dnes je 21.01.2018 a svátek má Běla

Gigi Hadid v kampani Valentino jaro/léto 2018

Valentino připravil novou kampaň na jaro/léto 2018. Obsadil do ní krásnou a známou topmodelku Gigi Hadid. 

Valentino připravuje supermodelku Gigi Hadid na kampaň jaro-léto 2018. Gigi Hadid je starší sestrou neméně slavné Belly Hadid. Tahle americká kráska předvádí své pohyby v reklamách, které právě holandské fotografické duo Inez & Vinoodh zaujaly. V kampani se také objevily modelky Adut Akech, Rianne van Rompaey, Oumie Jameh, Felice Noordhoff a Aurora Talarico. Nejvíce nás zaujaly červené hedvábné šaty a výrazné líčení, které Gigi opět slušelo a ladilo ke kouskům, které předvedla. Celá kampaň je zachycena proti jasně bílému pozadí a představuje šaty, kabelky a luxusní tenisky. V kampani je možné vidět jak balónové šaty, tak dlouhé rozevláté šaty, které jsou poseté barevnými květinami nebo také hedvábné šaty výrazných barev.

VALENTINO MÓDA JARO/LÉTO 2018 GIGI HADID

Související články

Gentleman v podání důstojníka je vyjádřením podzimu u Giorgio Armani

Kolekce zahalující muže do vzpomínek, dobrodružství a vojenského stylu je tou, kterou představila značka Giorgio Armani pro podzim 2018.

Celý článek

Dress cody aneb jak se správně obléct

Vyznáte se v dress codech? Víte, jak se podle nich obléct, co znamenají a čemu se vyvarovat? Přinášíme vám minisérii, kde se toto všechno dozvíte.

Celý článek

Hvězdný styl Victorie Beckham

Baví vás outfity jedné z nejznámějších módních ikon, Victorie Beckham? Prozradíme vám pár tipů, jak se přiblížit jejímu stylu.

Celý článek

Prada pokračuje se svou kampaní 365 i pro jaro a léto roku 2018

„Black nylon“ je hlavním názvem kampaně i hlavním tématem, co kolekce pro nejbližší sezónu může nabídnout.

Celý článek

Nejlepší obálky módních časopisů v roce 2017

Nejlepší módní kampaně jsme vám již zrekapitulovali. Dnes se podíváme na obálky časopisů, které se nám zdály zajímavé, krásné a také trošku šílené. Tedy alespoň na ty nej…

Celý článek

Třpyt lednových Must Haves

Na zem se sesypaly sněhové vločky. Jejich třpyt inspiroval i naše módní Must Haves. Vítejte v lednu! Vítejte v roce 2018!

Celý článek

Módní kampaně, které nás v roce 2017 oslovily nejvíce

Reklamní kampaně jsou více než jen jednoduché marketingové tahy módních značek. Jsou rovněž velkým inspirativním průřezem.

Celý článek

Dětská kolekce Peter Rabbit brzy i ve filmu

Džínové bundy, pláštěnky, odolná obuv i mnoho dalšího obsahuje veselá dětská kolekce Králíček Petr.

Celý článek