dnes je 17.02.2019 a svátek má Miloslava

Inspirativní instagramové profily vol. III

Všechny mají velmi minimalistický styl a fotky lahodící nejednomu oku. Toto je náš březnový výběr inspirativních instagramových profilů.

V našem nejnovějším instagramovém výběru, bychom vám rádi představili tři ženy, které inspirují nejen svým stylem, ale také skvěle komponovanými, vizuálně krásnými instagramovými profily. Co je všechny spojuje? No přeci to, že v jednoduchosti a bílé barvě je neskutečná síla. Nečekejte tedy žádnou velkou škálu barev, jen ty základní ve velmi příjemném provedení.

VICTORIATORNEGREN

Victoria Törnegren je švédská fashion a travel bloggerka, o jejímž příteli jsme vám psali v minulém článku o instagramých profilech. Na jejích fotkách figuruje především černá a bílá a to ve velmi výrazných kontrastech. Vzhledem k tomu, že je každý týden na jiném kontinentu a nejčastěji pak na pláži, doplňuje tuto barevnou kombinaci azurově modrou. Naprostý sen v instagramovém podání. Jestli tedy hledáte pořádnou dávku cestovatelské inspirace, jste tu naprosto správně!

STYLISHWHITERABBIT

Jednou z českých blogerek, kterou byste určitě měli sledovat, je Nicole Kudělková. Mezi její záliby patří cestování, ale také sociální média. Její styl je velmi čistý a jednoduchý - jak sama prohlásila, nejraději má denim a košile. Čistota se odráží také v jejím instagramu: jednoduché, hezky komponované fotky, měkké barvy a spoustu přirozeného světla. Profilu Nicole tak vládně olivově zelená, béžová, ale také pastelově růžová.

MIJA_MIJA

Mirjam Flatau pracovala několik let jako media designer/editorial designer. Spolupracovala také s několika světovými značkami, jako Chloé či Gucci. Jak jeden z jejích followerů prohlásil: "Mijin blog je minimalistický a monochromatický sen." To stejné platí i pro její instagram! Celému jejímu profilu vládne bílá, čisté plochy a zajímavé detaily. Má velký cit pro fotografii, což dodává její stránce velmi umělecké vyznění.

instagram.com

LIFESTYLE RADY REDAKCE INSTAGRAM INSPIRATIVNÍ INSTAGRAMOVÉ PROFILY

Související články

Oblékněte se podle Audrey

Velké temné pronikavé oči, ve kterých se utopil nejeden muž, jemná dokonalá pleť, štíhlá postava, éterická bytost. Řeč je o Audrey Hepburn, ženě s velkým Ž.

Celý článek

Sedmero čajů nejen pro krásnou pleť

Chcete, aby vaše pokožka a tělo byly v dobré kondici? Dopřejte si víc než jeden šálek čaje z přírodních léčiv a brzy uvidíte pozitivní změny.

Celý článek

Valentýnské dárky pro cestovatele, kuchaře i hipstery

Chcete svůj protějšek potěšit dárkem od srdce? Zanechte romantických klišé a vybírejte z dárků, které jsou pro vaše miláčky ušité na míru.

Celý článek

Přirozenost versus umělost mladých celebrit: debatované téma Instagramu

Přirozená krása je již delší dobu utlačována umělým vzhledem, plastikami, retuší a aplikacemi, které mění celkový vzhled k nepoznání. Zvedá se velká vlna nevole na Instagramu.

Celý článek

Picasso, deprese a umělecký projekt Feeling Blue

Feeling Blue je projekt, který vytvořila česká fotografka a režisérka Eliška Kyselková a italská verze Vogue ji publikovala jako hlavní editorial. Tleskáme.

Celý článek

Nemáte s kým slavit Valentýna? Kupte si dárek sama pro sebe

Svatý Valentýn se blíží, pokud však nejste ve vztahu, nezoufejte. Oslavte si ho i vy sama. Udělejte si radost! Pár tipů, které vás inspirují...

Celý článek

Módní značka Louis Vuitton představila bezdrátová sluchátka

Louis Vuitton představil módní bezdrátová sluchátka se svým logem. Jak vypadají? A čím jsou výjimečná?

Celý článek

Valentýn se blíží! Outfity pro každý typ oslavy

Ach ten Valentýn. Je jedno, jestli jdete na večeři pro dva, s kamarády ven nebo budete koukat večer doma na film se svým čtyřnohým parťákem. Pojměte tento večer v oslavách jakékoliv formy lásky stylově.

Celý článek