dnes je 20.04.2019 a svátek má Marcela

Elegantní outfity z Met Gala 2017

Přidat na Seznam.cz
Další příležitost, kde se celebrity mohly vytáhnout luxusními róbami, je za námi. Které z nich se oblékly nejdecentněji a nejelegantněji?

Další z ročníku proslulé charitativní události Met Gala 2017 přinesl opět řadu zajímavých outfitů. Kromě těch extravagantních bylo však k vidění také desítky elegantních a daleko mírnějších modelů. Objevila se bledě modrá, často červená a nechyběla ani univerzální černá. Při pohledu na modely, které oblékly třeba Miranda Kerr, Gisele Bundchen, Jennifer Lopez nebo Alexa Chung patrně vyplývá, že žádný jednotný střih se ve večerní módě nenosí. Dovolený je jakýkoli materiál, délka, odhalené paže, nohy nebo záda a nepostradatelným doplněk je úsměv! Hollywoodský!  
whowhatwear.co.uk

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI MET GALA 2017 CELEBRITY JAK SE OBLÉKAJÍ CELEBRITY ČERVENÝ KOBEREC #moda VEČERNÍ RÓBY

Související články

Modelka Grace Elizabeth je novým andílkem Victoria's Secret

Americká modelka Grace Elizabeth se stala oficiálním andílkem značky spodního prádla Victoria's Secret. Na instagramu to potvrdila nejen ona, ale i americká značka. Připojila se tak ke třem novým andílkům Alexině Graham, Barbaře Palvin a Leomie Anderson. 

Celý článek

Ponožky od babičky hřejí na nohou i na srdcích

Ponožky od babičky – to je název projektu, za kterým stojí organizace Elpida. BroňaHilliová v Elpidě vede kulturní projekty a značku jako takovu založila a Andrea Eržiaková, která je rukama a srdcem celého projektu, nám dnes pověděly více...

Celý článek

Jennifer Lopez obdrží nejprestižnější módní cenu za své ikonické outfity

Americký módní panel odmění Jennifer Lopez oceněním za její osobitý přínos módě a veřejnosti. Přes 450 návrhářů a dalších módních expertů v panelu se shodlo, že Jennifer si zaslouží obdržet významnou cenu v roce 2019.

Celý článek

Francouzské módní giganty přispěly na opravu Notre Dame 300 miliónů euro

Největší módní společnosti ve Francii Kering a LVMH Group přispívají částkou 300 miliónů euro na opravu Notre Dame. Devastující požár způsobil škody v pondělním incidentu, které se budou opravovat až 15 let.

Celý článek

Nesmí se to nikdy vzdát, říká úspěšná vizážistka Michelle Flores Mua

Pokud někdo rozumí líčení, tak je to sympatická Michelle Flores Mua. Patří k vycházejícím talentům mezi českými vizážisty. Její příběh je inspirativní stejně jako ona sama. 

Celý článek

Slavní muži, kteří zrají jako víno

Nejznámější muži světa se časem mění v ještě více atraktivní hvězdy a mají nezapomenutelné tváře i dnes! Na kterých se zub času podepsal pozitivně, si přečtěte v tomto článku. 

Celý článek

Devítiletá cílevědomá Dear Giana dobývá svět módy a designu

Mladá umělkyně a ctižádostivá návrhářka Dear Giana je nyní k vidění v nové kampani značek Nordstrom x Nike. Není však žádným nováčkem na poli módy, a rozhodně byste se o ní měli i vy dozvědět více.

Celý článek
Čarbičková bijoux

Čarbičková Bijoux: Čelenky, které dotvoří vaši osobnost

Peří, mušle, horolezecká lanka nebo elektrikářský pásek. Z toho a mnohem více vytváří Anna Čurlejová spolu s přítelem Vladimírem originální doplňky.

Celý článek