dnes je 23.10.2017 a svátek má Teodor

Hit léta? Golden tattoo, které vůbec nemusí být jen zlaté

Zlaté, stříbrné, neonové i bílé - takové barvy nesou populární letní tetovačky, které fungují na stejném principu jako ty ze žvýkaček. A jsou i stejně cool! Možná trochu víc...

Nalepovací tetování, které  ukradlo všechnu záři reflektorů, bylo původně ve zlaté barvě. Proto také Golden Tattoo. Dnes však pod tímto pojmem najdete i stříbrné, bílé a neonové. Všechny však stojí na stejném principu - vystřihnete, sejmete folii a mokrou látkou přitisknete. Sundáte podkladový papír a tradá - letní tetování je připraveno vyrazit na pláž, zmrzlinu nebo večer do klubu. Zlatá a stříbrná barva navíc působivě kontrastuje s opálenou pokožkou, takže se na sluníčku krásně leskne a vynikne. V případě letních tetovaček ale pamatujte na jedno pravidlo: méně není více. Kombinujte vzory, klidně i barvy, nešetřete. Stojí pár korun a za tři dny ho stejně smyjete. 

PS: Pozor, ať se vám neopálí.

pinterest.com ; vlastní

LIFESTYLE GOLDEN TATTOO ZLATÉ TETOVÁNÍ LÉTO 2017 TETOVÁNÍ INSPIRACE

Související články

V říjnu se s vámi dělíme o největší kosmetické vychytávky

V říjnovém redakčním článku vám prozradíme, co používáme za kosmetiku. Od šamponů, přes kartáčky až k lakům na nehty. Pohodlně se usaďte. Tolik tipů najednou jste ještě nedostali. 

Celý článek

Mohito na podzim nabídne styl Pařížanek

Tolik milovaný styl Pařížanek zavál do prodejen řetězce Mohito. Nadchne vás nejen svou nabídkou, ale také doprovodnou kampaní.

Celý článek

Ladíme interiér do podzimu

Na stromech se zbarvilo listí, seshora nám seslali větší zimu, obchody přetékají péřovými kabáty a tak je čas přepnout náš mód na podzim. A nejen v šatníku, ale i v obýváku.

Celý článek

Kanárkově žlutá trendy odstínem podzimu 2017

Khaki, vínová, černá, béžová... tradiční podzimní barvy v roce 2017 doplní také kanárkově žlutá. A my slibujeme, že ji budete milovat.

Celý článek

V říjnových MUST HAVES se vracíme zpátky na začátek

Na jaký začátek? No na začátek Must Haves. Ve volné chvíli jsme totiž prošli tuto rubriku až na její začátek a zjistili jsme, že se časem trochu změnila. Tak ji vrátíme zase hezky zpátky.

Celý článek

Jak nosit rolák jako módní odborník?

Byla doba, kdy byly roláky považovány za kus oblečení, který už se nikdy nevrátí na módní scénu. Jenže to byl omyl, jsou tu zas a vypadají elegantně a stylově. Jak je obléct?

 

Celý článek

Už nosíte silonky? Zde je pár pravidel jak na to!

Kdo čekal, že babí léto bude pokračovat, tak je tak trochu na omylu, protože venku začíná být opravdu zima a hlavně ošklivo. Můžete však toho využít a pohrát si se silonkami. 

Celý článek

V září marně hledáme babí léto

V září to nebude jen o části naší redakce, ale téměř o celé. Jak si užívají tento měsíc, vám poví také naše obchodní zástupkyně a Bára Mottlová!

Celý článek

Oblékněte svou kuchyň kvalitně a stylově s utěrkami a zástěrami Garnier Thiebaut

Luxusní utěrky i zástěry překročily očekávání. Dopřejte své kuchyni luxus, který si zaslouží, v designu, který se vám líbí.

Celý článek

Jaké tištěné módní magazíny číst v Česku?

Tištěné módní magazíny si stále drží své jméno, některé možná trochu upadají, jiné sílí. Jaké top tři časopisy můžete číst v češtině?

Celý článek