dnes je 20.08.2018 a svátek má Bernard

Jason Wu přichází s kolekcí pro silnější ženy

Trend plus size se rozšiřuje čím dál tím víc. Módní návrhář Jason Wu vydal prohlášení, že ve spolupráci se značkou Eloquii pracuje na kolekci pro silnější ženy.

Značka Eloquii se vyznačuje tím, že tvoří módu pro silnější ženy a za posledních několik let se spojila už s mnoha zajímavými tvářemi. Posledním velkým jménem, které bude na nové kolekci pracovat, je sám Jason WU. Eloquii tím zamíří také do vyšší módy. Plánovanou spolupráci značka oznámila prostřednictvím svého Instagramového účtu pod fotkou první skici. To je zatím vše, co jsme z chystané kolekce viděli. "Líbí se nám odhodlání Jasona Wu navrhovat krásné oblečení pro ženy tak, aby v něm mohly oslavovat svou sílu a smyslnost," nechala se slyšet Jodi Arnold jako hlavní kreativní ředitelka Eloquii. 

Jason Wu je znám jako muž, který obléká mimo jiné i Michelle Obama, Karlie Kloss nebo Lily Aldridge. Příznivkyní jeho módy je také Vévodkyně za Sussexu. Tento okamžik je historicky prvním, kdy známý návrhář spojí své jméno s plus size kolekcí. 

fashionisers.com

DÁMSKÁ MÓDA PLUS SIZE NOVINKY JASON WU AKTUÁLNĚ

Související články

Virgil Abloh spolupracuje na kolekci pro Serenu Williams

Slavná tenistka Serena Williams se na US Open vrací v nové kolekci, která vznikla ve spolupráci s Nike a Virgilem Ablohem. 

Celý článek

Dámské trenýrky na doma i na spaní

Taháte partnerovi ze skříně trenýrky, protože se vám v nich dobře spí? Nebo si dokonce kupujete pánské trenýrky sama pro sebe? Už nemusíte. Zoot přichází s kolekcí i pro ženy.

Celý článek

Jak se nosí svetr i v létě

O tom, že si tohle léto užíváme tropické teploty není pochyb, ale chladná rána na sebe nenechají dlouho čekat. Tak na ně buďme připravené.

Celý článek

Calvin Klein se vrací s kampaní s Kim Kardashian a Kylie Jenner

Calvin Klein posílá do světa podzimní snímky ze své kampaně v tónech černé a bílé.

Celý článek

Jeee, na Václaváku je pouť!

Takhle pojmenoval kamarád mé skvělé kamarádky, když míjel chystající se Prague Pride.

Celý článek

NAĎA GOCMANOVÁ uvádí novou kolekci Podzim/Zima “linka,čára“

Nevím, jestli je to tím, že jsem starší, ale postupem času vnímám věci jinak. Proto mi je letošní inspirací pro kolekci Podzim/Zima  “linka,čára,“ říká Naďa Gocmanová.

Celý článek

Street stylu v Kodani dominuje žlutá s oranžovou

Hlavní město Dánska rozhodně má co nabídnout. Street style, který byl k vidění během týdne módy, představující kolekce pro jaro 2019 stál zato!

Celý článek

Jak se obléká manželka francouzského prezidenta Brigitte Macron?

Kromě toho, že si francouzský prezident Emmanuel Macron vzal podstatně starší ženu, vzal si také dámu s velmi elegantním stylem. 

Celý článek