dnes je 30.09.2022 a svátek má Jeroným

Cestujete po krásách jižních Čech? Pak rozhodně navštivte Biograf!

Přidat na Seznam.cz
Ať už pracovně, nebo soukromě, jižní Čechy jsou populární lokalitou, která láká nejenom pro své přírodní krásy. My jsme při té příležitosti narazili na atraktivní hotel, kde se nám více než dobře spalo.

Téměř v centru města Písku stojí hotel Biograf, který patří mezi ty nejlepší z širokého okolí. Biograf jednoznačně miluje film, jak už z názvu napovídá, proto vás obklopí sotva vstoupíte dovnitř. Originální interiér stylizovaný do prostředí filmu a legend světové i české kinematografie nás upřímně uchvátil. Bronzové sochy Audrey Hepburn a Laurela a Hardyho či symbol Charlie Chaplina provází interiér na chodbách, v pokojích i před hotelem samotným.

Historie samotné budovy je také zajímavá. Postavit ji nechal ve 20. století rodák z Protivína, Karel Malkus a původně tu stál skutečný kinematograf. Proto moderní pojetí provází historii budovy na každém rohu.

My jsme si zde ubytování zablokovali v rámci pracovní cesty a rozhodně jsme nelitovali. Komfortní pokoje, profesionální služby, stejně jako příjemná restaurace Malkus s vnitřní terasou a nabídkou českých i mezinárodních specialit nás bavila. Pobyt si zde užijí i náročnější povahy, kteří se těší z relaxačních procedur, jako jsou Finská sauna, masáže, nedaleké wellness centrum a další. Zajistit si zde můžete stejně pohodlně i školení nebo větší akci, přednášku či seminář.

A pokud se těšíte na letní turistiku v blízkém okolí, budete mít odsud naprosto ideální výchozí bod. Vydat se můžete na hrad Zvíkov, zámky Orlík či Hluboká nad Vltavou, které leží nedaleko hotelu Biograf.

Spojte příjemný odpočinek s potěšením z celkového zážitku a na svou dovolenou budete rázem vzpomínat ještě s lepším pocitem.

hotelbiograf.com

 

 

 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI HOTEL BIOGRAF CESTOVÁNÍ JIŽNÍ ČECHY PÍSEK ODPOČINEK RELAX WELLNESS

Související články

Jsem vždy ráda, když se potkám s hodnými a pracovitými lidmi, říká senátorka Miluše Horská

Je velmi aktivní, srdce má na pravém místě, cení si základních lidských hodnot a snaží se pomáhat. Zastavit na chvíli senátorku Miluši Horskou není úplně snadný úkol, nám se to však podařilo a zeptali jsme se jí na její cit k módě, k handicapovaným dětem i na to, kde ráda tráví svůj volný čas.

Celý článek

V Británii udává trendy královská rodina a smetánka, u nás chtějí zákazníci svobodu a originalitu, říká modistka Hana Škorpilová

Modistka Hana Škorpilová je bezesporu špičkou ve svém oboru. V Praze vede vlastní modistickou školu, kde se můžete naučit nejen základy výroby klobouků. Hlavní je kreativní duše i chuť naučit se tradiční řemeslo třeba v modernějším pojetí.

Celý článek

Člověk by měl všechno dělat naplno, vědomě a nejlíp jak dovede, říká podnikatel Dalibor Uhlíř

Dlouholetý manažer a podnikatel, sportovní nadšenec a člověk, který žije tady a teď. Dalibor Uhlíř se vydal cestou kandidatury do senátu České republiky, nás však více zajímalo, jak vnímá módu svou i svých dětí a jaká je jeho životní mantra.

Celý článek

Jak královna Alžběta II. definovala svůj vlastní módní odkaz

70 let královny Alžběty II. na trůnu nebylo charakterizováno pouze její působivou vládou a významnou diplomacií. Móda Její Výsosti v průběhu let důsledně upřednostňovala královskou eleganci před módními výstřelky, díky čemuž je nyní nejvíce ikonickým odkazem královské rodiny na světě.

Celý článek

Kalendář Pirelli na rok 2023 nafotilo 14 supermodelek

49. ročník projektu Pirelli bude obsahovat snímky pořízené australskou fotografkou Emmou Summerton a je zaměřený na 14 nejvýznamnějších hvězd z řad modelingu.

Celý článek

Šumavské podhůří krásné za každého počasí

Říká se, že na Šumavě je krásně za každého počasí. Když je ale chladno nebo prší, tak to pro výlety do šumavské přírody ideální není. V tu chvíli se stává sázkou na jistotu návštěva Sušicka.

Celý článek

Stylová Millie Bobby Brown je od své role Eleven ze seriálu Stranger Things k nepoznání. Jemná blondýnka miluje módu

Ve chvíli, kdy Eleven odloží Hopperovy flanelové košile a Mikovy džínsy, stává se z ní nejlépe oblékaná dívka v Hawkinsu. A když zrovna nehraje Eleven, je i Millie Bobby Brown jedním z nejstylovějších lidí v Hollywoodu.

Celý článek

Pánský oblek vypráví příběh, proto pozoruji harmonii obou snoubenců, říká Bětka Sutorý, stylistka a majitelka salónu Ceremoni

Bětka Sutorý je pánská stylistka. Její salón s pánskou módou můžete najít v Brně. Zavítaly sem i přední české celebrity jako Ladislav Špaček. Exkluzivní rozhovor o svatební sezóně najdete zde.

Celý článek