dnes je 18.05.2022 a svátek má Nataša

Kristen Stewart ve stylu 90. let jako princezna Diana ve snímku SPENCER

Přidat na Seznam.cz
Život princezny Diany v připravovaném filmu SPENCER ztvární herečka Kristen Stewart. Film ukáže jeden konkrétní víkend v prosinci 1991, kdy se Diana rozhodla ukončit své manželství s princem Charlesem.

Foto: se svolením Pablo Larrain

Režisér Pablo Larrain zachycuje víkend královské rodiny během vánočních svátků v prosinci 1991. Jídlo a pití, střelba i lov provází oslavy svátků tak, jak je tomu v královské rodině běžné. Jen tentokrát bude něco úplně jinak.

„Film SPENCER ztělesňuje ponor do emocionální představy o tom, kdo Diana byla v klíčovém zlomu jejího života. Je to fyzické ztělesnění jí samotné, přičemž vše začíná jejím křestním příjmením, Spencer, které pro ni tolik znamená,“ řekla Kristen Stewart v oficiální tiskové zprávě.

foto: se svolením společnosti NEON

Jacqueline Durran je filmovou kostýmní designerkou, která má zkušenost již z dřívějška, kdy pracovala s Larrainem na filmu Jackie, který byl nominován na tři Oscary. Několik vzhledů pro film SPENCER obsahuje vintage vzory značky Chanel. Kristen Stewart je ambasadorkou tohoto francouzského módního domu od roku 2014.

 

 

Plakát k filmu odhaluje večerní šaty z organzy, které se objevily v kolekci haute couture značky Chanel na jaře 1988. Na záběru vynikají šaty zezadu a s nimi hojné množství flitrů a korálků. Kristen také během filmu oblékne červený tvídový kabát a černý klobouk se závojem z podzimní kolekce Chanel 1988. Další snímek ukazuje tartanové sako a halenku s vysokým výstřihem.

foto: se svolením společnosti NEON

Film SPENCER dorazí do kin 5. listopadu 2021 v USA. Dále v něm můžete vidět Sally Hawkins, Timothy Spall, Sean Harris a Jack Farthing.

foto: se svolením společnosti NEON

foto: se svolením společnosti NEON

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI FILM SPENCER PRINCEZNA DIANA DIANA SPENCER CHANEL KRISTEN STEWART

Související články

Královna Alžběta II. má svou vlastní panenku Barbie. Se svým pravnukem Louisem tento týden oslavila hned několik událostí

Na počest královniných 96. narozenin vznikla originální panenka Barbie od Mattela. Nejdéle panující britská monarcha letos nebude mít o pocty nouzi. V červnu uběhne 70 let od jejího usednutí na trůn.

Celý článek

Karel Diviš, český dvojník Richarda Geera sází na klasiku

I čeští muži mají styl! Podnikatel nápadně podobný hollywoodskému herci, Karel Diviš, sází na klasiku. Do společnosti vyráží zásadně v obleku. Klasické kousky však kombinuje netradičním způsobem.

Celý článek

Co jsme se dozvěděli o manželce nejbohatšího fotbalisty světa Georgině Rodríguez z nového seriálu Netflix

V únoru zveřejnil Netflix sérii s názvem I am Georgina. Úspěšná minisérie pojednává o ženě nejbohatšího fotbalisty světa. Takže kdo je vlastně opravdová Georgina Rodríguez?

 

Celý článek

Věřím v globální úspěchy českých firem, říká ex-šéfka českého EY Magdalena Souček

Magdalena Souček patří k tvářím českého businessu. Se zkušenostmi ze zahraničí vybudovala v Česku pobočku jedné z největších poradenských společností na světě - Ernst & Young. Povídali jsme si s ní o minulosti, přítomnosti i budoucnosti.

Celý článek

Valentino v jarní kampani sází na krásné a dlouhé nohy zpěvačky a herečky Zendaya

Kontrastní modely z jarní kampaně značky Valentino s názvem Rendes-Vous pro jaro 2022 přináší nejenom hvězdu, kterou miluje zejména mladá generace.

Celý článek

Francouzský módní dům Yves Saint Laurent letos slaví diamantové výročí

Na oslavu 60. výročí budou v letošním roce vystaveny v šesti hlavních muzeích Paříže některá umělecká díla módního domu Yves Saint Laurent. Jak to vše kdysi začalo?

Celý článek

Hledáte dárek plný lásky? Najdete ho v Centru Černý Most

Svátek zamilovaných už klepe na dveře, a protože příležitostí k oslavě lásky a důvodů proč potěšit naše nejbližší, není nikdy dost, Centrum Černý Most připravilo pro své zákazníky tematickou soutěž, výzdobu i tipy na valentýnské dárky.

Celý článek

Jennifer Lopez přibližuje značku Coach popové generaci

Nostalgická jízda jedné z popových královen v kampani módní značky Coach přetváří svůj ikonický kodex koní na jízdu na kole či autem.

Celý článek