dnes je 09.04.2020 a svátek má Dušan

Jak vytvořit dokonalý make-up podle Marilyn Monroe

Přidat na Seznam.cz
Pokud nemáte vlnité blond vlasy a široké boky, nevěšte hlavu. V dnešní době s make-upem můžete vykouzlit zázraky. Snadno si vytvoříte uhrančivé oči a svůdné rty. Vyzkoušejte si tohle líčení a probuďte v sobě krásku.

Tato ikonická žena jedno uměla skvěle, a to byl perfektní make-up. I sama Marilyn říkala, že je lepší přijít pozdě, než přijít neupravená. Tak se tímto pravidlem teď budeme řídit.

Hydratace a stínování

Obličej si důkladně omyjte, vyčistěte a posléze naneste hydratační krém. Marilyn používala pod make-up vazelínu, díky ní měla vyživenou pleť a make-up lépe držel. Vy dnes můžete sáhnout po podkladové bázi. Aplikujte si make-up, který vám krásně ladí s barvou pleti a použijte světlejší odstín pod oči a na čelo. Marilyn často make-upy mezi sebou míchala. Tvář jemně zafixujte pudrem a s konturovací paletkou obtáhněte lícní kosti a strany čela.

Bílé stíny a rozjasňovač

Nyní je čas na oči. Menším štětečkem naneste tmavě hnědý stín na horní víčko v okolí, kde se nachází ohyb víčka. Marilyn si také vytvářela falešný stín řas na očním víčku. Používala i bílé stíny, díky kterým oči rozzářila a nevypadaly pak unaveně. Marilyn používala spíše kokosový olej, ale my máme to štěstí, že existuje highlighter. Zde máte článek, jak jej správně nanášet.

Dokonalá linka

Marilyn nosila obočí poměrně výrazné, tak se nebojte přitlačit. Svůj vzhled vedla k dokonalosti černou linkou a umělými řasami. Dnes se opět vrací přirozenost více do módy, proto vám postačí jen řasenka pro výrazný objem. Linku lehce vytvoříte podle našeho návodu. Krásně se vám protáhnou oči a zvýrazní se i váš pohled.

Jenom rtěnka nestačí

Rty líčila několika konturovacími tužkami různých barev. Vám postačí klasická červená rtěnka, kterou můžete nanášet štětečkem pro dokonalý vzhled. Vnitřek spodního rtu můžete vykreslit světlejším odstínem, který vytvoří opticky větší rty. Nakonec nanést lesk a dokreslit si falešnou pihu krásy. Jak se vám líbí výsledek?

Zdroj foto: Pinterest.com, Pixbay.com

Přidat na Seznam.cz
MARILYN MONROE JAK SE NALÍČIT TIPY NA LÍČENÍ MALOVÁNÍ JAK SI NALÍČIT LINKU LOOK PODLE MARILYN KRÁSA KOSMETIKA A PARFÉMY JAK SE RADY REDAKCE

Související články

Jarní odměna

Od sebe pro sebe. Je čas na odměnu!

Je čas na jarní odměnu! Zasloužíte si ji vy, vaše tělo i pleť, ale také váš šatník a domov. Velikonoční čas volá po změně, tak ji nechte dveře dokořán.

Celý článek

Dejte si pozor na starou kosmetiku

Nechce se vám vyhazovat kosmetika, která má už po záruce? Pak děláte chybu, i kosmetické produkty mají své datum spotřeby. Například prošlé oční stíny mohou způsobit nehezké zdravotní problémy.

Celý článek

Jak si snadno udělat gelové nehty sama doma

Nehty jsou vizitkou každé ženy a kvůli nynější situaci není zatím možné docházet do salonů. Jak to vyřešit? Prostě si udělejte gelové nehty doma! Chce to trochu praxe, ale hlavní výhodou je především cena.

Celý článek
Slavné obočí

Linie pohledu slavných dam

Preferujete obočí do úhledného tvaru, orámované tužkou, vysoce posazené, tenké či husté? Ač tak nebo onak, právě obočí je jedním z nejdůležitějších rysů našeho obličeje. Udává výraz, kterým se lišíme od ostatních.

Celý článek

Jak se obléknout na video meeting

I když je situace u nás i ve světě velmi vážná, jsou chvíle, kdy musíme pracovat na plné obrátky, a dnes rozhodně více než kdy dříve pomocí videohovorů. Víte, jak se na takový online meeting obléknout? My jsme se zeptali osobní stylistky Alžběty Mátyásové.

Celý článek

Jak si správně vybrat řasenku, a na co si dát pozor

Řasenka dokáže s očima vykouzlit divy, ale to jen v případě, když použijete tu správnou variantu. Je potřeba se především zamyslet, jaké máte řasy a co konkrétně potřebují. Svůdný pohled pak vykouzlíte snadno a rychle.

Celý článek

Jak se udržovat fit i doma!

Jaké klišé je dát si s novým rokem i nějakou tu fitness výzvu? Každý si přeje shodit nějaké to kilíčko nebo sní o vypracované postavě, za níž se každý mužský otočí. Tato předsevzetí se otřasla v momentě, kdy bylo oznámeno, že si nějakou dobu pobudeme doma. Ani přesto nemusíme házet flintu do žita, ba naopak.

Celý článek
Líčení v 5 minutách

Odpočítáváme aneb Půvab v minutách

Ženy se narodily pro krásu a každá má právo se cítit přirozeně krásná. Už Elizabeth Ardenová razila toto pravidlo. Průkopnice v líčení a zakladatelka kosmetické firmy.

Celý článek