dnes je 04.12.2022 a svátek má Barbora

Kolekce Modern Style: Jedinečná, odvážná a vždy stylová!

Přidat na Seznam.cz
Přivítejte jaro novým účesem! Schwarzkopf Professional představuje aktuální vlasové trendy Essential Looks Jaro/Léto 2015, kolekci vytvořenou pomocí nové barvy na vlasy IGORA Pearlesence.

Ve vzduchu už je cítit jaro, meze zaplavují první květy a příroda ožívá barvami, které nás vyzývají k přeměně. Účesy plné několika odstínů barev zvýrazňující vaši osobnost i jemné hippie vlny, právě to bude na jaře trendy! Změňte svůj vzhled i vy, inspirujte se jedním z účesů nové kolekce Modern Style Essential Looks od Schwarzkopf Professional.

Pearlescent Girls
Trendy se rodí na ulicích, kde módní blogeři a tvůrci trendů s citem pro míchání stylů a kombinování nevšedních barev vytvářejí originální a nepřehlédnutelné formy.

První vzhled v kolekci Modern Style, Pearlescent Girls, je přímo inspirovaný tímto stylem ulice. Trend reprezentuje strhující a odvážný mix čistých tvarů a přesných střihů se střední délkou vlasů, od jemných variant až po odvážné kreace. Kombinuje je s různými variantami perleťových pastelových odstínů. Pomocí barvy IGORA Royal Pearlescence můžete vytvořit obrovské množství barevných akcentů od smaragdu v tmavých vlasech po levandulové, jemné bonbónové nebo purpurové efekty. Trend Pearlescent Girls je jedinečný, odvážný, rebelský a vždy stylový, což se odráží v podobě účesů, stejně jako v unikátním stylu oblékání.


Hippi Glam
Výrazná řeč květin, uvolněné festivaly a pocit absolutní svobody. Druhý trend kolekce Modern Style, Hippi Glam, je poctou 70. létům. Schwarzkopf Professional dodal hippie vzhledu moderní podobu hodnou 21. století. Smyslné barevné akcenty IGORA Royal ve středně dlouhých nebo dlouhých vlasech dodávajÍ účesu jemnost víc, než kdykoli předtím. Svobodu ve vlasech umocní struktura, kterou jim dodáte pomocí výrobků OSiS+ Glamination.Rock Chik
Rozjeďte to v rockovém stylu! Nová interpretace rockového stylu pro ESSENTIAL LOOKS Jaro/Léto 2015 znovuoslavuje provokativní krátké střihy, které vypadají drze, ale zároveň velmi žensky. Rock Chik představuje výrazně lesklou verzi rockového stylu. Červené tóny se záblesky mědi od Essensity, intenzivní lesk i překvapivé odlesky vytváří ve vlasek vzrušující hru světla a pohybu. Odvážné ženy si zamilují sestříhané účesy s ostrou konturou. Oslnivý lesk účesu zajistí BC Oil Miracle Sprejový olej. Vzrušující napětí s dotykem luxusu přesně vystihuje atmosféru navozující ro(c)k 2015!


Zdroj: Henkel
Foto: Essential Looks by Schwarzkopf Professional

Přidat na Seznam.cz
VLASY A ÚČESY ESSENTIAL LOOKS VLASOVÉ TRENDY SCHWARZKOPF KOLEKCE ÚČESŮ TRENDY ÚČESY TRENDY BARVY 2015 JARO/LÉTO 2015

Související články

Rotační kulmofén pro ohromující hairstyling jako ze salónu!

Správně vyfoukané vlasy na nás vždy působí elegantním dojmem, proč je to však z hlediska úpravy náš nejméně oblíbený účes? Vytvoření foukané s vysoušečem a kulatým kartáčem se mnohdy může změnit v noční můru – tu se vám kartáč zasekne na straně, vzadu na hlavě pro změnu nevíme, jak ruce správně naaranžovat a kam vysoušečem foukat.

Celý článek

Pět beauty trendů pro jaro 2023

Týdny módy přinesly další várku trendů, která bude provázet jarní měsíce. Podívejte se na intenzivní vlnu grunge stylu od New Yorku, přes Londýn, Milán až po Paříž. Tyto beauty trendy vás budou bavit.

Celý článek

Připravte své vlasy na podzimní radovánky

Vrátily jste se z letní dovolené, kde jste poctivě odpočívaly a své vlasy jen tak nechaly existovat, bez speciální péče navzdory slunci, mořské nebo chlorované vodě? Pak je ten správný čas jim dopřát zaslouženou péči.

Celý článek

Petra Měchurová radí jak na to, aby si i vaše vlasy užily léto 

Horko, slunce, mořská sůl nebo chlorovaná voda – to vše jsou faktory, které na naše vlasy rozhodně nepůsobí blahodárně. A právě proto bychom o ně měly obzvláště v letních měsících dobře pečovat. Jak docílit toho, abychom na podzim nemusely zničené vlasy radikálně stříhat a nejen to, jsme se ptali přední české kadeřnice Petry Měchurové. 

Celý článek

Barvíte si vlasy doma, ale není to jako ze salonu?

Trend barvení vlasů doma bez profesionální péče stoupá, k čemuž pandemie jen přispěla. Nedostatečná kvalita a především nešetrnost barev z drogerie vedla kadeřníka Libora Smrže k představení nové kolekce profesionálních barev na vlasy pro barvení v pohodlí domova.

Celý článek

Petra Měchurová se svým týmem představuje pánskou kolekci s názvem MATURE

I pánové mají své vlasové kolekce, důkazem toho je MATURE kolekce salónu Petry Měchurové, na kterém se podílel celý její tým. Co je aktuálně pro pány ve střizích a účesech trendy?

Celý článek

Svatební kolekce účesů Petry Měchurové „SAY YES“ je unikátní pro každou ženu

Něžná nebo divoká? Tradiční nebo éterická? Petra Měchurová připravila novou kolekci svatebních účesů, která potěší každou ženu.

Celý článek

Kadeřnická ikona Petra Měchurová o Royal Albert Hall, australském Vogue i svých dalších snech

Je první ženou na světě, která vyhrála jedno z nejprestižnějších kadeřnických ocenění, spolupracovala mimo jiné i s australským Vogue a v Royal Albert Hall vytvářela účesy, aby pomohla dětem s leukémií.

Celý článek