dnes je 19.03.2018 a svátek má Josef

Business móda pod taktovkou Ivany Rosové

Nová česká značka IvanaRosova Fashion Group přichází na trh s kolekcí, která oživí váš pracovní šatník. Kousky od Ivany Rosové jsou ale univerzální, nosit je můžete i po pracovní době.

Ivana Rosová přichází na český trh s kolekcí založenou na barvách, nadčasovém designu a ženských siluetách. Zakořeněnou představu o business vzhledu ženy vám rychle vymaže z hlavy sytě růžová nebo vícebarevný květinový vzor. S kousky z této nové kolekce se nebudete nudit ani chvíli. A ač ji Ivana navrhla především v business duchu, jednotlivé kousky se dají využít i na jakoukoli společenskou akci či jinou formální příležitost.

Velkým plusem tvorby této značky je snaha vytvořit kolekci oponující trendu fast fashion. Látky značka nakupuje v rámci Evropy a výroba každého kousku z kolekce proběhla v humánních podmínkách. A jelikož má Ivana Rosová sama zkušenosti s prací v kanceláři, myslela s materiálem i na praktickou část odívání. Látky, z nichž je podzimní a zimní kolekce vyrobena, se nemačkají a dýchají. Kromě typicky zimní vlny v kolekci najdete i hedvábí nebo luxusnější kašmír. Kombinace preciznosti, nádherných barev a vzorů a střihové zaměření na veškeré potřeby pracující ženy je v kolekci oceněna od 300 do 1200 euro v závislosti na tom, o který kousek a materiál se zrovna jedná.

Kolekci Ivany Rosové si můžete prohlédnout v jejím e-shopu nebo dorazit do karlínského showroomu značky v Nile House.

Foto: Lucie Robinson, IvanaRosova Fashion Group

MÓDA DÁMSKÁ MÓDA IVANA ROSOVÁ BUSINESS MÓDA

Související články

AKTUÁLNĚ: Těhotenská kolekce Khloe Kardashian a beauty řada Victorie Beckham

Celebrtiy přicházejí s dalšími poutavými informacemi. Khloe Kardashian uvádí vlastní těhotenskou módu a Victoria Beckham se chystá na kosmetickou značku.

Celý článek

BLANKA MATRAGI UVÁDÍ JARNÍ KOLEKCI PURITY 2018

Čtyři přírodní živly už dávno zkrotila! Na jaře 2018 je střídá klid a čistota, které česká návrhářská ikona demonstruje v nejnovější a zcela smířlivé kolekci PURITY.

Celý článek

Svůdná Taylor Hill v jarní kampani Joe's Jeans

Nádherná Taylor Hill zazářila v jarní kampani 2018 pro značku Joe's Jeans.

Celý článek

Pastely v jarní kampani Chanel 2018

Francouzský módní dům uvádí novou jarní kampaň. Nese se ve dvou hlavních odstínech této sezóny - baby blue a baby pink. 

Celý článek

ELEGANCE 2018 - NÁVRAT DO PRVNÍ REPUBLIKY

Ve dnech 12. – 15. dubna se na výstavišti v Lysé nad Labem uskuteční již 23. ročník výstavy Elegance. Výstava nabídne návštěvníkům moderní trendy v oblékání.

Celý článek

Co takhle natáhnout ojedinělé ponožky vyrobené ve spolupráci s designéry?

We are ferdinand tvoří kvalitní ponožky ve spolupráci s lokálními návrháři. Ferdinandy se zasazují o oživení šedi českých ulic. 

Celý článek

Jak elegantně nosit batohy?

Nosíte do školy nebo práce hodně věcí a bolí vás už z těžké kabelky záda? Podívejte se, jak se nosí batohy. Budete vypadat stylově a elegantně!

Celý článek

Jarní kampaň Marc Fisher s Marthou Hunt u moře

Marta Hunt se vrací i v sezóně 2018 do kampaně na obuv značky Marc Fisher. 

Celý článek