dnes je 23.03.2019 a svátek má Ivona

Dostupná trika s motivem vodního života od malíře Marcina Wolskiho

Přidat na Seznam.cz
Odstíny modré vévodí kolekci triček, které speciálně pro Medicine navrhl polský malíř Marcin Wolski. Pánské seženete pod pět stovek, dámské za čtyři a všechny stojí zato!

Pánské triko s lodičkami 469 Kč ; Dámské triko s velrybami 399 Kč

Chobotnice, maják a lodičky pro něj

Představte si jemné odstíny modré vodovkou nakreslené do tvarů chobotnic, majáků, moře, vln a lodí. Tak přesně tak vypadá kolekce triček Marcin Wolski for Medicine. Polský umělec pomaloval pánská i dámská trika motivem vody, podvodního života a také lodí a přístavů. Pánská trika (kterých najdete v kolekci více než těch dámských) jsou střižená naprosto tradičně s kulatým výstřihem a s převažujícím podílem bavlny ve složení. Mezi nejzajímavější modely z kolekce určitě patří modré tričko s motivem velryby a potápěče, které trochu naivisticky symbolizují ojedinělý vztah člověka a podvodních živočichů. Dojem ve vás zanechá také světle béžové triko s potápějící se lodí. Tak schválně, komu se nevybaví Titanic jako jedna z největších světových katastrof? Triko Wolskiho ji připomíná velmi decentně a s nadhledem. 

 
Triko s chobotnicí 469 Kč ; Triko s chobotničkou na kapse 469 Kč 

 
Triko s majákem 469 Kč ; Triko s lodičkami 469 Kč

 
Triko s velrybou 469 Kč ; Triko s potopenou lodí 469 Kč 

Majáky, ledovce a moře pro ni

Dámských triček připravil ve spolupráci s Medicine Marcin Wolski méně, ale určitě jim nechybí nápad a jedinečnost. Dva modely jsou pomalované motivem vody a lodí či ledovce pouze na předním díle, zadní díl je celočerný. Další dvě trička pokrývají z velké části černo-bílé pruhy, které se samozřejmě k námořnické a vodní tématice dokonale hodí. Kontrastují jim menší kresby s motivem majáku či záchranářského kruhu. Ještě jednou musíme upozornit na skvělé ceny, pánská trička seženete za jednotnou cenu 469 korun a dámská za 399. Takže nejen krásná, jedinečná a umělecká ale také dostupná. 

 
Pruhované triko s majákem 399 Kč ; Triko s lodí 399 Kč

 
Triko s ledovcem 399 Kč ; Pruhované triko s kapsičkou 399 Kč 

Tak které triko to vyhraje právě u vás? Na letní dovolenou, ať už na vodu nebo k moři, jsou jako dělaná!

Všechny trika seženete na Answear.cz.

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA PÁNSKÁ MÓDA MARCIN WOLSKI ANSWEAR.CZ ANSWEAR TRIČKO DÁMSKÉ TRIKO PÁNSKÉ TRIKO DESIGN NÁKUPY TIPY

Související články

Pop-up Life is fashion představil skvělé designéry

Pop-up obchody, tedy krátkodobě pronajaté prostory s širší nabídkou sortimentu, jsou u nás stále oblíbenější. Jeden z nejvýraznějších Life is Fashion představil v pražském bytě několik talentovaných a progresivních designérů, o kterých snad ještě hodně uslyšíme.

Celý článek

Jak se ponořit do velkého jarního trendu džínoviny

Návrháři zahrnuli džínovinu do svých kolekcí na všech týdnech módy a je obrovským hitem! Jaké se nosí střihy džínů a jiných oděvů z klasické modré látky, vám poradí tento článek.

Celý článek

Monika Marešová na dobrodružné cestě značky H&M

Monika Marešová se vydala na dobrodružnou cestu do americké Sedony, kde byla součástí nové myšlenky ke kolekci značky H&M.

Celý článek

Herečka Dominika Býmová o své kolekci White Sage

Dominika Býmová přichází se svou vlastní kolekcí ekologicky co nejméně závadného oblečení, šitou z kvalitních přírodních materiálů. Svou práci představí na pop-up Life is Fashion, který již třetím rokem představuje nové a nadějné české návrháře.

Celý článek

Qubus: Světoznámý český design

Jedni z nejvýraznějších českých designových návrhářů Jakub Berdych a Maxim Velčovský společně založili v roce 2002 Qubus Design studio. Pod hlavičkou Qubus vznikla řada kolekcí a produktů, které se úspěšně prodávají po celém světě.

 

Celý článek

Tři základní kousky, které v jarním šatníku nesmí chybět

Bez kterých důležitých módních kousků se na jaře neobejdete? Co je jednoduché na nošení a slušivé zároveň? Tyto módní nutnosti udělají revoluci ve vašem šatníku.

Celý článek

Šaty a noční košilky ze snové spolupráce Ester Geislerové a Josefiny Bakošové

Není to poprvé, kdy se herečka Ester Geislerová a módní návrhářka Josefina Bakošová daly dohromady. A my doufáme, že ani naposledy.

Celý článek

Mirka Talavašková: Variabilita pomocí pár kvalitních kousků je řešení udržitelné módy a nadbytečného odpadu

Česká návrhářka Mirka Talavašková svou módu posouvá na východ, kde sklízí čím dál větší úspěch. Jaké byly její začátky a co plánuje v horizontu tří let?

Celý článek