dnes je 16.10.2018 a svátek má Havel

Inspirativní instagramové profily vol. III

Všechny mají velmi minimalistický styl a fotky lahodící nejednomu oku. Toto je náš březnový výběr inspirativních instagramových profilů.

V našem nejnovějším instagramovém výběru, bychom vám rádi představili tři ženy, které inspirují nejen svým stylem, ale také skvěle komponovanými, vizuálně krásnými instagramovými profily. Co je všechny spojuje? No přeci to, že v jednoduchosti a bílé barvě je neskutečná síla. Nečekejte tedy žádnou velkou škálu barev, jen ty základní ve velmi příjemném provedení.

VICTORIATORNEGREN

Victoria Törnegren je švédská fashion a travel bloggerka, o jejímž příteli jsme vám psali v minulém článku o instagramých profilech. Na jejích fotkách figuruje především černá a bílá a to ve velmi výrazných kontrastech. Vzhledem k tomu, že je každý týden na jiném kontinentu a nejčastěji pak na pláži, doplňuje tuto barevnou kombinaci azurově modrou. Naprostý sen v instagramovém podání. Jestli tedy hledáte pořádnou dávku cestovatelské inspirace, jste tu naprosto správně!

STYLISHWHITERABBIT

Jednou z českých blogerek, kterou byste určitě měli sledovat, je Nicole Kudělková. Mezi její záliby patří cestování, ale také sociální média. Její styl je velmi čistý a jednoduchý - jak sama prohlásila, nejraději má denim a košile. Čistota se odráží také v jejím instagramu: jednoduché, hezky komponované fotky, měkké barvy a spoustu přirozeného světla. Profilu Nicole tak vládně olivově zelená, béžová, ale také pastelově růžová.

MIJA_MIJA

Mirjam Flatau pracovala několik let jako media designer/editorial designer. Spolupracovala také s několika světovými značkami, jako Chloé či Gucci. Jak jeden z jejích followerů prohlásil: "Mijin blog je minimalistický a monochromatický sen." To stejné platí i pro její instagram! Celému jejímu profilu vládne bílá, čisté plochy a zajímavé detaily. Má velký cit pro fotografii, což dodává její stránce velmi umělecké vyznění.

instagram.com

LIFESTYLE RADY REDAKCE INSTAGRAM INSPIRATIVNÍ INSTAGRAMOVÉ PROFILY

Související články

Tetování má dlouhou historii - ukážeme vám lidi, kteří byli těmi prvními

O tom, že je v poslední době tetování trend, není pochyb. Pro někoho trend, který zůstane na celý život, pro někoho životní styl a pro někoho důvod si o někom vytvořit zkreslený obrázek. 

 

Celý článek

Jak je na tom český módní průmysl - jaké značky opravdu vyrábí v ČR?

Velké, známé firmy s prodejnami po celém světě zná každý. Jak to ale vypadá s módním průmyslem u nás?

Celý článek

Reserved představuje svou podzimní kolekci "I can Boogie"

Nová kolekce podzim/zima 2018  “I can boogie” od Reserved vás dozajista roztančí. Can you boogie?

Celý článek

Nalaďte se v září na vlnu hygge a nechte ji být vaším Must Have

Září... Ale moment, zkuste hluboký nádech a výdech. Klidně ještě párkrát. Zklidněte svůj srdeční tep. Září bude klidné. Když budete chtít. Září bude hygge.

Celý článek

Přehled zářijových titulních stran módních magazínů z celého světa

Titulky módních časopisů v září bývají vždycky o něco zajímavější. Přinášíme výběr top osmi titulních stran časopisů z celého světa.

Celý článek

Nejzajímavější letní trendy na Instagramu

Co přineslo léto v módě mezi influencery na Instagramu?

 

Celý článek

Značka Versace odhalila další kolekci slunečních brýlí

Kolekce ikonické značky Versace s názvem Medusa přináší několikero slunečních brýlí v různých tvarech.

Celý článek

3 módní influencerky, které už oslavily padesáté narozeniny

Inspirovat mohou ženy v jakémkoli věku. Ba naopak věk, vyzrálost a životní nadhled mohou být tím klíčovým hlediskem, pro který právě tyto ženy sleduje celý online svět.

Celý článek