dnes je 11.08.2020 a svátek má Zuzana

Kate Middleton pravděpodobně chystá spolupráci na vlastním TV pořadu

Přidat na Seznam.cz
Tento týden se Kate Middleton setkala s generálním ředitelem BBC, Tonym Hallem, v Londýně. Obě strany však důvod setkání v tuto chvíli tají.

Kate by nebyla prvním členem královské rodiny, který spolupracuje s televizí. Princ Harry se teprve pár měsíců podílí na pořadu Oprah a její Apple TV +, konkrétně na show zaměřené na duševní zdraví. V září vydal prostřednictvím instagramového účtu Sessex Royal informaci, že natáčení již započalo.

Informaci o tom, že by i Kate mohla spolupracovat s BBC odhalil deník Daily Mail, který se také snažil získat odpověď ředitele BBC ohledně obsahu schůzky. „Nebylo by vhodné o tom teď diskutovat,“ řekl Hallův tiskový mluvčí. Další informace se přiklání k tomu, že se schůzka mohla týkat role patronky Královské nadace a tím pádem i projektu spojeného s charitou.

„Opravdu věřím, že dobré duševní zdraví je klíčem k silnému vedení, k produktivní komunitě a schopnému já,“ řekl princ Harry o pořadu, který připravuje a dodal: „Doufáme, že tato TV série bude pozitivní, poučná a inkluzivní.“ V příspěvku také zaznělo, že půjde o globální příběhy o lidském duševním zdraví a zároveň půjde o příležitost lépe porozumět sobě i lidem kolem nás.

Prozatím se necháme překvapit, co si pro nás připravuje vévodkyně Kate, ale jisté je, že v roce 2020 na obrazovkách uvidíme minimálně prince Harryho.

foto: instagram.com/kensingtonpalace

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI KATE MIDDLETON PRINC HARRY CHARITA TV SERIÁL OPRAH BBC

Související články

Rozhovor s českou farmářkou vám dovolí nahlédnout do tajů permakultury a hospodaření bez postřiků

Vyměnit život v Praze za malou vesničku, vlastní farmu a komplexnější přístup k hospodaření i cestu k určité soběstačnosti, může znít, jako náročná volba. Když však máte jasno, od vašich snů vás neodradí ani nepříjemný úředník. Jak vzniká malé hospodářství, a jaké to je obrátit svůj život naruby, nám v rozhovoru prozradila Jana Šuterová, majitelka farmy Henrieta.

Celý článek

Prohřešky královské rodiny - 10 případů, kdy členové britské královské rodiny porušili královský protokol

Často vídáme britskou královskou rodinu jako mantru správnosti. Ale i oni někdy poruší tzv. královský protokol. A to se pak dějí věci! Naše redakce pro vás připravila 10 případů, kdy královská rodina porušila královský protokol britské monarchie od Meghan přes lady D, po samotnou královnu.

Celý článek

Odvážné fotky budoucí maminky: Nicki Minaj je v očekávání

Zpěvačka, rapperka, textařka a držitelka několika významných hudebních cen Nicki Minaj je těhotná. Své těhotenství oznámila světu odvážnými uměleckými fotografiemi s těhotenským bříškem.

Celý článek

Módní značky podporují LGBT komunitu i Pride 2020

Pride 2020, červnový happening na podporu LGBT komunity, je po celém světě rušen jako většina akcí kvůli pandemii, koronaviru. Módní průmysl se však rozhodl, že tuto akci podpoří. Přinášíme vám přehled módních domů, které svými akcemi podporují Pride 2020.

Celý článek

Nový projekt ukazuje ženy po porodu takové, jaké jsou. S plnými tvary, jizvami i přirozenými nedokonalostmi

Ženské tělo ve většině případů nevypadá tak, jak nám prezentují časopisy a televize. Proto to, co jedni považují za vadu na kráse, jiní vnímají jako přirozenost, kterou nese jejich životní příběh Představíme vám projekt, který je upřímný a skutečně krásný.

Celý článek

Erik Bartoš: Vyrábět poctivě, udržitelně a férově kvalitní produkty, je prostě náročný proces

První kolekce, která je zároveň jeho diplomovou prací, ho nejspíš vystřelila na velkou profesní dráhu. Využili jsme chvilky času, který nám designer Erik Bartoš věnoval a položili mu pár otázek.

Celý článek

Global fashion agenda vydala prohlášení, v němž píše, jak by měl být módní průmysl udržitelnější

Spolek s názvem Global Fashion Agenda se zabývá udržitelností v oblasti módního průmyslu. Každý rok vydává program, který by měl přispět ke zlepšení nejen pracovních podmínek v tomto odvětví ale také více zařadit udržitelnost do módního světa.

Celý článek

Symbolika v módě: politická prohlášení ve světě módy

Black lives matter! Love sees no colour! Girl power! People are People! Toto je jen pár politicky motivovaných prohlášení, které se v minulosti objevily na módních modelech velkých značek. Patří politická prohlášení do módy? A jak přistupovat k módnímu průmyslu jako prostředku symboliky?

Celý článek