dnes je 21.08.2018 a svátek má Johana

Inspirativní instagramové profily vol. III

Všechny mají velmi minimalistický styl a fotky lahodící nejednomu oku. Toto je náš březnový výběr inspirativních instagramových profilů.

V našem nejnovějším instagramovém výběru, bychom vám rádi představili tři ženy, které inspirují nejen svým stylem, ale také skvěle komponovanými, vizuálně krásnými instagramovými profily. Co je všechny spojuje? No přeci to, že v jednoduchosti a bílé barvě je neskutečná síla. Nečekejte tedy žádnou velkou škálu barev, jen ty základní ve velmi příjemném provedení.

VICTORIATORNEGREN

Victoria Törnegren je švédská fashion a travel bloggerka, o jejímž příteli jsme vám psali v minulém článku o instagramých profilech. Na jejích fotkách figuruje především černá a bílá a to ve velmi výrazných kontrastech. Vzhledem k tomu, že je každý týden na jiném kontinentu a nejčastěji pak na pláži, doplňuje tuto barevnou kombinaci azurově modrou. Naprostý sen v instagramovém podání. Jestli tedy hledáte pořádnou dávku cestovatelské inspirace, jste tu naprosto správně!

STYLISHWHITERABBIT

Jednou z českých blogerek, kterou byste určitě měli sledovat, je Nicole Kudělková. Mezi její záliby patří cestování, ale také sociální média. Její styl je velmi čistý a jednoduchý - jak sama prohlásila, nejraději má denim a košile. Čistota se odráží také v jejím instagramu: jednoduché, hezky komponované fotky, měkké barvy a spoustu přirozeného světla. Profilu Nicole tak vládně olivově zelená, béžová, ale také pastelově růžová.

MIJA_MIJA

Mirjam Flatau pracovala několik let jako media designer/editorial designer. Spolupracovala také s několika světovými značkami, jako Chloé či Gucci. Jak jeden z jejích followerů prohlásil: "Mijin blog je minimalistický a monochromatický sen." To stejné platí i pro její instagram! Celému jejímu profilu vládne bílá, čisté plochy a zajímavé detaily. Má velký cit pro fotografii, což dodává její stránce velmi umělecké vyznění.

instagram.com

LIFESTYLE RADY REDAKCE INSTAGRAM INSPIRATIVNÍ INSTAGRAMOVÉ PROFILY

Související články

Bývalý dům Tommyho Hilfigera k prodeji za $6,75 milionů

Bývalý dům módního návrháře Tomyho Hilfigera je momentálně k prodeji za $6,75 milionu. Podívejte se, jak si bydlela jedna z nejslavnějších osobností světa módy. 

Celý článek

Instagramová hvězda Hodan Yousuf podrobila módní průmysl kritice kvůli hidjabu

Některé země jej omezily, některé zakázaly jeho nošení ve veřejných prostorech. Řeč je o hijabu, který je součástí oděvu ženy dle islámu.

Celý článek

Jak nosit bílé jeany v létě

Bílá – univerzální barva, která se hodí ke všemu. Takto přemýšlí nejspíše většina žen i mužů, kteří na ni nedají dopustit.

Celý článek
letní vlasy

Sluníčko, chlór a sůl - nepřítel vlasů v létě

I vaše vlasy potřebují v létě ochranu. Jak si je ochránit před chlórem, solí a sluníčkem? 

 

Celý článek

Zkusili jsme trichologii a rašelinovou proceduru - fungují?

Přijali jsme pozvání do nejznámějšího trichologického centra v Česku a prošli si vyšetřením i celou pečující procedurou. Co jsme se dozvěděli a poznali jsme vůbec výsledek?

Celý článek

Hailey Baldwin a Justin Bieber se zasnoubili

Čeká nás tedy pořádná svatba. Zpěvák a idol dívek Justin Bieber si vezme topmodelku Hailey Baldwin. Zasnoubení oznámili na Instagramu.

Celý článek

Cestovní outfity, které budete chtít hned obléknout

Vyrážíte na dovolenou a nevíte, jak se obléct pohodlně, ale stylově? My vám s tím pomůžeme! Připravili jsme 7 inspirativních cestovních outfitů, které si zamilujete.

Celý článek

Červenec 2018 | Kalendář akcí

První prázdninový měsíc je před námi. Zůstáváte v Čechách a na dovolenou se chystáte až později? Máme pro vás pár tipů, kam vyrazit.

Celý článek