dnes je 25.09.2022 a svátek má Zlata

Fendi v podzimní kampani cílí na jistotu

Přidat na Seznam.cz
Že je podzim daleko? Na to rozhodně nesází světové módní domy, které postupně představují své podzimní a zimní módní kampaně. Tedy způsob, jak nejlépe světu ukázat, že vám jejich oblečení bude slušet.

Přední tváře modelingu i stoupající hvězdy tvoří obsazení podzimní kampaně značky Fendi. Celá kampaň je nafocená na pozadí hnědé zdi a béžového schodiště. Minimalisticky zvolené prostředí vyzdvihuje design samotného oblečení.

Fran Summers, Anok Yai, Sasha Luss, Kris Grikaite, Steinberg, Ophelie Guillermand, Ugbad a Chun Jin jsou hlavními tvářemi celé kampaně. Skvěle padnoucí kabátky šité na míru, graficky potištěné šaty i všudypřítomný monogram značky nás lákají prožít podzim ve stylovém módu.

Symbol veliké mašle je nepřehlédnutelný stejně jako výrazné sluneční brýle podtržené jednotným účesem modelek. Midi sukně, bílé halenky ale i kalhoty či moderní pojetí leteckého bomberu působí elegantně až s retro nádechem. Nejenom precizně zpracovaná kolekce ale i perfektní kampaň jsou od značky Fendi promyšleným marketingovým tahem…

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA NÁVRHÁŘI FENDI PODZIM 2019 PODZIM/ZIMA 2019/2020

Související články

PUMA představila v rámci newyorského týdne módy strhující přehlídku s názvem FUTROGRADE

Módní přehlídka značky PUMA propojila svou minulost, současnost i budoucnost. Brand představil v metaverzu také unikátní módní přehlídku nazvanou Black Station.

Celý článek

Radost, lehkost a velkorysost vyobrazila v rámci své nové kolekce Liběna Rochová na MBPFW

Liběna Rochová během tradiční podzimní edice Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku představila svou novou kolekci s názvem Inside 23. Inspirovala se obrazem Petra Kvíčaly.

Celý článek

Vanda Janda opakovaně ohromila módní publikum na Mercedes-Benz Prague fashion weeku

RethinkFashion přístup je iniciativa, která spojila Vandu Jandu společně se značkou Perwoll. Láska k módě, udržitelnost materiálů i po několik generací a více rozmyslu v oblékání dalo vzniknout kolekci SS23, kterou návrhářka včera představila v rámci MBPFW.

Celý článek

Jakub Polanka předvedl na pražském fashion weeku pořádnou bouři

STORM COMES je velmi úderný a přesný název kolekce, která byla včera k vidění v rámci Mercedes-Benz Prague fashion weeku. Jako vždy nám návrhář Jakub Polanka naložil velkou dávku elegantně extravagantní módy.

Celý článek

Zmodernizované prostředí módního domu zachytil Versace ve své nové kampani

Výrazné a barevné potisky provází kampaň od začátku až do konce. S nimi také sandály na platformě a sluneční brýle, které dodávají outfitům kompletní výraz.

Celý článek

Jitka Klett prezentovala svoji tvorbu na prestižní módní události v Marrakéši

Na originálním mole luxusního hotelu Mandarin Oriental v Marrakéši se již podruhé konal jedinečný módní projekt MOROCCO FASHION WEEK 2022. Mezi vybranými návrháři z celého světa reprezentovala Českou republiku Jitka Klett.

Celý článek

projekt TRADICE NA ŠTENDRU napříč Českou republikou i zahraničím

Kapslová kolekce oděvů sestavená na míru konkrétnímu prostoru je nový projekt značky Tradice, která chce svým zákazníkům přiblížit své střihy s možností koupit si je na jedinečném místě.

Celý článek

Lilia Khousnoutdinova představila kolekci inspirovanou cestami slovanskou mytologií

Značka Ecstatic Fashion v popředí s kreativní historičkou, dulou a mámou Lilií Khousnoutdinovou představila kolekci šatů a šperků z bhútánských látek.

Celý článek