dnes je 21.08.2018 a svátek má Johana

Designérský výběr - Březen 2018

Další měsíc plný módy a designu je za námi a my vám tak přinášíme další designérský výběr. Které produkty nás tento měsíc bavily nejvíce?

Březen byl letos jedním z nejvíce akčních měsíců za poslední dobu. Začaly nám první prodejní výstavy, pop-up butiky a markety. Udělovaly se ceny Czech Grand Design a v neposlední řadě proběhl Mercedes-Benz Prague Fashion week. Nejen z těchto akcí jsme se pro vás snažili vybrat to nejlepší a nejzajímavější, co by vám určitě nemělo uniknout.

Pokud jste letos propásli vyhlášení ocenění pro nejlepšího designéra roku, neboli Czech Grand design, určitě by vám pak nemělo uniknout toto jméno: Nastassia Aleinikava. Ta letos získala ocenění pro nejlepší šperkařku roku, ale také se stala Grand designérkou roku. Do soutěže byla nominována s kolekcí brýlí Utopie a kolekcí šperků Voyinchův rukopis, inspirovanou ilustrovanou knihou napsanou v době Rudolfa II. a další nominovanou byla Markéta Richterová se svou kolekcí dárkových předmětů pro Archeopark Pavlov. Hledáte-li něco masivnějšího, vyzkoušejte náhrdelník Exclusive, který vznikl ve spolupráci značek Metráž a Leeda.

Nové modely batohů představila Alexmonhart. Na jejím webu nyní probíhá objednávání modelů Weekender, příručního zavazadla vhodného pro cestování v letadle ale také Gymbag, který se hodí do posilovny i na nákupy. Novou oděvní značku představila návrhářka Zuzana Kubíčková. Kolekcí na jaro/léto 2018 pomáhá ženám sestavit kvalitní základ šatníku. Dalším zajímavým počinem jsou doplňky a trička, které vznikly ve spolupráci Jana Černého a Naut.

Hledáte-li nějaké doplňky, koukněte na decentní hedvábné šátky značky Anna Schwitzer. Vyzkoušet můžete také kšiltovky, klobouky a tašky z recyklovaného materiálu, které byly představeny na fashion pop-up butiku Life is Fashion. Ty vznikly ve spolupráci značky Remon s designovým obchodem ŌM Touch. V poslední době nás hodně baví boty od slovenské značky ZDA Partizánske, která byla založena již v roce 1948. V poslední době prošly velkou proměnou a vytváří tak krásné módní i sportovní modely. My jsme si vybrali tyto černé oxfordky se strakatou podrážkou! Z kosmetiky jsme si oblíbili Havlíkovu apotéku. Mají celou řadu zajímavých produktů, které určitě stojí za vyzkoušení.

archiv e-shopů

DESIGN RADY REDAKCE DESIGNÉRSKÝ VÝBĚR BŘEZEN 2018

Související články

Burberry narychlo přichází s novým logem

Změna po téměř dvaceti letech musela být hotová do 4 týdnů.

Celý článek

Jak nosit bílé jeany v létě

Bílá – univerzální barva, která se hodí ke všemu. Takto přemýšlí nejspíše většina žen i mužů, kteří na ni nedají dopustit.

Celý článek
letní vlasy

Sluníčko, chlór a sůl - nepřítel vlasů v létě

I vaše vlasy potřebují v létě ochranu. Jak si je ochránit před chlórem, solí a sluníčkem? 

 

Celý článek

Zkusili jsme trichologii a rašelinovou proceduru - fungují?

Přijali jsme pozvání do nejznámějšího trichologického centra v Česku a prošli si vyšetřením i celou pečující procedurou. Co jsme se dozvěděli a poznali jsme vůbec výsledek?

Celý článek

Design pro život je mou prioritou, říká Katka Čábelková za Brunetti Design

Jak probíhá navrhování interiérů, jaké to je, dát důvěru lidem, aby se vaše podnikání mohlo rozrůstat a jak se propojuje rukopis designérky s představou klientů.

Celý článek

Červenec 2018 | Kalendář akcí

První prázdninový měsíc je před námi. Zůstáváte v Čechách a na dovolenou se chystáte až později? Máme pro vás pár tipů, kam vyrazit.

Celý článek

Designérský výběr - Červen 2018

Zajímavá móda a dobrý design zkrátka nikdy nespí! Nevěříte? Přesvědčte se v našem designérském výběru.

Celý článek

Inspirativní instagramové profily vol. VI

Červnové inspirativní instagramové profily volají po létu, pozitivní energii a exotických destinacích. Tři ženy, které vás zaručeně inspirují.

Celý článek