dnes je 25.04.2018 a svátek má Marek

Kampaň plná barev, materiálů i střihů představuje jaro u Dolce & Gabbana

Italské dědictví značky Dolce & Gabbana v podání krásných Benátek vzývá jaro a léto už teď!

Módní značka oslavuje svou dlouholetou historii novou kampaní, kterou nafotili Luca a Alessandro Morelli. Nová sezóna tak přináší krásné modelky Frankie Herbert, Lauru Murray a Kitty Spencer, dále pak Beu Fresson, Eleonore von Habsburg a Sabrinu Percy. Místa plná barev korespondují se šaty, které hýří geometrickými vzory, barvami, živostí a energií. Květiny, karty, různé ornamenty, proužky nebo jen černá klasika jsou širokým pojetím nejnovější práce této značky.

Podíváte-li se pozorně na snímky, uvidíte, že modelky se vydaly na gondolách na malý výlet, dát si těstoviny, užít si svěží jarní vánek a je jedno, jestli v hedvábných nebo vyšívaných šatech zdobených koženým živůtkem. Tato kampaň je o smyslu pro jedinečný styl, o smyslu pro humor i o smyslu pro detail.

fashiongonerogue.com

DÁMSKÁ MÓDA DOLCE & GABBANA KAMPAŇ 2018 KAMPAŇ JARO 2018

Související články

Jarní trendy aneb co právě frčí

Společně s trendem zkracování nohavic přichází TOP trend letošního jara, o který nesmíte být ochuzeny. Přivítejte třepení!

Celý článek

Doplňte jarní šatník i ve velikosti 46+

Míry modelky nemáte a do běžných konfekčních velikostí se nevejdete? No a?! Proč by vám to mělo bránit v hezkém oblékání?

Celý článek

Zlatý věk džínoviny: Jaké rifle padnou vám?

Džíny jsou stálicí v šatníku většiny, život bez nich je pro nás nepředstavitelný. Dají se nosit kamkoli a se vším. Jejich boom nám ale přinesl možnost experimentovat ve střizích. Víte, jaký padne nejlépe vám?

Celý článek

Letní šaty pro sezónu 2018, které vítězí už na první pohled

Taky už čekáte na léto, na sluneční paprsky, které zahřejí a do bronzova opálí naši kůži? Na čas kdy bude látky míň a holé kůže víc? My se už nemůžeme dočkat, protože nová kolekce je tak rozmanitá a pestrá, že ani nevíme kde začít.

Celý článek

Nenechte si ujít žhavé kousky z jarní kolekce Victoria's Secret

Co přínáší nová kolekce oblíbené značky spodního prádla Victoria's Secret? Dočkáme se romantiky i dravosti.

Celý článek

Jak se obléká první dáma – Ivana Zemanová?

Stát se první dámou jistě není snadný úkol. Ivana Zemanová však v této roli žije již nějaký pátek. Svůj módní styl nejraději určuje sama.

Celý článek

Módní peklo - největší módní prohřešky žen

Chtě nechtě máme každá na účtě alespoň jeden. Podívejte se na největší prohřešky, kterých se dopouštíme.

Celý článek

Gigi Hadid pro Harper's Bazaar na fotkách plných psů

Nejen že Gigi dokonale nalíčili a oblékli do luxusního oblečení velkých módních jmen. Aby tyto fotky nikomu neunikly, přidali na ně ještě psí smečku.

Celý článek