dnes je 03.10.2022 a svátek má Bohumil

Co si jako módní diva zabalit na dovolenou?

Přidat na Seznam.cz
A je to tu. Léto. Čas dovolených, odpočinku, válení se u vody, party, drinků a dalších zajímavých aktivit, které k němu neodmyslitelně patří. Už víte, co si zabalíte, až někam pojedete? Jestli jste módní diva, tak na tohle nesmíte zapomenout!

Dát dohromady seznam na dovolenou je teda pořádně únavné, ale na druhou stranu jde to i bez stresu. A co víc? Budete přesně vědět, co v kufru máte. Na dovolené se tak vyhnete zhroucení, že jste třeba na něco zapomněla a znáte to, to je pak úplná tragédie, když zjistíte, že jste doma nechaly ty nové jednodílné plavky, které jsou letos tak in. 

Jenže to není všechno. Při balení musíte přemýšlet. Ať už se budete rozhodovat, kolik párů sandálek byste si měla zabalit (čtvery je sice ideální počet, ale stejně budete nejspíše chodit v těch jedněch, znáte to), nebo nevíte kolik vršků si vzít, zamyslete se nad tím, co a s čím zkombinujete. Co si musíte doopravdy zabalit?

Obal na pas

Tak pokud milujete módu s pasem bez stylového obalu, rozhodně jinak nepojedete. Buďte dokonale vyladěná od hlavy až k patě.

Sluchátka

Ale ne jen tak obyčejná, ale módní. Nač se stresovat přebytečnými drátky, když můžete mít super sluchátka na bluetooth. 

Označení zavazadla

Znáte to, kufr se vám může kdykoli ztratit, tak si ho označte. Napište si na něj svou adresu a telefonní číslo. A hlavně, ať vždy svůj kufr hned poznáte.

Velký klobouk

Bez klobouku, na to letos rovnou zapomeňte. Na dovolené vám prostě nesmí chybět. Dokážete si svou fotku bez obřího klobouku představit? To je samozřejmě s nadsázkou, ale víte, jak to s trendy je, každý to musí mít. Klobouk má výhodu v tom, že vás alespoň chrání před sluncem a ještě vypadá elegantně.

Sluneční brýle a hned v několik barvách, no ne?

Schněte ve velkém stylu a pořiďte si na to vhodnou pěknou osušku.

Plavky 

Jednodílné nebo dvoudílné, to je na vás, ale rozhodně je nezapomeňte. Nejlepší si vzít hned několik kousků, protože si je můžete převlékat.

A je toho samozřejmě mnohem víc...

Náušnice, kosmetické taštičky s krémy, voděodolnými líčidly, pořádnou plážovou tašku, doma si připravte outfity na každý den a jen pár základních věcí navíc, kdyby náhodou. Tenisky, sandálky, boty na podpatku a žabky nebo pantofle.... a samozřejmě nafukovačky.. třeba plameňáka!

Tak ty vám v létě rozhodně nesmí chybět.

Ale jestli se vám vejdou do kufru, to asi ne...

www.pinterest.com

 

 

 

 

 

Přidat na Seznam.cz
DOVOLENÁ MÓDA baleni CO S SEBOU NA DOVOLENOU CO NA SEBE CESTOVÁNÍ zavazadla seznam PLAVKY KOSMETIKA

Související články

Sportovní značka BOGNER slaví 90. výročí a pro své zákazníky připravila nejedno překvapení

Příležitost k oslavám přináší rok 2022 společnosti BOGNER hned ve dvou významných jubileích. Kdysi malý lyžařský obchod dnes zastupuje významné místo na trhu.

Celý článek

Česká módní značka SegraSegra otevírá online sekáč

Udržitelnost hrála u značky SegraSegra vždy důležitou roli, proto spouští online second hand, v rámci kterého vykupuje své nošené kousky a dále je nabízí. Funkční oblečení navržené a šité v České republice tak můžete nově pořídit nošené za výhodnou cenu.

Celý článek
About You fashion week

ABOUT YOU FASHION WEEK 2022

Módní přehlídka ABOUT YOU slavnostně zahájila první mezinárodní ABOUT YOU Fashion Week v Miláně.

Celý článek
Zalando kolekce nové generace

NEJNOVĚJŠÍ KAMPAŇ ZALANDO „PORTRÉTY NOVÉ GENERACE“

Exkluzivně pro Zalando vytvořil pařížský stylista Edem Dossou a jeho kreativní přátelé Justin French, Laurence Kleinknecht, Dourane a Melissa Bon nejnovější designérské trendy.

Celý článek
Cestovní zavazadla

PODZIM V NEW YORKU NEBO V ŘÍMĚ? VYBERTE S NÁMI CESTOVNÍ ZAVAZADLO

Podzim je velice příjemným obdobím pro cestování. V září také začíná obchodní rok a tím začíná ve velkém i cestování pracovní. Připravili jsme pro vás se Zalandem tipy na krásná, praktická a ikonická cestovní zavazadla.

Celý článek

Hodnoty, které sdíleli Cara Delevingne a Karl Lagerfeld, odráží kolekce CARA LOVES KARL

Pouto mezi zesnulým návrhářem Karlem Lagerfeldem a modelkou Carou Delevingne je ztělesněno v řadě kolekcí. I tentokrát se Cara dívá do budoucnosti v kampani, která vznikla k udržitelné a bezpohlavní kolekci.

Celý článek
Pánská kolekce LV

NOVÁ PÁNSKÁ KOLEKCE LOUIS VUITTON TVOŘENA VIRGILEM ABLOHEM

Hudba je múzou a metaforou módy. Prostupuje kompletním odkazem tvorby Virgila Abloha pro značku Louis Vuitton. V této virtuózní nové pánské kolekci se snoubí hudba s módou novým, svěžím způsobem.

Celý článek

EMAwomenswear se zabývá mimo jiné i nadměrnými velikostmi do č. 64

Alžběta Vlášková je devětadvacetiletá podnikatelka, která se díky své píli a řadě zkušenostem, jako módní návrhářka a oděvní technolog, rozhodla založit módní značku s dámskou konfekcí. A přesto, že ji pandemie na chvíli zpomalila, ve výsledku ji posunula o mnoho dál.  

Celý článek