dnes je 22.05.2018 a svátek má Emil

Inspirativní instagramové profily vol. III

Všechny mají velmi minimalistický styl a fotky lahodící nejednomu oku. Toto je náš březnový výběr inspirativních instagramových profilů.

V našem nejnovějším instagramovém výběru, bychom vám rádi představili tři ženy, které inspirují nejen svým stylem, ale také skvěle komponovanými, vizuálně krásnými instagramovými profily. Co je všechny spojuje? No přeci to, že v jednoduchosti a bílé barvě je neskutečná síla. Nečekejte tedy žádnou velkou škálu barev, jen ty základní ve velmi příjemném provedení.

VICTORIATORNEGREN

Victoria Törnegren je švédská fashion a travel bloggerka, o jejímž příteli jsme vám psali v minulém článku o instagramých profilech. Na jejích fotkách figuruje především černá a bílá a to ve velmi výrazných kontrastech. Vzhledem k tomu, že je každý týden na jiném kontinentu a nejčastěji pak na pláži, doplňuje tuto barevnou kombinaci azurově modrou. Naprostý sen v instagramovém podání. Jestli tedy hledáte pořádnou dávku cestovatelské inspirace, jste tu naprosto správně!

STYLISHWHITERABBIT

Jednou z českých blogerek, kterou byste určitě měli sledovat, je Nicole Kudělková. Mezi její záliby patří cestování, ale také sociální média. Její styl je velmi čistý a jednoduchý - jak sama prohlásila, nejraději má denim a košile. Čistota se odráží také v jejím instagramu: jednoduché, hezky komponované fotky, měkké barvy a spoustu přirozeného světla. Profilu Nicole tak vládně olivově zelená, béžová, ale také pastelově růžová.

MIJA_MIJA

Mirjam Flatau pracovala několik let jako media designer/editorial designer. Spolupracovala také s několika světovými značkami, jako Chloé či Gucci. Jak jeden z jejích followerů prohlásil: "Mijin blog je minimalistický a monochromatický sen." To stejné platí i pro její instagram! Celému jejímu profilu vládne bílá, čisté plochy a zajímavé detaily. Má velký cit pro fotografii, což dodává její stránce velmi umělecké vyznění.

instagram.com

LIFESTYLE RADY REDAKCE INSTAGRAM INSPIRATIVNÍ INSTAGRAMOVÉ PROFILY

Související články

7 receptů na snídaně jako z Instagramu

Komu z vás se nesbíhají sliny při ranním projíždění sociálních médií, kde na nás kouká jedna fotka jídla za druhou?

Celý článek

Jak se nosí pruhované tričko

Pruhované tričko je jedním z největších módních evergreenů. Jak ho kombinovat a po jakém typu sáhnout?

Celý článek

Inspirativní instagramové profily vol. IV

Náš dubnový výběr inspirativních instagramových profilů je plný cestování, tajemna a přírody.

Celý článek

Jaké trendy vládly světu v uplynulých měsících?

Jaké lifestylové trendy ovládly loňskou sezónu? Na prvních příčkách se umístil wellness ale také denim.

Celý článek

Avantgardní ples SOBJE. Stane se průkopníkem nového plesového trendu?

V sobotu proběhla jedna z nejočekávanějších událostí tohoto dubna. Jaký byl ples SOBJE? Bude průkopníkem nového stylu plesání?

Celý článek

Proč za módními fotografiemi stojí převážně muži?

Módní fotografie má skutečný problém. Vyváženost mezi ženami a muži je momentálně v nedohlednu. Lepšími fotografy jsou jednoznačně muži.

Celý článek

Obrazem: Jarní výlohy světových návrhářů

Nadrozměrné zpracování květin je hlavní myšlenkou aktuálního jara. Tulipány, růže i obyčejné cibulky slouží k přivítání jara 2018 od těch největších módních velikánů.

Celý článek

Módní peklo - největší módní prohřešky žen

Chtě nechtě máme každá na účtě alespoň jeden. Podívejte se na největší prohřešky, kterých se dopouštíme.

Celý článek