dnes je 17.07.2019 a svátek má Martina

Kolekce Tommy Hilfigera ve spolupráci se Zendayou bude mít debut na pařížském týdnu módy

Přidat na Seznam.cz
Po úspěšných kolaboracích módního domu Tommy Hilfiger s modelkou Gigi Hadid přichází na řadu nová spolupráce. Tentokrát se Tommy Hilfiger pro vytvoření nové kolekce spojil s dvaadvacetiletou herečkou a zpěvačkou Zendayou Coleman.

Debutová kolekce Zendaya x Tommy bude poprvé prezentována v sobotu 2. března v rámci pařížského týdne módy. Spolupráce herečky a módního návrháře byla oznámena v říjnu minulého roku po ukončení dlouhodobého partnerství s modelkou Gigi Hadid. Ti s každou novou kolekcí měnili destinaci módní přehlídky - nejdříve to byl New York, poté Los Angeles, Londýn a Milano. Po každé přehlídce pak byly outfity dostupné na online portále Tommy Hilfiger a ve vybraných kamenných obchodech (tomuto typu prezentace a následného koupení se také říká 'see now, buy now'). 

Rád spolupracuji s lidmi, kteří jsou vášniví v tom měnit své sny v realitu a kteří inspirují další generaci, aby činila totéž.  Zendaya se stala globální ikonou, která využívá módu k odvážné výpovědi, ale stále zůstává věrná sama sobě. Kolekce pojí její jedinečný eklektický styl s americkým duchem naší značky. 

- Tommy Hilfiger o spolupráci se Zendayou

Fashionista.com, Harpersbazaar.com

Přidat na Seznam.cz
ZENDAYA TOMMY HILFIGER DEBUTOVÁ KOLEKCE 2019 ZE SPOLEČNOSTI

Související články

Michelle Obama zářila na festivalu Essence v disco kostýmku

Hudební festival Essence, který se každoročně koná v New Orleans, hostil letos výjimečného speakera. Michelle Obama zářila nejen outfitem, ale především svým plamenným projevem věnovaným ženám.

Celý článek

Topmodelka Heidi Klum se tajně vdala

Topmodelka Heidi Klum se vdala. Nejvíce utajovaný obřad všech dob se konal již před 4 měsíci. Modelka si vzala člena skupiny Tokio Hotel Toma Kaulitze.

Celý článek

Nike spustil další kampaň Pro Hijab a cudnější módu

Je to měsíc, co značka Nike spustila další unikátní kampaň Pro Hijab. Navazuje tak na to, co začala již v roce 2017. Značka věří, že poptávka po cudnější módě se bude v budoucnu zvyšovat.

Celý článek

Chanel vyvrátil drby o úpadku značky, tržby překročily 11 miliard dolarů

Před 2 týdny značka Chanel rozpustila veškeré pověry o úpadku této francouzské značky. Tržby za minulý rok dosáhly 11 miliard dolarů a stále stoupají. Značka se těší i nadále velké prosperitě a návrháři se snaží, aby odkaz jejich boha žil stále.

Celý článek

Dvojitá přehlídka v Grandhotelu Pupp aneb Poneři ukázali, jak nosit eleganci

V sobotu 29. 6. se na terase Grandhotelu Pupp konala velkolepá módní show Art of love sourozenců Ponerových. Své nejnovější kolekce rozdělili do dvou částí. V první půlce jste mohli zhlédnout koktejlové a všední šaty.

 

Celý článek

50 let od Woodstocku a festivalová móda se téměř nezměnila

V roce 1969 se nedaleko města Woodstock konal nejlegendárnější třídenní hudební festival všech dob. Půl milionu návštěvníků, protesty proti válce ve Vietnamu, nesmrtelní umělci, ale i originální móda, která rezonuje dodnes, to všechno může definovat jednu z klíčových a největších událostí na poli populární hudby.

Celý článek

Sexy umění v podání Toni Garrn v aktuálním čísle Harper's Bazaar

Singapurská verze časopisu Harper's Bazaar přináší na červenec 2019 velmi poutavou obálku se šestadvacetiletou německou modelkou.

Celý článek

Jak princezna Diana navždy změnila naši dobu

Princezna Diana - nejslavnější princezna všech dob. Ikonická nejen pro své oblékání, ale také rebelka v konzervativním okolí královské rodiny. Její osud zasáhl svět jako žádný jiný. Jak její život změnil svět módy, jak jej známe dnes, se dozvíte v tomto článku.

Celý článek