dnes je 16.01.2021 a svátek má Ctirad

Crazy podzimní kampaň značky Milly

Přidat na Seznam.cz
V podobném duchu z času na čas můžeme nějakou módní kampaň vidět. Zářivé barvy, tučné siluety fotografií i crazy nádech dodávající kampani zvláštní šmrnc.

Podzimní kampaň Milly vyjadřuje „Intimitu zimy“, upozorňuje na ženskou formu a má zářivé barvy s bohatým vybarvením každého snímku. Některé fotografie mají téměř glamour nádech, nízké výstřihy se síťovým živůtkem, vyzývavé pohledy modelek, dynamit místo cigarety či doslova zimní obličej plný malých rampouchů. Vlastně nás kampaň docela pobavila, i když v podobném duchu jsme jich viděli již spousty.

Například značky Kenzo či Toilet Paper mají ve své historii velmi podobné kampaně, až by se dalo polemizovat nad tím, zda se značka Milly nenechala inspirací strhnout až příliš. Tak jako tak, je to zajímavý počin a módní kousky nevypadají věru zle. Posuďte sami...

milly.com

Přidat na Seznam.cz
MILLY FALL 2016 PODZIMNÍ KAMPAŇ

Související články

Podzimní kampaň značky Baťa s ambasadory Taťánou a Ondřejem Gregor Brzobohatými upřímně pobaví

Baťa svou novou kampaní připomíná klientům nejenom to, že si u něj najde každý zákazník široké portfolio obuvi, napříč všemi generacemi, ale zejména to, že obměňuje a doplňuje nové produkty každý týden po celou sezónu.

Celý článek

Christy Turlington je tváří nové podzimní kampaně Marc Jacobs

Supermodelka Christy Turlington, která zažívala největší slávu v osmdesátých a devadesátých letech, učinila svůj comeback právě na přehlídce Marca Jacobse během newyorského týdne módy. Nyní se objevila i v jeho nejnovější podzimní kampani.

Celý článek

Nakoukněte do podzimu značky Max Mara

Steven Meisel je profláknutým módním odborníkem, co se focení týče. Jednou z dalších zakázek, které získal, je ta podzimní u značky Max Mara.

Celý článek

Podzimní kampaň značky Burberry v duchu studiových záběrů

Čtyři záběry na jednom snímku, čtyřikrát jedna modelka, čtyři stejné modely oblečení, to jsou snímky, které nafotil Mark Borthwick.

Celý článek

Podzimní kampaň značky Balenciaga nás zavedla do různých krajin

Kreativní ředitel Demna Gvasalia se v nejnovější podzimní kampani inspiroval projektem Etnografická krajina od fotografa Jean-Pierra Attala. Snímky jsou povedené a dodávají kolekci patřičnou dynamiku. 

Celý článek

Saint Laurent se našel v rock and rollu

Podzimní kampaň pro rok 2017 pojala značka Saint Lauren z naprosto jiného soudku. Jednoznačně přitvrdila.

Celý článek

Karl Lagerfeld přidal do kampaně pařížské památky

Joan Smalls a Hailey Baldwin jsou v nové kampani zachyceny v popředí pařížských i newyorských památek.

Celý článek

První kolekce Lanvin bez designéra Alber Elbaze

Lanvin předvedl v podzimní kolekci plejádu emocí, která je ještě dnes dostatečně živá, po podzimním odchodu návrháře Alber Elbaze.

Celý článek