dnes je 05.08.2021 a svátek má Kristián

Dolce & Gabbana propagují důležitost rodiny pro jaro 2019

Přidat na Seznam.cz
Rodina je základ státu, ale i luxusní značky Dolce & Gabbana.

Téma rodina

Známé italské duo se věnuje tématice rodiny ve svých kampaních již mnoho sezón, ale tento rok svou představu přeneslo také na molo. Oslava rozdílného věku, sexuality a velikostí se stala hitem mezi milánskými přehlídkami pro jaro 2019. Konečně se totiž na přehlídce objevily ženy kolem padesáti let i se svými vráskami nebo malé baculaté děti. Generační dědictví je silným symbolem této značky, která tak obléká od miminek po babičky a dědečky celou rodinu.

 

Móda pro každého

D&G nezapomínají na nikoho z rodinného kruhu. Dokazuje to jejich návrat k vlastním počátkům, kdy zavzpomínali na své dětství a dokonce oslovili členy své vlastní rodiny, aby se stali součástí přehlídky. Potvrzuje to jejich skvělý přístup k módě: je zkrátka pro každého. Nejen modelky mohou nosit jejich nádherné modely. Na přehlídce byly k vidění i páry s dětmi, nebo naopak homosexuální dvojice ve sladěných kombinacích.  

 

Historie píše budoucnost

Oblečení od této značky je často inspirováno toskánskou historií a italským životním stylem. Není proto divu, že rodina se dostala do popředí kreativity. Italové tráví mnoho času spolu kolem rodinného stolu a důležitost každého člena je nenahraditelná. Proto Dolce  Gabbana nadále tvoří luxusní neotřelé kolekce oděvů vhodné pro nedělní setkání s rodinou u slavnostního oběda. A je příjemné vědět, že se u nich obleče každý člen i té nejrozvětvenější rodiny.

vogue.co.uk, pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDA ZAHRANIČNÍ TVORBA DOLCE A GABBANA JARO 2019 RODINA DGFAMILY DOLCE&GABBANA DOLCE & GABBANA

Související články

Se svetrem napříč létem? Rozhodně ano s novou letní kolekcí Marks & Spencer

Svetry a pletené topy nepatří jenom k zimě. Důkazem jsou nejnovější kousky z letní dámské kolekce Marks & Spencer.

Celý článek

Jak vybrat plavky vhodné pro vaši postavu radí Mária Padová, odbornice na aktuální trendy

Chystáte se vyrazit na dovolenou k moři anebo na prodloužený víkend k vodě, ale vaše aktuální plavky ztratily tvar, vybledly anebo už neodpovídají aktuálním trendům? Pořiďte si nové, poradíme jaké.

Celý článek

Udržitelné šaty, které si tohle léto zamilujete

Lehké, prodyšné, trendy a navíc udržitelné? Naštěstí již tyhle požadavky nejsou žádné velké sci-fi a je z čeho vybírat.

Celý článek

Valentino ve své haute couture kolekci vyjádřil lásku

I když bude ještě chvíli trvat, než se vydáme vstříc módním přehlídkám osobně, i online zážitek může být velkým požitkem. Což rozhodně platí o podzimní kolekci značky Valentino.

Celý článek

Naomi Campbell v 51 letech nafotila kampaň odhalující její skvělé tělo

Třetí kolekce s názvem TB Summer Monogram i tentokrát přináší tři barevné varianty, s nimi také supermodelku Naomi Campbell.

Celý článek

PUMA bude pomáhat chránit pralesy a lesy prostřednictvím partnerství s ekologickou organizací Canopy

Globální sportovní značka PUMA se zavázala, že bude chránit pralesy a lesy po celém světě, a to šetrným získáváním papíru, lepenky a viskózy prostřednictvím nového partnerství s neziskovou ekologickou organizací Canopy.

Celý článek

Dramatická podzimní kampaň značky Dior vyzařuje pohádkovým tématem

Francouzský módní dům nechal svou kampaň pro nadcházející podzim a zimu plně inspirovat pohádkovými designy.

Celý článek

Písecký víkend módy a designu

Pokud jste velkými zastánci módy a rádi podpoříte menší tvůrce Písecký víkend módy a designu stojí rozhodně za návštěvu. Tento víkend módy a designu proběhne dne 25. a 26. září 2021

Celý článek