dnes je 20.10.2017 a svátek má Vendelín

JE LIBO OSOBITÁ PÁNSKÁ MÓDA? TENTO EDITORIÁL VÁS DOSTANE!

Magazín DT Spain přichází s pánským módním editoriálem, který sebevědomě pokrývá období PODZIM/ZIMA 2017.

Pro říjnové číslo časopisu DT Spain zapózoval výrazný model Sebastian Françoisois, kterého oblékl stylista José Lupa do modelů luxusních značek jako například Etro, Marni, Prada apod. Většina kombinací vypadá podařeně, ale přesto naleznete i modely, jež působí nepříjemným dojmem. Přesto editoriál přináší plno inspirace pro muže, kteří rádi sáhnout do sfér výraznější či osobitější módy.

O snímky se postaral fotograf Juanjo Molina, který stejně jako zvolený model odvedl výbornou práci, ale musím říct, že některým fotografiím trochu kazí a ubírá na dobrém dojmu účes ve stylu Wolverina. Modely mixují podzimní, zimní atmosféru a také si zahrávají s prvky retra a přítomnosti. Editoriál servíruje nejrůznější střihy, materiály a široké spektrum barev většinou tmavších tónů.

Pokud milujete osobitou, výraznou módu a navíc si potrpíte na luxusnější značky, pak je tento editoriál právě pro vás.

Líbí se vám editoriál magazínu DT Spain?

 

Dtspain

PÁNSKÁ MÓDA MÓDNÍ EDITORIÁL MÓDNÍ MAGAZÍN ETRO MARNI PRADA H&M CALVIN KLEIN

Související články

Limitovaná kolekce svatebních šatů Etro volá romantické snílky

Není pro každého, je osobitá, jemná, romantická a svým způsobem krásná. Nezaujme všechny, ale ty které ano, ty si ji zamilují.

Celý článek

Gentlemanů není nikdy dost!

A v Čechách jich opravdu moc nemáme... I když musím uznat, že se blýská na lepší časy a situace se zlepšuje. To, co maminky zanedbaly, se snaží dohnat samotní chlapi, uff!  

Celý článek