dnes je 10.12.2018 a svátek má Julie

Jason Wu přichází s kolekcí pro silnější ženy

Trend plus size se rozšiřuje čím dál tím víc. Módní návrhář Jason Wu vydal prohlášení, že ve spolupráci se značkou Eloquii pracuje na kolekci pro silnější ženy.

Značka Eloquii se vyznačuje tím, že tvoří módu pro silnější ženy a za posledních několik let se spojila už s mnoha zajímavými tvářemi. Posledním velkým jménem, které bude na nové kolekci pracovat, je sám Jason WU. Eloquii tím zamíří také do vyšší módy. Plánovanou spolupráci značka oznámila prostřednictvím svého Instagramového účtu pod fotkou první skici. To je zatím vše, co jsme z chystané kolekce viděli. "Líbí se nám odhodlání Jasona Wu navrhovat krásné oblečení pro ženy tak, aby v něm mohly oslavovat svou sílu a smyslnost," nechala se slyšet Jodi Arnold jako hlavní kreativní ředitelka Eloquii. 

Jason Wu je znám jako muž, který obléká mimo jiné i Michelle Obama, Karlie Kloss nebo Lily Aldridge. Příznivkyní jeho módy je také Vévodkyně za Sussexu. Tento okamžik je historicky prvním, kdy známý návrhář spojí své jméno s plus size kolekcí. 

fashionisers.com

DÁMSKÁ MÓDA PLUS SIZE NOVINKY JASON WU AKTUÁLNĚ

Související články

Nejen růžové tváře budou okouzlovat během svátků!

Růžová je barva volnosti a energie. Na oblečení a doplňcích působí jako něžné pohlazení. Svátky budou naplněny láskou a slavnostní náladou!

Celý článek

Skandinávský styl oblékání: Záchrana v mrazivém počasí

Královna zima vládne Skandinávii po celý rok a tamní lidé mají skvělé tipy na to, jak zůstat v teple každý den. Vyzrajte na mráz také!

 

Celý článek

Dokonalé prádlo i moderní legíny potěší na Vánoce každou ženu!

Základem ženského šatníku je dokonale padnoucí spodní prádlo. Kde ho koupit? A co třeba moderní sexy legíny? Máme skvělé tipy!

 

Celý článek

Obálka prosincového čísla české ELLE volá po sportovním duchu

Představte si jarní měsíce na jihu, někde daleko u moře. Opírající se sluníčko už má svou sílu, ale moře ještě dostatečně teplé není. Na pláž si vezmete kromě sportovních legín a topu i větrovku.

Celý článek

Třpytivá inspirace pro ženy, muže i ty nejmenší

Kvapem se blíží sváteční čas a s ním i mnoho společenských příležitostí. Právě v tento čas je důležité zazářit!

Celý článek

Zlato a stříbro jsou prosincové Must have

Vánoční koledy, třpytivé obchodní výlohy, oslavy konce roku i pravá vánoční atmosféra u sklenky svařeného vína jsou tím, co provází měsíc prosinec. K tomu nesmí chybět ani dostatek zlata a stříbra.

Celý článek

Čas na šály, rukavice a čepice: Jaké kousky jsou IN?

Kouzlo tepla z ulic vyprchalo, je čas zachumlat se do šály, nasadit čepici a obléct si rukavice. Je tu zima!

Celý článek

Černobílá klasika v kampani značky Saint Laurent pro jaro 2019

Modelky Amber Valletta a Charlotte Gainsbourg zapózovaly pro aktuální kampaň značky Saint Laurent. Černobílé fotografie připomínají následující sezónu plnou sukní, blůz a džínových kousků.

Celý článek