dnes je 22.02.2019 a svátek má Petr

Jason Wu přichází s kolekcí pro silnější ženy

Trend plus size se rozšiřuje čím dál tím víc. Módní návrhář Jason Wu vydal prohlášení, že ve spolupráci se značkou Eloquii pracuje na kolekci pro silnější ženy.

Značka Eloquii se vyznačuje tím, že tvoří módu pro silnější ženy a za posledních několik let se spojila už s mnoha zajímavými tvářemi. Posledním velkým jménem, které bude na nové kolekci pracovat, je sám Jason WU. Eloquii tím zamíří také do vyšší módy. Plánovanou spolupráci značka oznámila prostřednictvím svého Instagramového účtu pod fotkou první skici. To je zatím vše, co jsme z chystané kolekce viděli. "Líbí se nám odhodlání Jasona Wu navrhovat krásné oblečení pro ženy tak, aby v něm mohly oslavovat svou sílu a smyslnost," nechala se slyšet Jodi Arnold jako hlavní kreativní ředitelka Eloquii. 

Jason Wu je znám jako muž, který obléká mimo jiné i Michelle Obama, Karlie Kloss nebo Lily Aldridge. Příznivkyní jeho módy je také Vévodkyně za Sussexu. Tento okamžik je historicky prvním, kdy známý návrhář spojí své jméno s plus size kolekcí. 

fashionisers.com

DÁMSKÁ MÓDA PLUS SIZE NOVINKY JASON WU AKTUÁLNĚ

Související články

Stylové ulice newyorského týdne módy

Období týdnů módy neznamená inspiraci pouze na přehlídkových molech, ba naopak. Pro mnohé módní nadšence se ta pravá fashion show odehrává mimo hlavní stanoviště, a to v přilehlých ulicích. A nejinak tomu bylo v posledních dnech i na Manhattanu.

Celý článek

Co oblékly česko-slovenské krásky na ples sezóny?

6. ročník Česko – Slovenského plesu se konal v Obecním domě za účasti známých osobností. Hlavní ozdobou večera byly české a slovenské krásky. Jaké róby oblékly na tento vrchol plesové sezóny?

Celý článek

Legendární outfity Rachel z Přátel

Rachel a americký sitcom Přátelé zná asi každý. Jeden z nejoblíbenějších seriálů všech dob stále žije v našich srdcích a my se k příběhům šesti přátel rádi vracíme. Pojďme se tedy podívat na legendární outfity Rachel Green.

Celý článek

Na valentýnskou limitovanou kolekci baretů Tonak si můžete nechat vyšít pusinku, srdíčko nebo xoxo

Uvažujete o rozšíření své sbírky kloboučků, baretů či čepic? Zavítejte bez odkladu ke značce Tonak! Nebudete litovat.

Celý článek

Zimní móda českých maminek

České maminky se vydávají se svými ratolestmi do zimního počasí stylově oblečené. Ani chladné dny nebo zaneprázdněnost mateřstvím jim nezabrání vypadat skvěle!

Celý článek

Jason Wu představil novou kolekci bez přehlídky

Návrhář z New Yorku přiznal svou únavu a tím i ustoupení od pořádání přehlídky. Konfekční jarní kolekce je však plná rozmanitosti!

Celý článek

Alexander Wang oslavuje nový Lunární rok s kampaní Drop 3

Nový čínský rok ve znamení zemského prasete právě začíná. Návrhář Alexander Wang mu svou kampaní vzdává hold.

Celý článek

Anna Ewers vzývá první jarní dny u značky Marc O'Polo

Modelka Anna Ewers v nové kampani značky Marc O'Polo ukazuje chladné jarní dny a s nimi ideální módní kousky.

Celý článek