dnes je 01.03.2021 a svátek má Bedřich

Karolina Kurková čeká miminko

Přidat na Seznam.cz
Je to oficiálně potvrzené. Jedna z našich nejúspěšnějších topmodelek v zahraničí, Karolina Kurková, je podruhé těhotná.

Karolina Kurková své druhé těhotenství oficiálně oznámila včera na Twitteru. Potvrdila tím spekulace o možném těhotenství, o kterém se v souvislosti s Karolinou píše několik posledních dní. Jedenatřicetiletá modelka miminko čeká se svým manželem Archie Drurym, za něhož se provdala v roce 2009 a v říjnu toho samého roku se jim narodilo první dítě, syn Tobin. A právě fotkou s Tobinem, jak pusinkuje Karolinino bříško, Kurková zveřejnila informaci o svém druhém těhotenství.

Nevypadá to však, že by Karolině těhotenství zatím překáželo v působení v módním průmyslu. V současné době si ji můžete všímat v kampani značky Giuseppe Zanotti. Podle odhadů jednoho z britských deníků by měla Karolina být přibližně ve třetím měsíci těhotenství, ještě si ji tak jako modelku chvíli užijeme.

Foto: eonline.com, wallerz.net, usmag.com

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI KAROLINA KURKOVÁ MIMINKO TĚHOTENSTVÍ

Související články

Úspěch je mix dřiny, štěstí a poučení se z předchozích chyb, říká průkopnice české kosmetiky Eva Štěpánková

Eva Štěpánková si ve svém životě zažila mnohé. I přes všechny překážky však dokázala od základů vybudovat úspěšnou firmu Ryor, která by mohla v odvětví přírodní kosmetiky konkurovat i zahraničí.

Celý článek

10 nejdražších kostýmů v historii filmů a seriálů

Kostýmy jsou esenciální součástí každého filmu, seriálů i dalších uměleckých představení. Připravili jsme pro vás žebříček těch nejdražších filmových a seriálových šatníků v historii.

Celý článek

Jana Zielinski: Každá doba má svou výzvu, když budeme otevření a inovativní, tak to zvládneme

Jméno Jany Zielinski je spojené se světovým designem. I díky ní mohou Češi rok co rok zhlédnout ikony světového i tuzemského designu na festivalu Designblok s mezinárodním renomé.

Celý článek

České osobnosti pod ledem! Otužování hýbe Českou republikou. Které známé tváře praktikují ledovou koupel?

Otužování v posledních týdnech skloňujeme ve všech možných pádech, alespoň tak vypadá čas trávený v zimních měsících v Česku. A je jedno, jestli máte za domem rybník, na zahradě barel s vodou nebo se vyběhnete vyválet ve sněhu. Podívejte se, jak na to jdou známé osobnosti.

Celý článek

Nordický vzor: počátky módní senzace a drahého luxusu

Nordické svetry jsou populární, ale drahou záležitostí letošní zimy. Skandinávský design je unikátní nejen svým vzhledem, ale také historií. Pojďte se s námi vydat na cestu po skandinávských zemích po stopách nordického designu.

Celý článek

„Podpora, zázemí, radost a úspěch,“ shrnuje náročný rok 2020 maminka a zakladatelka malé prosperující rodinné firmy O my dear s.r.o. Jana Baťková

Značka, která jejími slovy vznikla z lásky k tvoření, již funguje třetím rokem a nabízí na svém e-shopu nejen půvabné hrací kolotoče nad postýlku, ale také dřevěné hrazdičky s hračkami, barevné variace kousátek či originální dekorativní dřevěná světla.

Celý článek

Billie Eilish natočila dokument o svém životě

Mladá umělkyně dala nedávno vědět o svém prvním traileru jejího dokumentu. Snímek Billie Eilish pod názvem The World’s A Little Blurry brzy spatříte na svých obrazovkách. Těšíte se na něj?

Celý článek

Inaugurace prezidenta Bidena byla přehlídkou radosti a dokonalých outfitů

Po volbách ve Spojených státech a hlavně dramatických událostech, které je následovaly, se Washington dne 20. 1. 2021 znova nadechl a slavnostní inaugurace přinesla naděj na radostnější zítřky. Nově zvolený prezident Joe Biden byl doprovázen nejen svou krásnou ženou Jill, ale hlavně Kamalou Harris, první ženou na postu viceprezidentky. 

Celý článek