dnes je 17.07.2019 a svátek má Martina

Calvin Klein se vrací s kampaní s Kim Kardashian a Kylie Jenner

Přidat na Seznam.cz
Calvin Klein posílá do světa podzimní snímky ze své kampaně v tónech černé a bílé.

Hvězdy z rodiny Kardashian i Jenner se sešly za účelem kampaně pro značku Calvin Klein již podruhé. Ta první měla takový úspěch, že volba pro letošní podzim byla zřejmá. Kim, Khloe, Kylie, Kartney a Kendall se předvedly na černobílých fotografiích Willyho Vanderperra. Kampaň slouží k propagaci #MyCalvins. Zapózovaly v typickém sportovně laděném spodním prádle ale i denimových soupravách a nočním prádle. Focení si užívaly, avšak těhotná Khloe měla své výhrady, o které se podělila v magazínu People: "Myslím, že jsme se všechny cítily během tohohle druhého focení pohodlněji, ale focení pro Calvi Klein je vždy trochu zahanbující. Navíc focení ve třicátém osmém týdnu těhotenství ve spodním prádle je zahanbující ještě o dost víc."

fashionisers.com

Přidat na Seznam.cz
DÁMSKÁ MÓDA CALVIN KLEIN PODZIM 2018 KAMPAŇ KYLIE JENNER KIM KARDASHIAN

Související články

Letní romantika: Co na sebe, když vás pozve na rande?

Letní večery mají své kouzlo samy o sobě.  Proto, pokud se váš hrdina odhodlá této výjimečné doby využít a pozve vás na večeři, je jedno jak dlouho spolu jste. Připravte se na ni, oblečte se krásně a neodolatelně. Inspirujte se v našem článku.

Celý článek

Nike spustil další kampaň Pro Hijab a cudnější módu

Je to měsíc, co značka Nike spustila další unikátní kampaň Pro Hijab. Navazuje tak na to, co začala již v roce 2017. Značka věří, že poptávka po cudnější módě se bude v budoucnu zvyšovat.

Celý článek

Svůdná Adriana Lima ve sportovní kampani značky PUMA

Nejnovější kampaň sportovní značky PUMA jednoznačně sází na klasickou sportovní postavu oblíbené modelky Adriany Lima.

Celý článek

Tip na výlet: Záhřeb a návštěva obchodu DeLight

Do Chorvatska na pobřeží se podíval snad každý Čech. Ale i hlavní město Záhřeb toho může nabídnout mnohem víc než jen skvělou zmrzlinu a krásnou katedrálu. V uličce kousek od náměstí se pyšní nádhernými modely obchod s dámskou kolekcí nové chorvatské značky Delight.

Celý článek

Na míru Vaší postavě, i potřebám

V zakázkovém krejčovství Delor Slovanský dům navazují na tradici první republiky, kdy patřilo k dobrému tónu a společenskému postavení šít v prestižním módním salónu.

Celý článek

Revoluce v dámských plavkách - tyhle plavky sednou každé ženě!

Pro některé z nás je občas nakupování plavek na letní dovolenou noční můrou. Nová značka KITTY & VIBE však přišla s revolučními plavkami, které sednou ženám všech tvarů a velikostí.

Celý článek

Dvojitá přehlídka v Grandhotelu Pupp aneb Poneři ukázali, jak nosit eleganci

V sobotu 29. 6. se na terase Grandhotelu Pupp konala velkolepá módní show Art of love sourozenců Ponerových. Své nejnovější kolekce rozdělili do dvou částí. V první půlce jste mohli zhlédnout koktejlové a všední šaty.

 

Celý článek

Osm slavných sportovců, kteří založili vlastní módní značku

Jejich hvězdná síla přináší něco víc než jen stovky milionů každoročně na účtu. Přináší i módní značky, které mají nemalý úspěch a vliv.

Celý článek