dnes je 26.01.2020 a svátek má Zora

Kate Middleton pravděpodobně chystá spolupráci na vlastním TV pořadu

Přidat na Seznam.cz
Tento týden se Kate Middleton setkala s generálním ředitelem BBC, Tonym Hallem, v Londýně. Obě strany však důvod setkání v tuto chvíli tají.

Kate by nebyla prvním členem královské rodiny, který spolupracuje s televizí. Princ Harry se teprve pár měsíců podílí na pořadu Oprah a její Apple TV +, konkrétně na show zaměřené na duševní zdraví. V září vydal prostřednictvím instagramového účtu Sessex Royal informaci, že natáčení již započalo.

Informaci o tom, že by i Kate mohla spolupracovat s BBC odhalil deník Daily Mail, který se také snažil získat odpověď ředitele BBC ohledně obsahu schůzky. „Nebylo by vhodné o tom teď diskutovat,“ řekl Hallův tiskový mluvčí. Další informace se přiklání k tomu, že se schůzka mohla týkat role patronky Královské nadace a tím pádem i projektu spojeného s charitou.

„Opravdu věřím, že dobré duševní zdraví je klíčem k silnému vedení, k produktivní komunitě a schopnému já,“ řekl princ Harry o pořadu, který připravuje a dodal: „Doufáme, že tato TV série bude pozitivní, poučná a inkluzivní.“ V příspěvku také zaznělo, že půjde o globální příběhy o lidském duševním zdraví a zároveň půjde o příležitost lépe porozumět sobě i lidem kolem nás.

Prozatím se necháme překvapit, co si pro nás připravuje vévodkyně Kate, ale jisté je, že v roce 2020 na obrazovkách uvidíme minimálně prince Harryho.

foto: instagram.com/kensingtonpalace

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI KATE MIDDLETON PRINC HARRY CHARITA TV SERIÁL OPRAH BBC

Související články

DRAG Queens: Módní ikony a inspirace

Víte, co vše se může skrývat pod zkratkou DRAG (dressed as a girl - oblečená jako dívka)? Dobám, kdy jsme si mysleli, že jsou to ty uřvané paní z karaoke a říkali jsme jim transky, odzvonilo. Pojďte s námi na exkurzi do světa plného zábavy a neskutečných módních kreací!

 

Celý článek

Alžběta Mátyásová: Osobní stylista je opravdu pro každého

Její práci by jí mohl závidět leckdo. Stará se o to, abychom se my ostatní cítili dobře, abychom se dobře oblékali a abychom oboje mohli sladit v praktické i pohodlné řešení.

Celý článek

Sophia Amoruso: Kariéra připomínající jízdu na horské dráze

Dnes společně nahlédneme do života ženy, která si prošla typickým americkým snem. Sophia díky své kreativitě a úsilí vybudovala módní impérium. Ale co se stalo pak?

Celý článek

Jak ovlivní módní průmysl odchod Meghan a Harryho z královské rodiny?

Touha žít vlastní život a věnovat se projektům, které je naplňují, je obrovská. Jaký dopad bude mít pro módní průmysl případný odchod Prince Harryho a jeho ženy Meghan Markle z královské rodiny?

Celý článek

Československá návrhářka Jitka Klett odstartovala rok 2020 v Karibiku

O Jitce Klett je známé, že ráda cestuje a hledá inspiraci v zahraniční. A také, jak lépe si osladit začátek nového roku než dovolenou na jednom z Karibských ostrovů.

Celý článek

Nejhezčí beauty looky ze Zlatých glóbů

Nový rok, nová sezóna a první hollywoodská událost - to jsou Zlaté glóby. Každoroční přehlídka okouzlujících dam. A že jich bylo! My se tentokrát zaměřili na ty nejhvězdnější beauty looky.

Celý článek

Pět nejlépe placených žen Instagramu v roce 2019

Nový seznam odhaluje pět nejlépe placených instagramových influencerek roku 2019. Sociální měna dostává v tomto pojetí nový význam.

Celý článek

Hvězdný styl Victoria Beckham od 90. let až po současnost

Tehdejší popová zpěvačka, dnešní uznávaná módní návrhářka, Victoria Beckham ušla opravdu dlouhou cestu. Podívejte se společně s námi na rekapitulaci jejího osobního stylu za posledních více než dvacet let.

Celý článek