dnes je 20.10.2017 a svátek má Vendelín

Business móda pod taktovkou Ivany Rosové

Nová česká značka IvanaRosova Fashion Group přichází na trh s kolekcí, která oživí váš pracovní šatník. Kousky od Ivany Rosové jsou ale univerzální, nosit je můžete i po pracovní době.

Ivana Rosová přichází na český trh s kolekcí založenou na barvách, nadčasovém designu a ženských siluetách. Zakořeněnou představu o business vzhledu ženy vám rychle vymaže z hlavy sytě růžová nebo vícebarevný květinový vzor. S kousky z této nové kolekce se nebudete nudit ani chvíli. A ač ji Ivana navrhla především v business duchu, jednotlivé kousky se dají využít i na jakoukoli společenskou akci či jinou formální příležitost.

Velkým plusem tvorby této značky je snaha vytvořit kolekci oponující trendu fast fashion. Látky značka nakupuje v rámci Evropy a výroba každého kousku z kolekce proběhla v humánních podmínkách. A jelikož má Ivana Rosová sama zkušenosti s prací v kanceláři, myslela s materiálem i na praktickou část odívání. Látky, z nichž je podzimní a zimní kolekce vyrobena, se nemačkají a dýchají. Kromě typicky zimní vlny v kolekci najdete i hedvábí nebo luxusnější kašmír. Kombinace preciznosti, nádherných barev a vzorů a střihové zaměření na veškeré potřeby pracující ženy je v kolekci oceněna od 300 do 1200 euro v závislosti na tom, o který kousek a materiál se zrovna jedná.

Kolekci Ivany Rosové si můžete prohlédnout v jejím e-shopu nebo dorazit do karlínského showroomu značky v Nile House.

Foto: Lucie Robinson, IvanaRosova Fashion Group

MÓDA DÁMSKÁ MÓDA IVANA ROSOVÁ BUSINESS MÓDA

Související články

Mohito na podzim nabídne styl Pařížanek

Tolik milovaný styl Pařížanek zavál do prodejen řetězce Mohito. Nadchne vás nejen svou nabídkou, ale také doprovodnou kampaní.

Celý článek

Skvělý úspěch! V podzimní kampani TIMEOUT zazářily české MISS

Karolína Mališová a Andrea Kalousová uspěly před dvěma lety v České Miss a na podzim 2017 si připisují další skvělou zkušenost - staly se tvářemi mezinárodní kampaně značky Timeout.

Celý článek