dnes je 25.03.2018 a svátek má Marián

JE LIBO OSOBITÁ PÁNSKÁ MÓDA? TENTO EDITORIÁL VÁS DOSTANE!

Magazín DT Spain přichází s pánským módním editoriálem, který sebevědomě pokrývá období PODZIM/ZIMA 2017.

Pro říjnové číslo časopisu DT Spain zapózoval výrazný model Sebastian Françoisois, kterého oblékl stylista José Lupa do modelů luxusních značek jako například Etro, Marni, Prada apod. Většina kombinací vypadá podařeně, ale přesto naleznete i modely, jež působí nepříjemným dojmem. Přesto editoriál přináší plno inspirace pro muže, kteří rádi sáhnout do sfér výraznější či osobitější módy.

O snímky se postaral fotograf Juanjo Molina, který stejně jako zvolený model odvedl výbornou práci, ale musím říct, že některým fotografiím trochu kazí a ubírá na dobrém dojmu účes ve stylu Wolverina. Modely mixují podzimní, zimní atmosféru a také si zahrávají s prvky retra a přítomnosti. Editoriál servíruje nejrůznější střihy, materiály a široké spektrum barev většinou tmavších tónů.

Pokud milujete osobitou, výraznou módu a navíc si potrpíte na luxusnější značky, pak je tento editoriál právě pro vás.

Líbí se vám editoriál magazínu DT Spain?

 

Dtspain

PÁNSKÁ MÓDA MÓDNÍ EDITORIÁL MÓDNÍ MAGAZÍN ETRO MARNI PRADA H&M CALVIN KLEIN

Související články

Adam Kost předvedl velmi povedenou, uniformní pánskou kolekci

Poslední přehlídkový den MBPFW byla k vidění také nesmírně propracovaná kolekce Adama Kosta. Co nás na ní bavilo nejvíce?

Celý článek

Dresscode: Business formal attire

Víte, jaký je nejvhodnější oděv na důležitou schůzku s klienty nebo na pracovní pohovor? Máme pro vás několik tipů, co obléct a čemu se vyvarovat.

Celý článek

Nové kolekci Jana Černého vládne červená a zelená

Jan Černý se svou podzimní kolekcí 2018/2019 ovládl celý Clam-Gallasův palác. V jeho oděvech převládala červená a zelená!

Celý článek

Co takhle natáhnout ojedinělé ponožky vyrobené ve spolupráci s designéry?

We are ferdinand tvoří kvalitní ponožky ve spolupráci s lokálními návrháři. Ferdinandy se zasazují o oživení šedi českých ulic. 

Celý článek

Jarní inspirace z milánského fashion weeku: nová kolekce WOOD WOOD

Značka WOOD WOOD kombinuje high fashion, sportovní módu a streetwear a pokaždé hledá perfektní rovnováhu mezi stylem a funkcí.

Celý článek

Březnové MUST HAVES zastínila šedá

Mrazivá rána postupně přinesla březen. Možná více než o jednotlivých produktech a oblečení budou MUST HAVES o barvě, která je spojuje. O šedé. 

Celý článek

To nejlepší ze zákulisí milánského módního týdne

Novináři i lidé milující módu se od úterý minulého týdne mohli kochat tím nejlepším, co přinese letošní podzim. Nechyběly známé značky jako Prada či Versace.

Celý článek

Severské vzory si zákazníci žádají, říkají majitelé české značky KAMA

Manželé Mahulena a Jiří Pertlovi z české rodinné značky KAMA se zimní módou nám odpověděli na otázky ohledně návrhů i výroby jejich oblečení, historie i plánů do budoucna. 

Celý článek