dnes je 02.04.2020 a svátek má Erika

Jason Wu přichází s kolekcí pro silnější ženy

Přidat na Seznam.cz
Trend plus size se rozšiřuje čím dál tím víc. Módní návrhář Jason Wu vydal prohlášení, že ve spolupráci se značkou Eloquii pracuje na kolekci pro silnější ženy.

Značka Eloquii se vyznačuje tím, že tvoří módu pro silnější ženy a za posledních několik let se spojila už s mnoha zajímavými tvářemi. Posledním velkým jménem, které bude na nové kolekci pracovat, je sám Jason WU. Eloquii tím zamíří také do vyšší módy. Plánovanou spolupráci značka oznámila prostřednictvím svého Instagramového účtu pod fotkou první skici. To je zatím vše, co jsme z chystané kolekce viděli. "Líbí se nám odhodlání Jasona Wu navrhovat krásné oblečení pro ženy tak, aby v něm mohly oslavovat svou sílu a smyslnost," nechala se slyšet Jodi Arnold jako hlavní kreativní ředitelka Eloquii. 

Jason Wu je znám jako muž, který obléká mimo jiné i Michelle Obama, Karlie Kloss nebo Lily Aldridge. Příznivkyní jeho módy je také Vévodkyně za Sussexu. Tento okamžik je historicky prvním, kdy známý návrhář spojí své jméno s plus size kolekcí. 

fashionisers.com

Přidat na Seznam.cz
DÁMSKÁ MÓDA PLUS SIZE NOVINKY JASON WU AKTUÁLNĚ

Související články

Dubnová must haves v pohodlí domova

Jestli jste s tím ještě nezačali, je nejvyšší čas alespoň část „nouzového stavu“ věnovat sami sobě. Nevíte odkud začít? Udělejte si pohodlí, jdeme na to!

Celý článek

Kožené rukavice nebo kápě aneb největší podzimní trendy z přehlídkových mol

Je sice teprve jaro, ale návrháři před nedávnem představili své kolekce na podzim a zimu 2020/2021. Je tedy načase zrekapitulovat si, jaké módní trendy designéři nastolili. 

Celý článek

Módní inspirace: Denimová sukně v hlavní roli

Možná vás překvapí na kolik způsobů lze denimovou sukni nosit. Hodí se na formální denní schůzky, jako super street stylový kousek, ale také poslouží jako čistá elegance.

Celý článek

Jak se obléknout na video meeting

I když je situace u nás i ve světě velmi vážná, jsou chvíle, kdy musíme pracovat na plné obrátky, a dnes rozhodně více než kdy dříve pomocí videohovorů. Víte, jak se na takový online meeting obléknout? My jsme se zeptali osobní stylistky Alžběty Mátyásové.

Celý článek

Udržitelná móda: značky o kterých musíte vědět

Šatník bez viny díky zdánlivě malým detailům, které jsou ovšem velkými kroky pro svět. Udržitelnost již není pro spoustu značek cizím slovem. Vybrali jsme jich několik, pro které je toto téma zásadní. 

Celý článek

Jaro přichází a s ním krásné barvy a nové trendy

Co bude v hlavní roli nejvíce trendy a na co se můžete těšit tento rok? Výběr je opravdu velký. Začneme zlehka limetkovými barvami přes bílé kostýmky, retro až po zajímavé volánky.

Celý článek

Jak správně vybírat podprsenku a co je dobré vědět

Všechny ji nosíme a většinou máme špatnou velikost. Ženy chtějí mít její nákup rychle za sebou a když vám do kabinky vtrhne prodavačka, tak máte chuť hned odejít. Jak podprsenku správně vybírat a co je důležité vědět?

Celý článek

JARNÍ KOLEKCE H&M CONSCIOUS EXCLUSIVE

Poetická krása a cirkulární inovace. Heslo jarní kolekce H&M Conscious Exclusive. Využití udržitelných procesů a inovativní výroby zabalených do nádherných materiálů a ženských střihů.

Celý článek