dnes je 01.03.2021 a svátek má Bedřich

Láska překonává překážky moderní nevěsty ve svatební kolekci Oscar de la Renta jaro 2021

Přidat na Seznam.cz
Mnoho snoubenců se rozhodlo v souvislosti s pandemií posunout své svatební obřady až se situace uklidní. Nastávající nevěsty by ale rozhodně neměly odkládat pořízení nových šatů, zvláště když se objevil takový skvost, jako je kolekce Oscar de la Renta jaro 2021. Pojďte se s námi podívat na kandidáta nejlepších svatebních šatů roku 2021.

"Láska překoná všechny překážky" - to je heslo nové kolekce značky Oscar de la Renta jaro 2021. Snaží se přiblížit problémům a požadavkům moderní nevěsty. Překvapivě je těchto překážek, se kterými se musejí svatební páry potýkat, více než dost. To vše umocněno celosvětovou pandemií. Autory kolekce jsou návrháři Laura Kim a Fernando Garcia. Právě oni mají zkušenosti s různorodou poptávkou na trhu svatebních šatů. Některé nevěsty vyžadují princeznovskou klasiku, ale postupem svatebních trendů se i požadavky nevěst stávají odvážnější a neobvyklejší. Příkladem jsou svatební mini šaty nebo kostýmky.

Zdroj: Vogue

Autoři kolekce si dali za cíl zachovat romantiku celé kolekce, tomu odpovídá použití tylu či okvětních lístků. Jedním z nejnáročnějších a nejcennějších kousků je bílá róba z peří, jejíž výroba zabrala více než 1600 hodin práce. Je totiž tvořena speciální technikou, jejíž počátky můžeme nalézt až v Indii. I to dává šatům určitou exkluzivitu, po které některé nevěsty prahnou. Kolekce se snaží držet krok s moderní dobou, proto nás jistě nesmí překvapit asymetrie, kterou návrháři do některých rób zasadili. V konečném hodnocení musíme přiznat, že z této unikátní kolekce si vybere snad každá nevěsta. Značka Oscar de la Renta nabízí velkou variaci různě poskládaných prvků, a to je právě to, co dělá všechny šaty tak výjimečné.

Zdroj: Vogue

Přidat na Seznam.cz
OSCAR DE LA RENTA KOLEKCE SVATEBNÍCH ŠATŮ JARO 2021 BRIDAL JARO 2021

Související články

Eiffelova věž, Seina a Balmain. Nová přehlídka francouzské značky byla plná elegance a pravého couture

Kreativní ředitel Olivier Rousteing zvolil řeku Seinu jako molo pro představení nové couture kolekce na sezonu podzim a zima. Hravé modely hýřící všemi barvami, modré nebe s mraky a Paříž v pozadí vytvářely dohromady nezapomenutelnou atmosféru.

Celý článek

Dubnové must have v pohodlí domova

Jestli jste s tím ještě nezačali, je nejvyšší čas alespoň část „nouzového stavu“ věnovat sami sobě. Nevíte odkud začít? Udělejte si pohodlí, jdeme na to!

Celý článek

Bella Hadid v čele přehlídky Oscar de la Renta na NYFW

V nočních hodinách v New Yorku připravil Týden módy další famózní přehlídku. Tentokrát se jednalo o podzimní kolekci Oscar de la Renta - pojďme se na ni společně podívat!

Celý článek
Oscar de la Renta

5 let od úmrtí návrháře Oscara de la Renty: Uctěme jeho památku výběrem těch nejušlechtilejších rób

Dnes je tomu 5 let, co prohrál boj s rakovinou a opustil tento svět talentovaný módní návrhář, gentleman, vřelý člověk a miláček slavných dam Oscar de la Renta. Podívejte se s námi na ty nejkrásnější róby minulých let a zavzpomínejme tak na módního velikána.

Celý článek

12 podzimních svatebních rób podle módního domu Oscar de la Renta

Svatební šaty vládnoucí podzimu i zimě na přelomu 2019/2020 se zahalily do moderní klasiky. Designéři Fernando Garcia a Laura Kim představili dvanáct svatebních šatů od tradice až po mini střihy.

Celý článek
Oscar de la Renta

Laura Kim a Fernando Garcia se pro novou kolekci inspirovali domovinou Oscara de la Renty

Kreativní ředitelé Laura Kim a Fernando Garcia zavedli diváky do domoviny Oscara de la Renty. Oslnili barevnou paletou barev, krásnými vzory, kvalitními materiály a večerními okázalými garderobami.

Celý článek

Podzimní kolekce Oscar de la Renta ve znamení noblesy, orientu a španělské krásy

Od britských vzorů, po rozkvetlou zahradu ve Španělsku se dostanete k vůni orientu se závěrem večerní noblesy. Tak zvěčnili kolekci Oscar de la Renta podzim/zima 2019, Laura Kim a Fernando Garcia.

Celý článek

Oscar de la Renta dopřává svým zákaznicím v nové kolekci zejména pohodlí

Mladé ženy touží po lehčích oděvech a příjemnějších materiálech, čemuž jde módní dům Oscar de la Renta naproti. Ve spojitosti s tím do své nové kolekce Pre-Fall 2019 zařadil určitou neprůhlednost.

Celý článek