlasy a svůdný pohled berou ženy po celém světě.

zdroj: archiv značky Brioni

Kampaň zasáhla během úterý nejenom online média, ale také billboardy ve vybraných městech a na letištích po celém světě. Za černobílými fotkami stojí fotograf Mikael Jansson, který zachytil amerického herce Brada Pitta v uvolněných pózách a v modelech značky Brioni. Pitt během focení vystřídal různé outfity včetně obleku Virgilio a cestovní bundy, která je inspirovaná z historie oděvů samotné italské značky.

Brad Pitt se stal tváří značky Brioni již na začátku letošního roku a tak se jedná o jeho druhou kampaň. "Vždy jsem obdivoval elegantní a nadčasové vzory Brioni. Je to značka ztělesňující kreativitu, kvalitu a dokonalost," vyjádřil se ke spolupráci herec.

zdroj: archiv značky Brioni

Kampaň s názvem „Tailoring Legends“ oslavuje 75. výročí značky. Americký herec vyjádřil náklonnost k této značce mnohem dříve, než se stal její tváří, a to tak, že rád oblékal na červený koberec zakázkové smokingy módního domu Brioni. Naposledy byl k vidění v Brioni obleku, když přebíral Oscara a Zlatý glóbus za nejlepšího herce ve vedlejší roli ve filmu „Once Upon a Time… in Hollywood“, kde hrál stárnoucího kaskadéra Cliffa Bootha po boku Leonarda DiCapria. Sympatický herec je nástupcem předchozích hollywoodských tváří značky, jako byly legendy Pierce Brosnan, Anthony Hopkins či Samuel L. Jackson.

zdroj: archiv značky Brioni

Přidat na Seznam.cz
MÓDA PÁNSKÁ MÓDA BRIONI BRAD PITT ZE SPOLEČNOSTI PÁNSKÝ OBLEK

Související články

ROZHOVOR SE SLÁVKOU BARNOVOU o nové kolekci Conscious Exclusive, která přináší do módy nové udržitelné materiály

Zimní kolekce značky H&M přináší více než jen další krok k udržitelné módě. Férové platové podmínky, zodpovědnost v rámci recyklace materiálů i pánská část kolekce jsou tím, na co jsme se v upřímném rozhovoru se Slávkou Barnovou Head of PR H&M ČR zeptali.

Celý článek

ZIMNÍ KOLEKCE H&M CONSCIOUS EXCLUSIVE - EXKLUZIVNÍ MÓDA Z ODPADU

Zimní kolekce H&M Conscious Exclusive je doslova o vytvoření pokladu z odpadu. Každý kousek je vyroben z materiálu získaného z odpadu, a to udržitelným způsobem. Tato kolekce umožňuje ocenit potenciál odpadu a inspirovat se kreativitou, která vychází z nutnosti opětovného použití věcí.

Celý článek

Markéta Folberová: Mým cílem bylo vytvořit kabelku, kterou budu sama ráda nosit každý den

Z malé myšlenky vznikla značka, která s úspěchem dobývá český módní trh. FOLBEUR kabelky jsou kvalitní, krásné a praktické. A přesto, že začátky nebyly snadné, ušla jejich autorka Markéta Folberová již velký kus cesty. S obdivem smekáme a přinášíme rozhovor nejenom o tom, jak vznikla první "FOLBEURKA".

Celý článek

ZALANDO VE SVÉ SVÁTEČNÍ KAMPANI „BRZY SE ZNOVU OBEJMEME“ HLÁSÁ OPTIMISMUS A POZITIVNÍ BUDOUCNOST

Zalando, přední evropská módní platforma, se letos o svátcích zaměřuje na projev lidské pospolitosti a solidarity: objetí. Na sklonku roku plného nejistoty a odloučení se lidská pouta zdají být důležitější než kdy dřív a nová sváteční kampaň „Brzy se znovu obejmeme“ se snaží napříč Evropou probudit pocit optimismu a naděje.

Celý článek

Užijte si pyžamovou party ve stylovém pyžamku

Mrknout na oblíbený film, zahrát si karetní hru, nebo si u skleničky povídat o tom, jaké to bylo, když jste chodila na střední? Pyžamová party je skvělý nápad ať je vám patnáct nebo pětatřicet, a pokud na takovou akci jdete, nebo ji dokonce pořádáte, nezapomeňte si vybrat stylové pyžamko!

Celý článek

V šatníku budoucí viceprezidentky Spojených států Kamaly Harrisové

V USA je již dávno dobojováno. Prezidentské volby mají svého vítěze a tento výsledek podle expertů nic již nezmění. Americká média vyhlásila vítězem prezidentských voleb Joa Bidena, viceprezidentkou pak byla zvolena Kamala Harrisová. Seznamte se s námi s šatníkem první ženy viceprezidentky Spojených států amerických.

Celý článek

Zimní trendy pro rok 2021

Trendy se každý rok mění. Občas přijdou trendy nové, někdy dojde k recyklaci. Co si pro nás chystá rok 2021? To jsme pro vás sepsali v tomto článku. Pokud se vám některý trend líbí, nebojte se a noste ho již nyní. Nikdy není brzy nebo pozdě. Móda je proměnlivá, a to je na ní to nejlepší.

Celý článek

Nejžhavější knižní novinky

K podzimním a zimním dlouhým večerům patří kromě svařáku a krbu hlavně knihy. V naší redakci jsme daly hlavy dohromady a vybraly jsme pro vás to nejlepší, co bylo během letošního podzimu vydáno. Pojďte se s námi nechat inspirovat buď tipem na vánoční dárek nebo udělejte radost sobě a obstarejte si zábavu na klidné a pohodové večery.

Celý článek