dnes je 17.12.2018 a svátek má Daniel

Dostupná trika s motivem vodního života od malíře Marcina Wolskiho

Odstíny modré vévodí kolekci triček, které speciálně pro Medicine navrhl polský malíř Marcin Wolski. Pánské seženete pod pět stovek, dámské za čtyři a všechny stojí zato!

Pánské triko s lodičkami 469 Kč ; Dámské triko s velrybami 399 Kč

Chobotnice, maják a lodičky pro něj

Představte si jemné odstíny modré vodovkou nakreslené do tvarů chobotnic, majáků, moře, vln a lodí. Tak přesně tak vypadá kolekce triček Marcin Wolski for Medicine. Polský umělec pomaloval pánská i dámská trika motivem vody, podvodního života a také lodí a přístavů. Pánská trika (kterých najdete v kolekci více než těch dámských) jsou střižená naprosto tradičně s kulatým výstřihem a s převažujícím podílem bavlny ve složení. Mezi nejzajímavější modely z kolekce určitě patří modré tričko s motivem velryby a potápěče, které trochu naivisticky symbolizují ojedinělý vztah člověka a podvodních živočichů. Dojem ve vás zanechá také světle béžové triko s potápějící se lodí. Tak schválně, komu se nevybaví Titanic jako jedna z největších světových katastrof? Triko Wolskiho ji připomíná velmi decentně a s nadhledem. 

 
Triko s chobotnicí 469 Kč ; Triko s chobotničkou na kapse 469 Kč 

 
Triko s majákem 469 Kč ; Triko s lodičkami 469 Kč

 
Triko s velrybou 469 Kč ; Triko s potopenou lodí 469 Kč 

Majáky, ledovce a moře pro ni

Dámských triček připravil ve spolupráci s Medicine Marcin Wolski méně, ale určitě jim nechybí nápad a jedinečnost. Dva modely jsou pomalované motivem vody a lodí či ledovce pouze na předním díle, zadní díl je celočerný. Další dvě trička pokrývají z velké části černo-bílé pruhy, které se samozřejmě k námořnické a vodní tématice dokonale hodí. Kontrastují jim menší kresby s motivem majáku či záchranářského kruhu. Ještě jednou musíme upozornit na skvělé ceny, pánská trička seženete za jednotnou cenu 469 korun a dámská za 399. Takže nejen krásná, jedinečná a umělecká ale také dostupná. 

 
Pruhované triko s majákem 399 Kč ; Triko s lodí 399 Kč

 
Triko s ledovcem 399 Kč ; Pruhované triko s kapsičkou 399 Kč 

Tak které triko to vyhraje právě u vás? Na letní dovolenou, ať už na vodu nebo k moři, jsou jako dělaná!

Všechny trika seženete na Answear.cz.

MÓDA DÁMSKÁ MÓDA PÁNSKÁ MÓDA MARCIN WOLSKI ANSWEAR.CZ ANSWEAR TRIČKO DÁMSKÉ TRIKO PÁNSKÉ TRIKO DESIGN NÁKUPY TIPY

Související články

Fashion Awards 2018: přehlídka nejhezčích šatů

Kdo a v jaké kategorii zvítězil na udílení cen The Fashion Awards 2018 už jsme vám psali, takže dnes je na řadě to nejlepší a tím jsou šaty. 

Celý článek

Milý Ježíšku... Aneb, jaké dárky si přejí redaktorky Móda.cz

Ještě pořád bádáte, co koupit své drahé polovičce k Vánocům? Možná vám bude ideální inspirací to, co by si přály ženy z redakce Móda.cz.

Celý článek

Mercedes-Benz Prague Fashion Week v březnu 2019 oslní nejenom novými prostory

Jarní týden módy vlije novou energii do žil všem milovníkům osobitého krejčovského umění již za tři měsíce. A čeká nás toho mnohem více než jen módní přehlídky...

Celý článek

Designové vychytávky na prosinec

Důmyslný doplněk i originální oděv potěší vždy, ale zejména na Vánoce. Neotřelé nápady z designového světa českých výrobců vás nadchnou.

Celý článek

Zpověď: Jak vidí Tereza Kostková módu a její pohled na kosmetiku

Oblíbená herečka a moderátorka Tereza Kostková jen tak nepodléhá módním trendům. My jí zastihli před představením FRANKIE & JOHNNY v divadle v Rytířské 

Celý článek

Dior pánská přehlídka Pre Fall 2019 byla ohromným úspěchem

Pravidla se mají porušovat. To dokázal nový návrhář Kim Jones v čele pánské sekce Dior. Tokio žaslo nad jeho kreativitou a zbytek světa na sebe nenechal dlouho čekat!

Celý článek

Nejen růžové tváře budou okouzlovat během svátků!

Růžová je barva volnosti a energie. Na oblečení a doplňcích působí jako něžné pohlazení. Svátky budou naplněny láskou a slavnostní náladou!

Celý článek

Jak si ozdobit vánoční stromeček tento rok? Inspirujte se zajímavými nápady!

Vytvořit si osobitý a nádherný stromeček na Štědrý den podle svých představ je cílem snad každého . Existuje tolik představ o kouzelném stromečku...

Celý článek