dnes je 27.05.2022 a svátek má Valdemar

Cestujete po krásách jižních Čech? Pak rozhodně navštivte Biograf!

Přidat na Seznam.cz
Ať už pracovně, nebo soukromě, jižní Čechy jsou populární lokalitou, která láká nejenom pro své přírodní krásy. My jsme při té příležitosti narazili na atraktivní hotel, kde se nám více než dobře spalo.

Téměř v centru města Písku stojí hotel Biograf, který patří mezi ty nejlepší z širokého okolí. Biograf jednoznačně miluje film, jak už z názvu napovídá, proto vás obklopí sotva vstoupíte dovnitř. Originální interiér stylizovaný do prostředí filmu a legend světové i české kinematografie nás upřímně uchvátil. Bronzové sochy Audrey Hepburn a Laurela a Hardyho či symbol Charlie Chaplina provází interiér na chodbách, v pokojích i před hotelem samotným.

Historie samotné budovy je také zajímavá. Postavit ji nechal ve 20. století rodák z Protivína, Karel Malkus a původně tu stál skutečný kinematograf. Proto moderní pojetí provází historii budovy na každém rohu.

My jsme si zde ubytování zablokovali v rámci pracovní cesty a rozhodně jsme nelitovali. Komfortní pokoje, profesionální služby, stejně jako příjemná restaurace Malkus s vnitřní terasou a nabídkou českých i mezinárodních specialit nás bavila. Pobyt si zde užijí i náročnější povahy, kteří se těší z relaxačních procedur, jako jsou Finská sauna, masáže, nedaleké wellness centrum a další. Zajistit si zde můžete stejně pohodlně i školení nebo větší akci, přednášku či seminář.

A pokud se těšíte na letní turistiku v blízkém okolí, budete mít odsud naprosto ideální výchozí bod. Vydat se můžete na hrad Zvíkov, zámky Orlík či Hluboká nad Vltavou, které leží nedaleko hotelu Biograf.

Spojte příjemný odpočinek s potěšením z celkového zážitku a na svou dovolenou budete rázem vzpomínat ještě s lepším pocitem.

hotelbiograf.com

 

 

 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI HOTEL BIOGRAF CESTOVÁNÍ JIŽNÍ ČECHY PÍSEK ODPOČINEK RELAX WELLNESS

Související články

Destinace Sušicko - brána Šumavy nabitá zážitky

Šumava je bezesporu perlou Čech. Turisté ji milují a sjíždějí se za jejím přírodním bohatstvím z celé republiky i z ciziny. Opomíjet by ale neměli ani  bránu Šumavy, Sušicko.

Celý článek

Královna Alžběta II. má svou vlastní panenku Barbie. Se svým pravnukem Louisem tento týden oslavila hned několik událostí

Na počest královniných 96. narozenin vznikla originální panenka Barbie od Mattela. Nejdéle panující britská monarcha letos nebude mít o pocty nouzi. V červnu uběhne 70 let od jejího usednutí na trůn.

Celý článek

Karel Diviš, český dvojník Richarda Geera sází na klasiku

I čeští muži mají styl! Podnikatel nápadně podobný hollywoodskému herci, Karel Diviš, sází na klasiku. Do společnosti vyráží zásadně v obleku. Klasické kousky však kombinuje netradičním způsobem.

Celý článek

Rowenta představuje žhavé novinky, nyní můžete mít každá svůj beauty salón doma

Představujeme vám nejnovější beauty vychytávky značky Rowenta. Komplexní péče o tvář a krk na úrovni kosmetických a wellness studií, kterou si můžete dopřávat každý den, doma a během pár minut, je nyní splněným snem mnohých z nás. Vytvořte si privátní beauty salón s novinkami značky Rowenta, které bude milovat každá z nás!

Celý článek

Co jsme se dozvěděli o manželce nejbohatšího fotbalisty světa Georgině Rodríguez z nového seriálu Netflix

V únoru zveřejnil Netflix sérii s názvem I am Georgina. Úspěšná minisérie pojednává o ženě nejbohatšího fotbalisty světa. Takže kdo je vlastně opravdová Georgina Rodríguez?

 

Celý článek

Věřím v globální úspěchy českých firem, říká ex-šéfka českého EY Magdalena Souček

Magdalena Souček patří k tvářím českého businessu. Se zkušenostmi ze zahraničí vybudovala v Česku pobočku jedné z největších poradenských společností na světě - Ernst & Young. Povídali jsme si s ní o minulosti, přítomnosti i budoucnosti.

Celý článek

Valentino v jarní kampani sází na krásné a dlouhé nohy zpěvačky a herečky Zendaya

Kontrastní modely z jarní kampaně značky Valentino s názvem Rendes-Vous pro jaro 2022 přináší nejenom hvězdu, kterou miluje zejména mladá generace.

Celý článek

Francouzský módní dům Yves Saint Laurent letos slaví diamantové výročí

Na oslavu 60. výročí budou v letošním roce vystaveny v šesti hlavních muzeích Paříže některá umělecká díla módního domu Yves Saint Laurent. Jak to vše kdysi začalo?

Celý článek