dnes je 30.06.2022 a svátek má Šárka

Fashion networking na Life is Fashion

Přidat na Seznam.cz
Odpolední networking ve středu 23. října v Institutu módní tvorby se ponese v duchu přednášek, praktických ukázek a představování jednotlivých návrhářů.

Rozpoznat second-hand značkovou kabelku od napodobeniny je umění. Jak nekoupit fake poradí Šárka Rychtářová, která celou svou kariéru věnovala ověřování originality luxusních kabelek. Své vydřené znalosti se teď rozhodla předat návštěvnicím LIF.

Klára Haunerová, zakladatelka Institutu módní tvorby, promluví o minimalismu, protože právě ten je tématem její další knihy.

Eva Koželoužková s Petrou Lojdovou představí svůj projekt VONA second chance v jehož nabídce najdete mimo jiné unikátní kousky českých návrhářů – přehlídkové modely, sezónní kousky či prototypy.

Karolína Břinková a Veronika Ohrádková mají přichystanou přednášku o capsule wardrobe a zároveň představí svůj nový online magazín Slow Femme.

Z návrhářů se můžete těšit na Kateřinu Rydlovou, která zde představí své body proti bolestivé menstruaci. Dále si budete moct prohlédnout ortopedickou obuv z recyklovaných materiálů Sabina Rich Shoes, nové modely Pavla Berkyho a další. Celým večerem provází moderátorka Žaneta Muchová.

PROGRAM

16:00 h – Začátek

17:30 h – Představení Institutu módní tvorby a VONA second chance

18:00 h – Capsule wardrobe

19:00 h – Jak poznat originální kabelku od fake – Šárka Rychtářová za Pre Loved

20:00 h – Představení návrhářů formou rozhovorů

21:00 h – Zakončení

 

TIP – Life is Fashion networking

Osobní kontakt mizí jak z našich životů, tak z našeho šatníku. Nakupujeme v anonymních řetězcích oblečení ušité v asijských či afrických sweatshopech. Life is Fashion jde proti tomuto trendu a propojuje českého zákazníka s lokálním návrhářem. Seznamte se s našimi módními tvůrci na říjnovém Life is Fashion. Heslo pro vstup si zajistěte na www.lifeisfashion.cz

 

Kde: Institut módní tvorby – Korunní 101, Praha 3

Kdy: 23. října 2019, 16 až 21 hodin

 

 

Přidat na Seznam.cz
FASHION NETWORKING LIFE IS FASHION ŠÁRKA RYCHTÁŘOVÁ KLÁRA HAUNEROVÁ VONA SECOND CHANCE SLOW FEMME KATEŔINA RYDLOVÁ ŹANETA MUCHOVÁ KAROLINA BŔINKOVÁ PETRA LOJDOVÁ ČESLAV JAROŠ

Související články

Klára Haunerová, její institut módní tvorby oslavil 10 let

Institut módní tvorby poskytuje jedinečné oděvní kurzy se zaměřením na komplexní vzdělání v módním průmyslu. Ateliér nabízí plnohodnotné vzdělání v oboru módní industrie bez ohledu na předchozí zkušenosti nebo vzdělání.

Celý článek

Klára Haunerová: Móda a minimalismus

Zakladatelka a majitelka Institutu módní tvorby v Praze se zabývá přednáškovou činností ohledně fashion industry v Čechách a v zahraničí a propaguje udržitelnost v módním průmyslu. Svým počínáním ukazuje i ostatním návrhářům, že to jde dělat i jinak a přesto dobře! 

Celý článek

Módní akce Life is Fashion sdružuje již po páté české a slovenské návrháře na jednom místě

Milujete tvorbu lokálních návrhářů, jste nadšenci do kvalitních českých a slovenských kousků a rádi si k tomu dáte skleničku dobrého prosecca? Tak neváhejte a přijďte na akci Life is Fashion.

Celý článek

Co jsme se mohli dozvědět na podzimní módní události Life is fashion

Podruhé v tomto roce se mohli milovníci módy setkat nad skleničkou Prosecca s tvůrci nebo novými tvářemi české designové scény, tentokrát v prostorách Institutu módní tvorby. Kromě diskuzí nad radostmi a strastmi módního průmyslu se návštěvníci mohli také zúčastnit networkingu, na který byl tento večer zacílen.

Celý článek

Pop-up Life is fashion představil skvělé designéry

Pop-up obchody, tedy krátkodobě pronajaté prostory s širší nabídkou sortimentu, jsou u nás stále oblíbenější. Jeden z nejvýraznějších Life is Fashion představil v pražském bytě několik talentovaných a progresivních designérů, o kterých snad ještě hodně uslyšíme.

Celý článek

Herečka Dominika Býmová o své kolekci White Sage

Dominika Býmová přichází se svou vlastní kolekcí ekologicky co nejméně závadného oblečení, šitou z kvalitních přírodních materiálů. Svou práci představí na pop-up Life is Fashion, který již třetím rokem představuje nové a nadějné české návrháře.

Celý článek

Svezte se tento víkend v Praze novou vyhlídkovou tramvají

Vyhlídková tramvaj T3 Coupé nabízí požitek nejen z jízdy po Praze v polootevřeném voze, ale poskytne zážitek ze stylového interiéru. Svezte se už tento víkend.

Celý článek

Absolventi oděvní školy představili své modely

Uměleckoprůmyslové muzeum ožilo módními přehlídkami studentů 3. ročníku Vyšší odborné školy oděvního návrhářství.

 

Celý článek