dnes je 05.08.2021 a svátek má Kristián

Czech Design Week Pop-Up Store nabízí vybraná díla českých návrhářů

Přidat na Seznam.cz
Ještě než se vrhneme na aktuální ročník oblíbené akce Czech Design Week, můžete si prohlédnout a zakoupit vybrané kousky z loňského ročníku.

Díla vybraných designérů mohou nejenom Pražané shlédnout i zakoupit v novém pop up Czech Design Store na Národní třídě až do 31. 3. 2017. Ty nejzajímavější kousky českého designu vybrali organizátoři Czech Design Week, aby je vystavili v nově vzniklém prostoru v přízemí obchodního domu Quadrio.

,,Pečlivě jsme vybírali z tvorby designérů, kteří se zúčastnili na podzim roku 2016 Czech Design Weeku tak, abychom ukázali rozmanitost a kvalitu českého designu napříč různými odvětvími a věříme, že v Czech Design Week pop-up Store si každý přijde na své. Prostor na tuto realizaci nebyl náhodný, jelikož je přímo v srdci Prahy, spolupráce s obchodním centrem Qadrio byla domlouvána již delší dobu a vše se pečlivě připravovalo,“ říká ředitel a zakladatel Czech Design Week, Lukáš Pipek.

Milovníci knih si přijdou na své v rámci bibliofilie českého nakladatelství Teapot, jedinečné knižní unikáty si tak můžete zakoupit pouze v kamenné prodejně Czech Design Store. Kromě toho zde mohou designéři vyplnit přihlášku na budoucí Czech Design Week Festival, který se uskuteční od 8. - 14. května 2017, a to ve všech patrech budovy Domu uměleckého průmyslu na Národní třídě 36. Prosklená fasáda jedinečné české funkcionalistické architektury Domu uměleckého průmyslu Svazu československého díla září do pražské Národní třídy od roku 1936. Byla to výstavní výloha mladého československého průmyslu. Zde se zrodilo v roce 1914 z popudu architekta a vysokoškolského profesora Jana Kotěry administrativní a expoziční centrum, v němž sídlily také vzorková prodejna Krásné jizby a nakladatelství Družstevní práce.

Mezi dalšími designéry Czech Design Week pop-up store jsou: Petr Novague, Vladimír Staněk ( Stinak/ Lassevo ) Leo Macenauer, vítězové Czech Design Week Awards 2016, Kartoons, 440Audio, Penocze, Tonak, Print Point ( design tapety ) Live Sweaters, Vladan Běhal Design, první dámské pivo Aurosa a další.

Czech Design Week pop-up store je otevřen v přízemí centra Quadrio se vstupem přímo ze zastávky tramvaje Národní třída, každý den od 8:00 do 21:00.

czechdesignweek.cz

 

 

Přidat na Seznam.cz
LIFESTYLE DESIGN CZECH DESIGN WEEK POP-UP STORE

Související články

Toni Garrn tváří nové kampaně značky BOSS

Značka BOSS odhalila nové optické i sluneční brýle pro moderní ženu. Tváří kampaně se stala německá modelka a herečka, která je aktuálně těhotná.

Celý článek

Masturbace je nejen příjemná, ale také mimořádně zdravá, říká sexuoložka a ředitelka pro vzdělávání značky Satisfyer, Megwyn White.

Satisfyer byl založen v roce 2016 a stal se průkopníkem ve svém odvětví. Chce naučit lidi odhodit stud a prolomit ledy na poli sexuálního wellness.

Celý článek

Obnovit učňovský obor rukavičkářství je jedním z hlavních cílů majitelky české značky Bohemia Gloves

Rukavičkářské řemeslo má v Česku obrovskou tradici a sahá až do středověku. V Dobříši u Prahy se začalo vyrábět v polovině devatenáctého století a tradiční produkce rukavic trvá dodnes.

Celý článek

Černá a bílá v interiéru – dokonalá kombinace pro 21. století

Minimalistický styl je v současné době velmi trendy. Ať už sáhnete po nábytku, kterého je poskrovnu nebo po minimalistických odstínech barev, budete in a módní. V našem článku se dozvíte, proč je kombinace nestárnoucí klasiky - černé a bílé, pro vás dokonalá a proč vsadit na tyto barvy, jestliže právě chystáte rekonstrukci vašeho domova nebo stěhování.

Celý článek

Svatební květina, květiny do interiéru a mnoho dalšího nabízí Plantárium

Jak vypadá práce svatební floristky? A jaké květiny a barvy jsou letos "in"? Nejen o tom jsme si povídali se Zuzanou Pacourkovou a Martinou Tománkouvou, zakladatelkami pražského Plantária. 

Celý článek

Objevte zcela novou kolekci pro miminka a batolata z linie H&M HOME

Nová kolekce H&M HOME BABY je plná něžnosti. Všechny detaily jsou navržené tak, aby začátek života vašeho děťátka byl co nejpříjemnější. Kolekce nabízí hrací podložky, mušelínové plenky, přikrývky a koupací ručníky s kapucí.

Celý článek

Marie Bubláková o značce EN TEN TY KY dva špalíky: první objednávka byla obrovitánská euforie. Tady jsem poznala, že by se to mohlo lidem líbit.

EN TEN TY KY dva špalíky, známé dětské rozpočítadlo, které také nese název jednoho velkého nápadu. Nápadu, za kterým stojí Marie Bubláková. 

Celý článek

Luesma & Vega: Talíř jako umělecké dílo

Servírování a prezentace chodů je ve vysoké gastronomii stejně důležité jako jejich chuť. Jak ale vypadá ta správná prezentace?

Celý článek