dnes je 12.08.2022 a svátek má Klára

Florencie nahrazuje Miláno na pozici nejmódnějšího města Itálie

Přidat na Seznam.cz
Ulice Florencie se v poslední době staly rájem módních nákupčích a návrháři z ní mohou čerpat inspiraci. 

Město nemůže vyjít z módy. Ne pokud si drží svou tradici a uchovává historii. Přesně to Florencie umí. A rozhodně je v módě. Kvalitní umění a vynikající kuchyně bychom mohli považovat za základní stavební kameny celého města, které zajišťují stálou návštěvnost turistů. Jenže Florencie se dostala ještě dál. Čím dál častěji se objevuje ve Vogue i jiných módních magazínech a rychle tím získává na popularitě i ve světě módních znalců a milovníků. Před nedávnem byla navíc Florencie titulována na žebříček top 5 módních měst hned po New Yorku, Paříži, Londýně a Milánu. Skvělého umístění ji jistě pomohli dosáhnout mladí módní tvůrci, kteří se v jejich ulicích usídlili a nový koncept módních obchodů, který se začal objevovat. 

Obchodní dům Luisa Via Roma představuje domov pro více jak 600 různých módních značek od těch tradičně italských, přes světové módní domy až po začínající a menší návrháře. Největší módní umělce naleznete na třídě Via Tornabuoni či na náměstí Piazza Republicca. Kromě toho nesmíme opomenout ani vlastní Fashion Week, který se koná v dubnu a během krátké doby se stal módní událostí číslo jedna. 

telegraph.co.uk

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI MÓDNÍ SVĚT ITÁLIE MILÁNO FLORENCIE ITALSKÁ MÓDA NOVINKY ZE SVĚTA MÓDY

Související články

Stylová Millie Bobby Brown je od své role Eleven ze seriálu Stranger Things k nepoznání. Jemná blondýnka miluje módu

Ve chvíli, kdy Eleven odloží Hopperovy flanelové košile a Mikovy džínsy, stává se z ní nejlépe oblékaná dívka v Hawkinsu. A když zrovna nehraje Eleven, je i Millie Bobby Brown jedním z nejstylovějších lidí v Hollywoodu.

Celý článek

Pánský oblek vypráví příběh, proto pozoruji harmonii obou snoubenců, říká Bětka Sutorý, stylistka a majitelka salónu Ceremoni

Bětka Sutorý je pánská stylistka. Její salón s pánskou módou můžete najít v Brně. Zavítaly sem i přední české celebrity jako Ladislav Špaček. Exkluzivní rozhovor o svatební sezóně najdete zde.

Celý článek

Jak svět miluje Jennifer Lopez

Tento měsíc zveřejnil Netflix unikátní dokument o zpěvačce Jennifer Lopez s názvem Poločas. Dokument odhalil mnohé, kromě zpěvaččiných začátků i její politické postoje nebo zákulisí oskarové nominace. V článku odhalíme její unikátní šatník.

Celý článek

Z rivalek nejlepší kamarádky. Kašáková a Buranská společně pomáhají dětem z dětských domovů

Modeling rozhodně není jenom o rivalitě, právě naopak. Modelky v rámci soutěže často potkají spřízněné duše, se kterými sdílí své koníčky i radosti. Ne jinak je tomu i Veroniky Kašákové a Nikoly Buranské.

Celý článek

Lidé mají k našemu pivu vztah, jsou to naši patrioti, usmívá se hlavní sládková pivovaru Zubr Nataša Rousková

Přinášíme vám exkluzivní letní rozhovor s "první dámou" pivovaru ZUBR. Nataša Rousková z pivovaru Zubr nám vyprávěla nejen o své práci, ale také o rodinném životě a o vztahu Čechů k pivovarnictví jako k národnímu pokladu. Na zdraví!

Celý článek
Festival Karlovy Vary

MOËT & CHANDON PŘIPÍJEL NA PROJEKT PATRON DĚTÍ V KARLOVÝCH VARECH

Známé osobnosti Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech si letos připily s šampaňským Moët & Chandon na projekt Patron dětí. Při této příležitosti si mohly osobnosti festivalu užít zároveň koncert Emmy Smetany a Jordana Haje.

Celý článek

Bonbónky ze zahájení festivalu v Karlových Varech - dámské okénko

Mezinárodní filmový festival přinesl řadu skvělých filmů. Místo kultury jsme však pro vás exkluzivně připravili to nejlepší ze světa dámské módy, co se na festivalu objevilo.

Celý článek

Gucci našel svou hvězdu - nová kolekce je inspirována osobností Harryho Stylese

Spolupráce byla odhalena na týdnu módy v Miláně minulý týden. Gucci připravilo pro své příznivce kolekci inspirovanou 70. lety a stylem britského zpěváka Harryho Stylese.

Celý článek