dnes je 04.06.2020 a svátek má Dalibor

Jak se udržují v kondici známé tváře

Přidat na Seznam.cz
Pohyb je přirozenou součástí našeho života, jestli hledáte novou inspiraci na cvičení či udržení kondice, nechte se inspirovat známými kráskami. Ve zdravém těle zdravý duch.

K posouvání našich fyzických cílů a skvělou motivací za zdravým tělem, nám mohou být i známe tváře. Jak se udržují v kondici a co nejlépe funguje na jejich tělo a mysl? Vyzkoušejte některé z osvědčených tipů.

Rosie Huntington-Whiteley

Rosie nedá dopustit na cvičení Body By Simone, které založila tanečnice Simone De La Rue. Jedná se o vysoce intenzivní kardio skládající se z tanečních prvků. Taková malá party přímo u vás doma. Rozhýbete a protáhnete celé tělo, a navíc díky taneční hudbě budete v dobré náladě.

Kate Hudson

Pilates je jedním z důvodů, proč Kate Hudson vypadá tak úžasně. Občas by se mohlo zdát, že se jedná o nenáročné cviky, ale opak je pravdou. Forma cvičení, při které dochází k posílení a také protažení celého těla, kdy v jedné harmonii pracuje tělo a mysl zároveň. Důraz je také kladen na správné dýchání tak, aby se okysličovaly svaly a byla podpořena cirkulace krve.

Karlie Kloss

Světoznámá topmodelka a jedna z andílků Victoria's Secret se hecla natolik, že uběhla maraton v New Yorku. Díky tvrdému tréninku a postupnému navyšování vzdáleností se jí to opravdu povedlo. Kromě běhu si Karlie udržuje svou postavu také intenzivním cvičením s vlastní vahou a důrazem kladeným na opakování.

Winnie Harlow

Kanadská modelka, která hrála v klipu k písni od Beyoncé, se objevila na módních přehlídkách všech světoznámých návrhářů. V kondici ji udržuje osobní trenér a pravidelně chodí do posilovny. V mládí se věnovala baletu, takže po každém tréninku ve fitku protahuje své štíhlé tělo několika baletními cviky.

vogue.com; pinterest.com

 

Přidat na Seznam.cz
FITNESS SPORT CVIČENÍ CELEBRITY KRÁSA A ZDRAVÍ KARLIE KLOSS WINNIE HARLOW KATE HUDSON ROSIE HUNTINGTON-WHITELEY

Související články

Martina Marková radí jak na cvičení doma. Odhalila i své nejoblíbenější recepty

Pětkrát se stala mistryní ČR v tanci, byla označována jako nejhezčí tanečnice historie StarDance a založila svou firmu BodyHunters. To je úžasná Martina Marková, která si na nás udělala čas, i když neví kam dřív skočit. Odhalila nám své tipy a triky nejen ohledně cvičení ale také stravy
 

Celý článek

Instanews: jak tráví svůj čas české celebrity

Zůstat pár dní doma a odpočinout si od zajetého stereotypu může být fajn pro naše tělo i mysl, ale opravdu jen pár dní, protože jestli stejně jako my nedokážete sedět jen doma, začnete vymýšlet, jak svůj čas vyplnit. Výjimkou nejsou ani české celebrity.

Celý článek

Skateboard: Koníček pro děti nebo sexy sport pro muže?

Časy se mění a s tím přicházejí i různé trendy. Dříve jsme viděli malé kluky pobíhat se skateboardem v ruce a nyní o tento druh sportu jeví zájem především muži 30+. 

Celý článek

Reebok a Victoria Beckham již potřetí

Rok se s rokem sešel a my vám opět oznamujeme, že vznikla další, již třetí kolekce sportovní značky Reebok ve spolupráci s Victorií Beckham. A opět je z čeho vybírat.

Celý článek

Češi nevěří, že cesta ke zdravému tělu může být vydlážděná i bílou moukou a cukry, říká výživová poradkyně

Přinášíme vám exkluzivní rozhovor s výživovou poradkyní a influencerkou Hedvikou Hejdukovou. Jak zachovat zdravé tělo i mysl v době karantény? Jde vůbec jíst zdravě, rychle a levně zároveň? A co Češi dělají ve výživě špatně? Prozradíme v článku.

Celý článek

Celebrity bojují proti koronaviru Covid-19 v karanténě i charitou

Koronavirus Covid-19 si nevybírá. Vir napadl i bezpočet slavných celebrit, a tak i oni vytáhly do boje s virem, který v dnešní době sužuje celý svět. Některé pořádají charitativní sbírky a dávají své peníze charitě. Někteří vyzývají své fanoušky, aby zůstali v bezpečí.

Celý článek

Jak se udržovat fit i doma!

Jaké klišé je dát si s novým rokem i nějakou tu fitness výzvu? Každý si přeje shodit nějaké to kilíčko nebo sní o vypracované postavě, za níž se každý mužský otočí. Tato předsevzetí se otřasla v momentě, kdy bylo oznámeno, že si nějakou dobu pobudeme doma. Ani přesto nemusíme házet flintu do žita, ba naopak.

Celý článek

Vykročte tím správným směrem s Fit PROTEIN

Leden – měsíc novoročních předsevzetí je už dávno za námi! První dny nového roku většinou bývají spojeny jen s těmi nejčistšími úmysly – zdravěji jíst, pravidelně se hýbat, najet na správnou životosprávu.

Celý článek