dnes je 25.09.2022 a svátek má Zlata

Emma Watson je tváří nové kampaně Prada, stejně tak režisérkou jejího krátkého filmu

Přidat na Seznam.cz
Krásná herečka v pixie střihu zapózovala pro kampaň nafocenou k nové vůni módního domu Prada. Vzala si na starost i režii krátkého propagačního filmu. Flakon vůně je znovu plnitelný a má tvar trojúhelníku, symbolu italské značky.

foto: s laskavým svolením značky Prada

Emma Watson se při pózování na fotkách kampaně chlubí extra krátkým pixie účesem, který je často označován za chlapecký. Výrazné náušnice ve tvaru trojúhelníku s logem Prada, černý top a výrazné černé oční linky namalované v asymetrických liniích dělají Emmu nezapomenutelnou.

„Prada vždy přesahovala tradiční modely a archetypy představující krásu a je známá svou ženskostí, která zpochybňuje konvence. Je potěšením vytvořit kampaň a reprezentovat vůni s tak hlubokým filozofickým konceptem a iniciativami udržitelnosti způsobem, který je opravdu skutečný a relevantní,“ vyjádřila se ke kampani herečka Emma Watson.

foto: s laskavým svolením značky Prada

Bílá ambra, poupě neroli a bílé pižmo jsou některé z tónů, které lze najít v parfému Prada Paradoxe. Je popisována tím, že má teplé květinové aroma. Značka také informuje o tom, že vůně má nadčasovou, ale avantgardní kvalitu.

„Emma Watson je zmocněnou elegancí a má všímavého, angažovaného ducha, odhodlaného pro pozitivní evoluci – dokonalé ztělesnění nové ženské vůně Prada. Její rozsáhlá práce, od herectví po aktivismus, je více než inspirativní, každá činnost je znakem její autenticity a schopnosti inspirovat a mluvit k mladé generaci, která také vyžaduje autenticitu,“ říká Yann Andrea, generální ředitel Prada Beauty International.

 

 

 

 

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA PARFÉMY PRADA EMMA WATSON PRADA VŮNĚ

Související články

Když pleť volá SOS, dopřejte jí, co potřebuje

Ztrácí vaše pleť objem, je ochablá, unavená a dehydratovaná? Začínají se na vaší tváři objevovat vrásky? Pak se z vaší pleti vytrácí kyselina hyaluronová a dochází tak ke ztrátě pevnosti a pružnosti pleti a k ochabnutí kontur obličeje.

Celý článek
Matrix vlasová kosmetika

PROBUĎTE SVÉ VLASY K ŽIVOTU S MATRIX INSTACURE

Kdyby vlasy uměly mluvit, co by asi řekly? Pro všechny vlasy, které volají o pomoc, vytvořila značka Matrix speciální pečující vlasovou řadu Instacure.

Celý článek

Jak pečovat o kůži před i po tetování

Nechat se tetovat neznamená jen vyhledat nejlepší tetovací studio a konkrétního umělce. Měli byste se také zajímat o to, jak připravit vaši pokožku na tetování i jak ji ochránit po něm.

Celý článek

Obličejová jóga je forma sebelásky, říká lektorka Andrea Doležalová

Když se řekne jóga, pravděpodobně si představíte základní ásánu, tedy tu zvláštní polohu, do které se jogíni rádi staví. My jsme se však dnes více zajímali o jógu obličejovou, která nám může dopřát opravdu výrazné omlazení a úbytek vrásek.

Celý článek

Jak spánek ovlivňuje úbytek hmotnosti?

Řada studií ukazuje, že nedostatek spánku je spojen s vyšší pravděpodobností nadváhy. Je však obtížné prokázat, zda méně spánku ve skutečnosti vede k přibírání na váze, nebo zda jen pozorujeme známý negativní účinek nadváhy na spánek. Napadnout nás může analogická otázka: „Co tu bylo dříve? Slepice nebo vejce?“.

Celý článek

Biodynamická vinná kosmetika, kterou používá i britská královská rodina

Vinná réva je skutečným zázrakem, protože prospěšné látky obsahuje doslova celá rostlina. Výtažky z hroznových jadérek a slupek navíc podporují v lidské kůži produkci kolagenu a elastinu, které zodpovídají za pružnost a mladistvý vzhled pokožky.

Celý článek

Noční masky: pracují, zatímco vy spíte

Pleťové masky jsou takovým malým zázrakem pro naši pokožku. Zvláště pak noční masky, které dokáží pleti dodat potřebnou hydrataci a živiny během celé noci. Jak vybrat tu správnou pro vaši pleť?

Celý článek

Oblečte své tělo do závoje krásy a svěžesti

Ať už strávíte parné léto ve městě, v přírodě nebo u moře, čím uděláte své pleti největší radost? Určitě sprchou pro rychlé osvěžení a ideálně pečující kosmetikou, která jí dodá ochranu, hydrataci, osvěžení a omlazení.

Celý článek