dnes je 25.04.2019 a svátek má Marek

Kolekce Tommy Hilfigera ve spolupráci se Zendayou bude mít debut na pařížském týdnu módy

Přidat na Seznam.cz
Po úspěšných kolaboracích módního domu Tommy Hilfiger s modelkou Gigi Hadid přichází na řadu nová spolupráce. Tentokrát se Tommy Hilfiger pro vytvoření nové kolekce spojil s dvaadvacetiletou herečkou a zpěvačkou Zendayou Coleman.

Debutová kolekce Zendaya x Tommy bude poprvé prezentována v sobotu 2. března v rámci pařížského týdne módy. Spolupráce herečky a módního návrháře byla oznámena v říjnu minulého roku po ukončení dlouhodobého partnerství s modelkou Gigi Hadid. Ti s každou novou kolekcí měnili destinaci módní přehlídky - nejdříve to byl New York, poté Los Angeles, Londýn a Milano. Po každé přehlídce pak byly outfity dostupné na online portále Tommy Hilfiger a ve vybraných kamenných obchodech (tomuto typu prezentace a následného koupení se také říká 'see now, buy now'). 

Rád spolupracuji s lidmi, kteří jsou vášniví v tom měnit své sny v realitu a kteří inspirují další generaci, aby činila totéž.  Zendaya se stala globální ikonou, která využívá módu k odvážné výpovědi, ale stále zůstává věrná sama sobě. Kolekce pojí její jedinečný eklektický styl s americkým duchem naší značky. 

- Tommy Hilfiger o spolupráci se Zendayou

Fashionista.com, Harpersbazaar.com

Přidat na Seznam.cz
ZENDAYA TOMMY HILFIGER DEBUTOVÁ KOLEKCE 2019 ZE SPOLEČNOSTI

Související články

Kdy je vhodný věk začít s modelingem?

Modeling je splněný sen pro mnoho mladých dívek. Po dlouhou dobu však vyvstává otázka, kdy s ním začít, aby to nebylo příliš brzy. Jaký je názor Ameriky a Evropy?

Celý článek

Co by znamenal Brexit pro český módní průmysl?

S neustále přibližujícím se a oddalujícím se termínem Brexitu vyvstávají otázky ve smyslu, co se vlastně stane? Jaké změny by to znamenalo pro českou módu? 

 

Celý článek

Návrat batiky nabral nový směr. Jak ji nosit?

Batika si prošla dlouhou cestu od dob hippies. Dnešní zastaralá technika barvení látky dostala novou podobu. Kontrolované barevné motivy jsou políbením duhy, ale důsledně promyšlené.

Celý článek

Vše, co potřebujete vědět o blížící se Met Gala 2019

Jedna z největších módních událostí roku se blíží. Dne 6. května 2019 se uskuteční Met Gala, a proto jsme si pro vás připravili článek o všem, co potřebujete o blížící se události vědět. 

Celý článek

Soutěž Souboj nevěst připravuje nevěsty na to, jak se stát skvělou manželkou

Již osmý ročník Souboje nevěst přinesl devět finalistek, které soutěžily o svatební věno v hodnotě čtvrt milionu korun. Vítězkou se stala první houslistka Národního divadla Táňa Vejvodová.

Celý článek

Většina lidí v České republice zná pojem „slow fashion“ a zajímá se o udržitelnost módy

Výsledky, které vychází z dlouhodobého průzkumu Fashion (Re)search ukazují, že česká populace užívající internet napříč věkem vnímá důležitost původu oblečení i jeho dopad na naši planetu.

Celý článek

Modelka Grace Elizabeth je novým andílkem Victoria's Secret

Americká modelka Grace Elizabeth se stala oficiálním andílkem značky spodního prádla Victoria's Secret. Na instagramu to potvrdila nejen ona, ale i americká značka. Připojila se tak ke třem novým andílkům Alexině Graham, Barbaře Palvin a Leomie Anderson. 

Celý článek

Ponožky od babičky hřejí na nohou i na srdcích

Ponožky od babičky – to je název projektu, za kterým stojí organizace Elpida. BroňaHilliová v Elpidě vede kulturní projekty a značku jako takovu založila a Andrea Eržiaková, která je rukama a srdcem celého projektu, nám dnes pověděly více...

Celý článek