dnes je 23.09.2019 a svátek má Berta

Cestujete po krásách jižních Čech? Pak rozhodně navštivte Biograf!

Přidat na Seznam.cz
Ať už pracovně, nebo soukromě, jižní Čechy jsou populární lokalitou, která láká nejenom pro své přírodní krásy. My jsme při té příležitosti narazili na atraktivní hotel, kde se nám více než dobře spalo.

Téměř v centru města Písku stojí hotel Biograf, který patří mezi ty nejlepší z širokého okolí. Biograf jednoznačně miluje film, jak už z názvu napovídá, proto vás obklopí sotva vstoupíte dovnitř. Originální interiér stylizovaný do prostředí filmu a legend světové i české kinematografie nás upřímně uchvátil. Bronzové sochy Audrey Hepburn a Laurela a Hardyho či symbol Charlie Chaplina provází interiér na chodbách, v pokojích i před hotelem samotným.

Historie samotné budovy je také zajímavá. Postavit ji nechal ve 20. století rodák z Protivína, Karel Malkus a původně tu stál skutečný kinematograf. Proto moderní pojetí provází historii budovy na každém rohu.

My jsme si zde ubytování zablokovali v rámci pracovní cesty a rozhodně jsme nelitovali. Komfortní pokoje, profesionální služby, stejně jako příjemná restaurace Malkus s vnitřní terasou a nabídkou českých i mezinárodních specialit nás bavila. Pobyt si zde užijí i náročnější povahy, kteří se těší z relaxačních procedur, jako jsou Finská sauna, masáže, nedaleké wellness centrum a další. Zajistit si zde můžete stejně pohodlně i školení nebo větší akci, přednášku či seminář.

A pokud se těšíte na letní turistiku v blízkém okolí, budete mít odsud naprosto ideální výchozí bod. Vydat se můžete na hrad Zvíkov, zámky Orlík či Hluboká nad Vltavou, které leží nedaleko hotelu Biograf.

Spojte příjemný odpočinek s potěšením z celkového zážitku a na svou dovolenou budete rázem vzpomínat ještě s lepším pocitem.

hotelbiograf.com

 

 

 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI HOTEL BIOGRAF CESTOVÁNÍ JIŽNÍ ČECHY PÍSEK ODPOČINEK RELAX WELLNESS

Související články

První česká konference o influencer marketingu se blíží

Marketingové trendy zrychlují stejně jako naše doba, a tak není jednoduché držet krok s dobou. Jasno v nových trendech marketingu by však mohla udělat chystaná konference zaměřená na tzv. influencer marketing. O čem je vlastně řeč se dozvíte v našem článku.

Celý článek

Vytvořte si uvědomělý šatník, poradí vám Vendula Stoklásková

Připravit změny v rámci redesignu obchodu 100CLASS concept store jeho majitelka Vendula Stoklásková chystala už nějaký ten pátek, nyní ho můžeme vidět v novém kabátě a s jedinečnou inspirací na uvědomělý šatník. 

Celý článek

Pojďte s námi do aktivního podzimu plného motivace již od tohoto víkendu!

Projekt Let´s by Active přináší nové druhy cvičení, motivační plán pro zdravý životní styl pod dohledem zkušených trenérů, ale i zábavu a nová přátelství. Pojďte do toho s námi!

Celý článek

Představujeme vám finalisty soutěže PURE MODEL 2019

Druhý ročník prestižní modelingové soutěže PURE MODEL 2019 se přiblížil. Již za měsíc zjistíme nové vítěze. V loňském roce tato soutěž objevila novou topmodelku Barboru Fialovou, která se nedávno stala celosvětovou tváří nové kampaně Gucci.

 

Celý článek

Vyhrajte s námi vstupenky na jedinečnou módní přehlídku Chanelka, která proběhne 27. září 2019

Už samotný název napovídá, co nás na přehlídce bude čekat: Elegance, šarm a styl. Nebudou chybět známé osobnosti a večerem nás provede blogerka Lucie van Koten.

Celý článek

Nová exkluzivní kolekce od H&M objevuje retro v moderním chaosu New Yorku

Retro v moderním stylu? H&M říká ano. V podzimně zbarvených ulicích New Yorku nafotili nádhernou magickou kolekci. V hlavní roli modelka Adut Achet a fotograf Christian MacDonald.

Celý článek

Kristina Nemčková - rozhovor o úspěšné kuchařce i o módě

Kristina Nemčková nám utkvěla v paměti především jako vítězka populárního pořadu MasterChef. V jejím věku šlo o nevídaný úspěch a my jsme její kariéru začali se zájmem pozorovat. A teď jsme nadšeni z její skvělé kuchařky #UPGRADE.

Celý článek

Rozhovor s holkou od potoka, který vám přiblíží, proč pěstovat květiny bez chemie!

Míla je holka od potoka, která se rozhodla vykácet křoví na zpustošeném poli, zorat jej a zasadit první květiny. Květiny bez chemie, s láskou a letitou rodinnou tradicí. Příběh, který sahá až do padesátých let, zamrazí i zahřeje.

Celý článek