dnes je 18.04.2021 a svátek má Valérie

Každá žena se může cítit sexy s tím správným spodním prádlem

Přidat na Seznam.cz
Jaro se brzy přehoupne a nás čekají horké letní dny, kdy budeme moci nosit šaty a sukně. Abychom se ale cítily opravdu dobře, měly bychom také pečlivě vybírat spodní prádlo

Také se vám někdy stává, že si obléknete spodní prádlo a poté, co si začnete oblékat další oblečení, zjistíte, že to není úplně to pravé. Halenka prosvítá a podprsenka nevypadá moc dobře, kalhotky se vám nehezky zařezávají do boků nebo jejich linie jsou pod šaty viditelné. To může způsobit, že se přestanete cítit dobře a radši se převléknete.

Chcete-li se cítit po celý den opravdu dobře a žensky, chce to začít už od základu, od spodního prádla. Když si ráno vezmete nějaký opravdu pěkný, až luxusní kousek, uvidíte, že se budete celý den cítit lépe, více žensky.

Všechno je to o psychice. Když se ráno vidíte v zrcadle v obyčejných kalhotkách a klasické bavlněné podprsence, přijdete si tuctově. Ale vezmete-li si na sebe třeba jen krajkovou podprsenku, kterou sladíte s kalhotkami, nebo pěkný set či dokonce korzet, probudíte v sobě sexepeal už od rána. Nemusíte hned sahat po tangách, zkuste třeba brazilky, jsou pohodlné a i pod oblečením vypadají velmi dobře.

Nezáleží na velikosti vašich prsů nebo zadku. Každá žena se přece může cítit dobře a sexy a vše to začíná právě u výběru spodního prádla. Když se budete v pěkném prádle vídat každé ráno, stoupne vám sebejistota. Uvidíte, že se cítíte více žensky a tato ženskost z vás bude vyzařovat po celý den, jistě to pozná i mužské pohlaví.

Zdroj obrázků: pontustextil.cz

Přidat na Seznam.cz
DÁMSKÉ OBLEČENÍ DÁMSKÉ SPODNÍ PRÁDLO SPODNÍ PRÁDLO SEXY BRAZILKY PODPRSENKA PODPRSENKA PUSCH UP

Související články

Rozhovor s Ilonou Bittnerovou, která je velice uznávaná v oblasti ženské menstruace

Jako první do ČR přivezla a představila na trhu menstruační kalíšky. U toho nezůstala a nyní je specialistkou na všechny možné pomůcky od menstruačních kalhotek, mořských hub a jiných udržitelných ekologických potřeb.

Celý článek

Tělo s příběhem ve spodním prádle české značky Paon

Tak, jak je v poslední době vykreslováno ženské tělo, bývá velice často vzdálené realitě. Spodní prádlo a modelky jdou obvykle dohromady jen v případě, že jsou tyto ženy hubené a celkově perfektní. 

Celý článek

Nová valentýnská kolekce značky Savage x Fenty v hlavní roli s Rihannou

Valentýn se blíží a zpěvačka Rihanna odtajnila se svým týmem novou lingerie kampaň s názvem Fenty x Valentyne's Day. Dominantní barvou spodního prádla byla samozřejmě červená ve všech svých podobách. 

Celý článek

Nosit, nebo nenosit podprsenku

Nahoře bez? Toť otázka. Léto vybízí k tomu, abyste nosily, co nejméně oblečení a podprsenka v parném počasí není nic příjemného. Jak to máte vy? Jste pro, nebo proti?

Celý článek

Levné a přitom kvalitní oblečení z Číny – kde jej koupit?

Při hledání kvalitního oblečení u čínských výrobců je důležité si uvědomit, že existuje důvod, proč je oblečení z Číny tak levné. Může se jednat o použití levnějších materiálů, nekvalitní střih či špatné číslování. To zároveň ovšem neznamená, že každý levný kousek oblečení z Číny je automaticky nekvalitním výrobkem. Koneckonců, i mnoho velkých, světově známých značek vyrábí své oblečení v Číně. 

Celý článek

O těchto značkách spodního prádla musíte vědět

Spodní prádlo je velice často spojováno spíše s výjimečnými příležitostmi, ať už je to první rande nebo Valentýn, ale podle nás by měl být pro ženu výjimečný každý den a k tomu právě spodní prádlo rozhodně patří.

Celý článek

Aktuální kampaň Victoria’s Secret v pojetí domácí karantény

Nádherné modelky, úchvatné spodní prádlo a značka mající obrovský věhlas zaměřila svou nejnovější módní kampaň na fotky zachycené v domácím prostředí. Užijte si krajkové akcenty a květinové vzory.

Celý článek

Návrhářka Tereza Vu připravuje novou kolekci spodního prádla inspirovanou Hnutím Libertinů

Inspiraci k naší tvorbě můžeme hledat všude kolem nás. Česká návrhářka Tereza Vu se v nové kolekci zaměřuje na politické změny i náboženství.

Celý článek