dnes je 17.08.2022 a svátek má Petra

Láska překonává překážky moderní nevěsty ve svatební kolekci Oscar de la Renta jaro 2021

Přidat na Seznam.cz
Mnoho snoubenců se rozhodlo v souvislosti s pandemií posunout své svatební obřady až se situace uklidní. Nastávající nevěsty by ale rozhodně neměly odkládat pořízení nových šatů, zvláště když se objevil takový skvost, jako je kolekce Oscar de la Renta jaro 2021. Pojďte se s námi podívat na kandidáta nejlepších svatebních šatů roku 2021.

"Láska překoná všechny překážky" - to je heslo nové kolekce značky Oscar de la Renta jaro 2021. Snaží se přiblížit problémům a požadavkům moderní nevěsty. Překvapivě je těchto překážek, se kterými se musejí svatební páry potýkat, více než dost. To vše umocněno celosvětovou pandemií. Autory kolekce jsou návrháři Laura Kim a Fernando Garcia. Právě oni mají zkušenosti s různorodou poptávkou na trhu svatebních šatů. Některé nevěsty vyžadují princeznovskou klasiku, ale postupem svatebních trendů se i požadavky nevěst stávají odvážnější a neobvyklejší. Příkladem jsou svatební mini šaty nebo kostýmky.

Zdroj: Vogue

Autoři kolekce si dali za cíl zachovat romantiku celé kolekce, tomu odpovídá použití tylu či okvětních lístků. Jedním z nejnáročnějších a nejcennějších kousků je bílá róba z peří, jejíž výroba zabrala více než 1600 hodin práce. Je totiž tvořena speciální technikou, jejíž počátky můžeme nalézt až v Indii. I to dává šatům určitou exkluzivitu, po které některé nevěsty prahnou. Kolekce se snaží držet krok s moderní dobou, proto nás jistě nesmí překvapit asymetrie, kterou návrháři do některých rób zasadili. V konečném hodnocení musíme přiznat, že z této unikátní kolekce si vybere snad každá nevěsta. Značka Oscar de la Renta nabízí velkou variaci různě poskládaných prvků, a to je právě to, co dělá všechny šaty tak výjimečné.

Zdroj: Vogue

Přidat na Seznam.cz
OSCAR DE LA RENTA KOLEKCE SVATEBNÍCH ŠATŮ JARO 2021 BRIDAL JARO 2021

Související články

Rodina Hiltonových a Billie Eilish v novém videu Oscar de la Renta

Laura Kim a Fernando Garcia natočili video ke své nové kolekci Oscar de la Renta. Ve videu vystupují přední světové topmodelky, které se místo klasického mola předvádějí v rušných ulicích New Yorku.

Celý článek

Krátké svatební šaty jsou hitem sezóny

Svatba patří k nejkrásnějším zážitkům v životě. I když pandemie koronaviru ovlivnila svatby neblahým způsobem. Nezkracuje se jen počet hostů, ale i svatební šaty nevěsty! Inspirujte se krásnými kousky v dnešním článku.

Celý článek

Denimová kolekce australské módní značky Zimmermann

Síla denimu v podání australské značky Zimmermann vás nadchne natolik, že nebudete chtít nosit nic jiného. Nadčasové modely, které budou stylové nejednu sezónu.

Celý článek

MUST HAVE JARO

Začal nám dnes měsíc duben a spolu s ním nás budou doprovázet teplé jarní dny. Pojďte se s námi podívat na jarní MUST HAVE tipy a že jich není málo. 

Celý článek

JAK SE STÁT NÁVRHÁŘKOU KOŽENÉ KABELKY NA MÍRU

Chcete si navrhnout vlastní kabelku? Zvolte si tvar, materiál i doplňky a staňte se tak na chvíli módními návrháři.

Celý článek

GOOD NEWS x H&M – limitovaná kolekce unisex tenisek, které zanechávají menší ekologickou stopu

H&M s nadšením oznamuje spolupráci s Good News, britskou značkou obuvi známou svými retro hravými teniskami a pozitivním přístupem k udržitelnosti.

Celý článek

Nejlepší účesy z letošních Zlatých glóbů aneb v jednoduchosti je krása

Zlaté glóby se letos kvůli pandemii uskutečnily za zcela jiných podmínek, než jsme zvyklí. Největší herecké hvězdy se neprošly po červeném koberci, ale přenos sledovaly z domova a byly do něj zapojeny pouze virtuálně.

Celý článek

Eiffelova věž, Seina a Balmain. Nová přehlídka francouzské značky byla plná elegance a pravého couture

Kreativní ředitel Olivier Rousteing zvolil řeku Seinu jako molo pro představení nové couture kolekce na sezonu podzim a zima. Hravé modely hýřící všemi barvami, modré nebe s mraky a Paříž v pozadí vytvářely dohromady nezapomenutelnou atmosféru.

Celý článek