dnes je 06.03.2021 a svátek má Miroslav

Které módní must haves vládnou únoru? Ty, které mají vodvaz!

Přidat na Seznam.cz
Další měsíc přináší další módní trendy. Tentokrát je nezbytné, hluboce se zamyslet, a uvědomit si, jaké módní kousky ve vás vyvolají naprostou svobodu? Aneb jinak řečeno, dovolte si pořádný vodvaz!

Ať už to bude oversized mikina s potiskem květin, která vám dopřeje pocit pohodlí a jistoty, nebo malá „punková“ klíčenka, jsou věci, které byste právě v únoru neměli schovávat hluboko ve skříni, ale najít k nim vhodnou příležitost. Nikoliv čekat, až přijdou vhod. Jestliže jsou jednotlivé kousky podtrženy jménem legendárního módního návrháře, nebo značky, která je na trhu dlouhé desítky let, bude efekt dvojnásobný. V jádru věci ale více než značka, by měla udělat radost věc samotná. Pohodlné Puma tenisky nebo klasika od Converse? Proč ne! Jaro není v nedohlednu a teplejší únorové dny vám také poskytnou možnost i klasické kecky dostatečně vynosit. Stejně tak výstřední batoh, netradiční lahev na vodu, ale i barevné kšandy nebo ty crazy kalhoty, které už pár let schováváte hluboko ve skříni.

Klíčenka Karl Lagerfeld, Batoh Karl Lagerfeld Paris, Boty Converse 2 590 Kč, Mikina Helena Christensen x H&M 499 Kč, Láhev na vodu Karl Lagerfeld, Tenisky Puma 2 599 Kč

 

Jestli se ještě pořád úplně neorientujete v tom, jaké módní must haves únoru vládnou, pak si na chvíli stoupněte před svou skříň a najděte v ní alespoň jednu věc, kterou v jádru duše milujete, ale z nějakého prapodivného důvodu ji moc často, ne-li vůbec, nenosíte... A přesně tu vezměte na milost a v tomto měsíci ji věnujte kapku více pozornosti. Uvidíte, že vám to udělá moc dobře.

 

www2.hm.com/cs, pop.cz
vermont.eu, footshop.cz
queens.cz, converse, puma.com

 

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA KARL LAGERFELD FASHION MUST HAVES CONVERSE HELENA CHRISTENSEN X H&M H&M FOOTSHOP QUEENS.CZ VERMONT.EU

Související články

MUST HAVE: V březnu se rozmazlujte, máte na to čas!

Hned poté, co najdete přesné hranice katastru vaší obce, můžete si obléknout oblíbené legíny a připravit si první jarní piknik.

Celý článek

Česká značka CityZen přináší chytrá trika, která neušpiníte ani nepropotíte

Tyhle trička nadchnou každého praktického člověka. Pot na nich neuvidíte, neušpiníte je, nemačkají se a nemění barvu ani tvar, navíc snižují tělesný zápach.

Celý článek

Stručný průvodce mixováním vzorů podle stylistky Alžběty Mátyásové

Milujete vzory a nejraději je nadivoko mixujete? Naučte se kombinování vzorů od profesionální stylistky. I zdánlivý řád dodá vašemu outfitu potřebný šmrnc.

Celý článek

Fashion Must have: únor v závoji lásky k sobě i druhým

K únoru neodmyslitelně patří svátek všech zamilovaných, často však zapomínáme sami na sebe. Začněte nový měsíc s myšlenkou obdarování sebe i svých blízkých.

Celý článek

Probuďte v sobě šelmu a staňte se silnou, nezávislou a nespoutanou ženou, jako Nikol Švantnerová

Nová tréninková kolekce PUMA UNTAMED přináší ženám nový pohled nejenom na sport jako takový, ale také na to, jak vynaložit se svou energií a probudit v sobě divokou kočku jako například Nikol Švantnerová.

Celý článek

H&M ve spolupráci s básnířkou Yrsou Daley-Ward vytvořilo pohodlnou kolekci věnovanou lásce k sobě

Limitovaná kolekce pohodlného oblečení na doma vytvořená ve spolupráci se spisovatelkou a vypravěčkou Yrsou Daley-Ward přináší pohodlnost, ženskost a sebevědomí.

Celý článek

Nová česká oděvní značka Jamie Collection nepodléhá sezónním změnám a tvoří mimo diktát fast fashion

Značka Jamie Collection přichází na módní trh s jasnou představou a pravidly, jak bude tvořit. Nečekejte u ní žádné slevové akce ani výprodeje. Tato nová česká značka tvoří bez tlaku na přizpůsobení se trendům.

Celý článek

Jak v zimě nosit a kombinovat sukně

Žádnou milovnici sukní nemůže zastavit mrazivé počasí. Naopak - dlouhá sukně byla jedním z hlavních prvků, které byly k vidění na módních přehlídkách pro letošní sezónu. A jak je nosit i v těchto mrazivých dnech? 

Celý článek