dnes je 28.02.2021 a svátek má Lumír

Letní kolekce značky TONAK přináší lásku k tradici, řemeslu i přírodě

Přidat na Seznam.cz
Nová kolekce spojuje klasické kořeny řemesla s aktuálním tématem udržitelnosti, etiky a celkového pojetí SLOW fashion.

„Ten pocit, když se nadechnete čerstvého vzduchu v lese, projdete se orosenou trávou a necháte se unést pestrou vůní přírody,“ přesně taková je i nová letní kolekce TONAK. Značka se s nadšením vrací k přírodním materiálům, mezi kterými najdeme například len, jež má jedinečné termoregulační vlastnosti.

V kolekci najdeme mimo jiné novinku v podobě konopného baretu, který vás bude chránit před sluncem, ale i horkem. Za klasickými klobouky letní kolekce TONAK stojí glazovaný papír, ramie či sláma.

Již samotný název kolekce CLASSIC is the NEW COOL napovídá, v jakém duchu se celé téma letní kolekce TONAK nese. Značka se snaží připomenout, že právě to, co dobře známe, ať už se jedná o střihy, linie či barvy, je tím, co si v našem šatníku vždy najde své místo.

Přírodní materiály nejvyšší kvality, ručně tkané hedvábí z těch nejjemnějších vláken, luxusní vzhled i krásný lesk klobouků jsou podpisem značky, na který mohou být v TONAK náležitě hrdí. Celá kolekce se nese v přírodních odstínech, které jsou doplněny o modrou, žlutou a starorůžovou barvu.

foto: Martin Řezáč

Přidat na Seznam.cz
DOPLŇKY A ŠPERKY NÁKUPY A OBCHOD TONAK KLOBOUKY TONAK BARET SLAMÁK

Související články

Móda ve sportovním stylu, srovnání Puma a New Balance

Modelky, milovnice módy, blogerky, udávající trendy a nadšenkyně sportovního životního stylu sdílejí vášeň pro sportovní obuv. A nejen ony. Pohodlné tenisky jsou již několik sezón největším módním hitem. Také sníte o pohodlném oblečení pro každou příležitost? Investujte do módní sportovní obuvi New Balance nebo Puma.

Celý článek

Už jste slyšeli o pořadači do kabelky?

Pořádek a přehled, to budete mít, když si pořídíte organizér. Organizujte si svoji kabelku. Máte rádi, když věci mají svůj řád? Správný organizér se hodí do každé kabelky. Už nemusíte zběsile hledat klíče nebo oblíbenou rtěnku několik minut.

Celý článek

Nákupní tip pro dámy i pány: dopřejte si nadstandardní péči

Perfektní péče o vlasy i vousy je tím, co nám často připadá jako základní standard. Ne s každým výrobkem však můžeme dosáhnout skvělých výsledků. S řadou Rowenta Ultimate Experience dosáhnete maxima!

Celý článek

TRACE COLLECTIVE JE ZÁŘNÝM PŘÍKLADEM LUXUSNÍ UDRŽITELNÉ MÓDY

Trace Collective je značka, která se do posledního detailu snaží být co nejvíc šetrná k přírodě, aniž by utrpěla estetická funkce oblečení.

Celý článek

Fashion Must have: únor v závoji lásky k sobě i druhým

K únoru neodmyslitelně patří svátek všech zamilovaných, často však zapomínáme sami na sebe. Začněte nový měsíc s myšlenkou obdarování sebe i svých blízkých.

Celý článek

Gabriela Dědičová bilancuje aneb jaký dárek nám TIAMI doporučí na Valentýna?

Společnost TIAMI již nemusíme dlouze představovat. Její šperky vynikají jemnou elegancí i úžasnou brilancí, která je spojená s nižší cenou díky laboratorním diamantům i udržitelnému rozvoji. Ten se stal hlavní strategií mladé české startup společnosti. 

Celý článek

Mladá modelka Fien Kloos se opět stala tváří kampaně značky Versace

Zimní kampaň pro sluneční i dioptrické brýle obsadila dvojice modelů Fien Kloos a Davide Lenoci. Nová kolekce brýlí Versace představuje zlaté detaily, nápadité tvary i jemné řetízky.

Celý článek

Ikonické šperky britské královské rodiny a jejich historie

Luxusní šperky patří ke královské rodině od nepaměti. Dědí se u nich z generace na generaci a mnohé z nich mají přes tisíc let, ale přesto stále věrně slouží. Podívejte se na ikonické šperky, na které britská královská rodina nedá dopustit. 

Celý článek