dnes je 30.11.2021 a svátek má Ondřej

Kristen Stewart ve stylu 90. let jako princezna Diana ve snímku SPENCER

Přidat na Seznam.cz
Život princezny Diany v připravovaném filmu SPENCER ztvární herečka Kristen Stewart. Film ukáže jeden konkrétní víkend v prosinci 1991, kdy se Diana rozhodla ukončit své manželství s princem Charlesem.

Foto: se svolením Pablo Larrain

Režisér Pablo Larrain zachycuje víkend královské rodiny během vánočních svátků v prosinci 1991. Jídlo a pití, střelba i lov provází oslavy svátků tak, jak je tomu v královské rodině běžné. Jen tentokrát bude něco úplně jinak.

„Film SPENCER ztělesňuje ponor do emocionální představy o tom, kdo Diana byla v klíčovém zlomu jejího života. Je to fyzické ztělesnění jí samotné, přičemž vše začíná jejím křestním příjmením, Spencer, které pro ni tolik znamená,“ řekla Kristen Stewart v oficiální tiskové zprávě.

foto: se svolením společnosti NEON

Jacqueline Durran je filmovou kostýmní designerkou, která má zkušenost již z dřívějška, kdy pracovala s Larrainem na filmu Jackie, který byl nominován na tři Oscary. Několik vzhledů pro film SPENCER obsahuje vintage vzory značky Chanel. Kristen Stewart je ambasadorkou tohoto francouzského módního domu od roku 2014.

 

 

Plakát k filmu odhaluje večerní šaty z organzy, které se objevily v kolekci haute couture značky Chanel na jaře 1988. Na záběru vynikají šaty zezadu a s nimi hojné množství flitrů a korálků. Kristen také během filmu oblékne červený tvídový kabát a černý klobouk se závojem z podzimní kolekce Chanel 1988. Další snímek ukazuje tartanové sako a halenku s vysokým výstřihem.

foto: se svolením společnosti NEON

Film SPENCER dorazí do kin 5. listopadu 2021 v USA. Dále v něm můžete vidět Sally Hawkins, Timothy Spall, Sean Harris a Jack Farthing.

foto: se svolením společnosti NEON

foto: se svolením společnosti NEON

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI FILM SPENCER PRINCEZNA DIANA DIANA SPENCER CHANEL KRISTEN STEWART

Související články

Díky celoživotnímu soužití se psy jsem měla šanci pochopit zodpovědnost vůči zvířeti, říká úspěšná herečka a zpěvačka Hanka Holišová

Zpěvačka a herečka Hana Holišová zažívá velmi úspěšné roky, nejenom na divadelní scéně, ale i v televizi. Nedávno se také objevila ve dvou projektech, které nadchnou všechny pejskaře.

Celý článek

Jsem žena, jsem kněžka

V Centru současného umění DOX se uskutečnila výstava  uměleckých velkoformátových fotografií Jsem žena, jsem kněžka z charitativně-edukativního cyklu historičky Lilie Khousnoutdinové, partnerky Karla Janečka. Akce spojená s dražbou uměleckých fotografií pomohla navíc získat přes 155 tisíc Kč ve prospěch tří neziskových organizací.

Celý článek

Jeden mladík si od nás objednává LED kolečka, která si upevňuje na paddleboard a dělá zážitkové večerní plavby po Vltavě, říká podnikatelka s dětskými světly Petra Žbánková

Světýlka pro děti přišla jako nápad z nebes, kterého se Petra Žbánková na mateřské chytila. Začít podnikat nebylo snadné. Dnes díky tomu ale dělá radost spoustě dětem i jejich rodičům s netoxickými lampičkami a světýlky.

Celý článek

Punkový nádech přináší kolekce Chanel 2022 v hlavní roli s Annou Ewers a Lolou Nicon

Jižní Francii obklopuje plavba značky Chanel pro rok 2022. Prostředí, kde je kampaň nafocená i výběr modelek, jsou jasným signálem, na co se můžeme v příštím roce těšit.

Celý článek

Známé osobnosti tváří tvář vlkům. Dojemný projekt každoročně podporují známé české i slovenské osobnosti

Zastat se psů, ve kterých dřímá část vlka, se stává tradicí. Již počtvrté se několik známých osobností rozhodlo podpořit projekt, který pomáhá československým vlčákům. Dojemný projekt společně s krásným národním plemenem vás chytí za srdce.

Celý článek

Chtěla jsem se stát šéfredaktorkou ELLE, přiznává generální ředitelka SAP ČR Hana Součková

Hana Součková je generální ředitelkou české obchodní divize SAP.  Kromě vášně k businessu sdílí i smysl pro módu. Jak sladit business s mateřstvím? A kde vznikla její láska k módě? Dozvíte se v článku.

Celý článek

Výstava Dechem fotografa Martina Stranky vám vezme dech

Nechte se okouzlit originálními fotografiemi talentovaného fotografa, kterými dobyl svět a nyní je můžete obdivovat do konce listopadu v Galerii Mánes.

Celý článek

Apartmán Carrie Bradshaw ze Sexu ve městě si nyní můžete pronajmout za 23 dolarů na noc

První díly ikonického seriálu Sex ve městě byly k vidění před 23 lety. Nyní si můžete na noc pronajmout byt Carrie Bradshaw za symbolickou cenu 23 dolarů na noc.

Celý článek