dnes je 17.06.2019 a svátek má Adolf

Jak se udržují v kondici známé tváře

Přidat na Seznam.cz
Pohyb je přirozenou součástí našeho života, jestli hledáte novou inspiraci na cvičení či udržení kondice, nechte se inspirovat známými kráskami. Ve zdravém těle zdravý duch.

K posouvání našich fyzických cílů a skvělou motivací za zdravým tělem, nám mohou být i známe tváře. Jak se udržují v kondici a co nejlépe funguje na jejich tělo a mysl? Vyzkoušejte některé z osvědčených tipů.

Rosie Huntington-Whiteley

Rosie nedá dopustit na cvičení Body By Simone, které založila tanečnice Simone De La Rue. Jedná se o vysoce intenzivní kardio skládající se z tanečních prvků. Taková malá party přímo u vás doma. Rozhýbete a protáhnete celé tělo, a navíc díky taneční hudbě budete v dobré náladě.

Kate Hudson

Pilates je jedním z důvodů, proč Kate Hudson vypadá tak úžasně. Občas by se mohlo zdát, že se jedná o nenáročné cviky, ale opak je pravdou. Forma cvičení, při které dochází k posílení a také protažení celého těla, kdy v jedné harmonii pracuje tělo a mysl zároveň. Důraz je také kladen na správné dýchání tak, aby se okysličovaly svaly a byla podpořena cirkulace krve.

Karlie Kloss

Světoznámá topmodelka a jedna z andílků Victoria's Secret se hecla natolik, že uběhla maraton v New Yorku. Díky tvrdému tréninku a postupnému navyšování vzdáleností se jí to opravdu povedlo. Kromě běhu si Karlie udržuje svou postavu také intenzivním cvičením s vlastní vahou a důrazem kladeným na opakování.

Winnie Harlow

Kanadská modelka, která hrála v klipu k písni od Beyoncé, se objevila na módních přehlídkách všech světoznámých návrhářů. V kondici ji udržuje osobní trenér a pravidelně chodí do posilovny. V mládí se věnovala baletu, takže po každém tréninku ve fitku protahuje své štíhlé tělo několika baletními cviky.

vogue.com; pinterest.com

 

Přidat na Seznam.cz
FITNESS SPORT CVIČENÍ CELEBRITY KRÁSA A ZDRAVÍ KARLIE KLOSS WINNIE HARLOW KATE HUDSON ROSIE HUNTINGTON-WHITELEY

Související články

Elegantní posilovací stroj slibuje úžasné výsledky a stačí jen 15 minut denně

Nový koncept fitness studia v Londýně představil revoluční posilovací stroj s názvem Hodiny. Podle manuálu stačí jen pouhých 15 minut denně na tomto stroji a výsledky se dostaví za měsíc.

Celý článek

Červený koberec z předávání cen CFDA jasně ovládla Jennifer Lopez

Nejprestižnější americký módní panel CFDA uděloval své ceny vybraným jednotlivcům. Vedle panenky Barbie byla za obrovský celoživotní přínos módě oceněna Jennifer Lopez. Červený koberec patřil hlavně J Lo, ale i jiné mladé tváře zazářily!

Celý článek

Novinky z Queensu vás dostanou do formy

Obchod Queens si pro vás připravil oblečení na míru, aby vás přicházející vrchol jara nedostihnul. Mezi novinkami zde nechybí sportovní tenisky, sportswear, letní šaty a doplňky na léto.

Celý článek

Nejkrásnější šaty v historii červeného koberce filmového festivalu v Cannes

Jedna z nejvýznamnějších událostí filmového světa je filmový festival v Cannes. S ním se pojí i tradiční přehlídka na červeném koberci. Jak vypadaly slavné dámy před lety a v nedávné minulosti? 

Celý článek

Samoopalovací přípravky pro krásné opálení

Počasí nám stále nepřeje, ale nebudeme zoufat, protože ono se to brzo zlomí, a abychom byly dokonale připravené na sezónu sukní a letních šatiček, pomůžeme si prozatím těmi nejlepšími samoopalovacími přípravky. 

Celý článek

Další celebrity oznamují vlastní kosmetické značky a následují miliardářku Kylie Jenner

Hailey Bieber, Rihanna a Ariana Grande přicházejí s vlastní kosmetickou řadou. Celebrity si začínají tvořit osobní značky se svými jmény. Podle vzoru miliardářky Kylie Jenner ustupují od parfémů a vrhají se do světa krásy. 

Celý článek

Celebrity na červeném koberci při zahájení MET Gala výstavy splnily tématický večer na jedničku!

Náročné téma MET Gala pro otevření prestižní výstavy pro rok 2019 bylo módní nadsázka, záměrný nevkus a ironie. Jak se celebrity oblékly, kdo vynikal nejvíce a jaké šaty byly nejúspěšnější?

Celý článek

Stylové make-up taštičky nejen na cestování

Chcete oživit svojí make-up rutinu? Pořiďte si některou z top trendy kosmetických taštiček. Nádherné kousky, které vás osloví...

Celý článek