dnes je 09.08.2022 a svátek má Roman

Gisele Bündchen přivezla trofej v kufříku Louis Vuitton

Přidat na Seznam.cz
Gisele Bündchen přivezla trofej pro vítěze fotbalového mistrovství v Rio de Janeiro ve speciálním kufříku luxusní značky Louis Vuitton.

Karty jsou rozdány. Zatímco Brazílie truchlí nad neúspěchem, Německo slaví titul z fotbalového mistrovství světa a s ním i móda, která si zde také přišla na své.

Své trumfy v dějišti fotbalového mistrovství světa 2014 totiž vyložila i brazilská topmodelka Gisele Bündchen, která na slavnostní ceremonii u příležitosti vyhlášení šampióna turnaje, nejen že ukázala své „nekonečně“ dlouhé nohy v mini šatech Louis Vuitton  cruise collection 2015 od Nicolase Ghesquiera, ale do Maracana v Rio de Janeiro přivezla i třpytivou trofej pro vítěze. Ta přitom byla opatřena speciálně navrženým kufříkem, rovněž z dílny francouzských mistrů Louis Vuitton. Samotný kufřík byl k této příležitosti vyroben na žádost FIFA již podruhé v historii šampionátu.

 

Podívejte se společně s námi na snímky brazilské krásky s kufříkem pro snovou trofej.

Reklamní kampaň Louis Vuitton s Gisele Bündchen v hlavní roli

 

 

 

Zdroj: dailymail, youtube

Přidat na Seznam.cz
STYLOVÁ TECHNIKA A DESIGN KUFRY LOUIS VUITTON GISELE BÜNDCHEN LOUIS VUITTON

Související články

Louis Vuitton přivolává jaro prostřednictvím energické městské kolekce

Kolekce Spring in the City je prosycená energií kalifornského jara. Přináší dokonalé sezónní modely, které se hodí do města i na výlet na pobřeží. 

Celý článek

LOUIS VUITTON PŘEDSTAVUJE LODIČKY INSPIROVANÉ IKONICKÝMI TENISKAMI

Dámská kolekce obuvi značky Louis Vuitton se rozrůstá o nový model inspirovaný teniskami LV Archlight. Jedná se o lodičky LV Archlight v typu slingback – s otevřenou patou a řemínkem v zadní partii. V této sezóně je nosí také hvězdná Chiara Ferragni. 

Celý článek

Louis Vuitton ve spolupráci s UNICEF připravil novou kolekci náramků Silver Lockit

Partnerství, které vzniklo již před sedmi lety, si nadále udržuje svou tradiční podobu pomoci v rámci prodeje náramků Silver Lockit, které s postupem času získávají nový a neokoukaný design. Již podruhé náramek navrhl Virgil Abloh.

Celý článek

Maličkosti plné lásky najdete u značky Louis Vuitton

Málokterá značka v těchto dnech nepředstavila aktuální novinky. Nakonec právě svátek svatého Valentýna i pomalu se blížící jaro jsou dva perfektní důvody k tomu, vytvořit něco nového, láskyplného a krásného.

Celý článek

Novým přírůstkem značky Louis Vuitton jsou tenisky LV Runner Tatic

LV Runner Tatic je novým přírůstkem do ikonické rodiny tenisek značky Louis Vuitton. Boty jsou inspirované aktivní atmosférou a uhlazenými křivkami, typickými pro 90. léta.

Celý článek

Gisele Bündchen do vánoční kampaně šperků Vivara přinesla slavnostní kouzlo

Supermodelka, která nestárne, se zapojila do nové módní kampaně vzývající nádherné šperky Vivara. Vánoční kampaň tak získala dvojnásobné kouzlo a Vánoce podtrhne se vším všudy.

Celý článek

Marketing módních značek jako nejlepší přítel klasického umění

Moderní reklama se stále častěji prolíná s uměleckým světem. Zvláště marketéři, pracující pro velké francouzské či italské módní domy, se s oblibou nechávají inspirovat díly francouzských či italských renesančních umělců. Ponořte se s námi do příběhů nejúspěšnějších marketingových kampaní módních domů. Uhádnete, jakým uměleckým dílem jsou inspirované?

Celý článek

Pánská kolekce Louis Vuitton v Tokiu v říši divů

Virgil Abloh je již několik let kreativním ředitelem značky Louis Vuitton pro pánské oblečení. Jako celý módní svět, i značka Louis Vuitton byla zasažena celosvětovou pandemií. Virgil Abloh však svou tvorbu nezastavil, a tak můžeme vidět jeho unikátní jarní kolekci 2021.

Celý článek