dnes je 28.05.2020 a svátek má Vilém

Letní kolekce značky TONAK přináší lásku k tradici, řemeslu i přírodě

Přidat na Seznam.cz
Nová kolekce spojuje klasické kořeny řemesla s aktuálním tématem udržitelnosti, etiky a celkového pojetí SLOW fashion.

„Ten pocit, když se nadechnete čerstvého vzduchu v lese, projdete se orosenou trávou a necháte se unést pestrou vůní přírody,“ přesně taková je i nová letní kolekce TONAK. Značka se s nadšením vrací k přírodním materiálům, mezi kterými najdeme například len, jež má jedinečné termoregulační vlastnosti.

V kolekci najdeme mimo jiné novinku v podobě konopného baretu, který vás bude chránit před sluncem, ale i horkem. Za klasickými klobouky letní kolekce TONAK stojí glazovaný papír, ramie či sláma.

Již samotný název kolekce CLASSIC is the NEW COOL napovídá, v jakém duchu se celé téma letní kolekce TONAK nese. Značka se snaží připomenout, že právě to, co dobře známe, ať už se jedná o střihy, linie či barvy, je tím, co si v našem šatníku vždy najde své místo.

Přírodní materiály nejvyšší kvality, ručně tkané hedvábí z těch nejjemnějších vláken, luxusní vzhled i krásný lesk klobouků jsou podpisem značky, na který mohou být v TONAK náležitě hrdí. Celá kolekce se nese v přírodních odstínech, které jsou doplněny o modrou, žlutou a starorůžovou barvu.

foto: Martin Řezáč

Přidat na Seznam.cz
DOPLŇKY A ŠPERKY NÁKUPY A OBCHOD TONAK KLOBOUKY TONAK BARET SLAMÁK

Související články

Must have: květen ve znamení splynutí s přírodou

Tíhnete k přírodě? V těchto dnech možná víc než kdy dřív. My vlastně také, proto jsme květnová must have zahalili do roušky přirozené krásy a pohodlí.

Celý článek

Piercingy v uších jako módní trend

Zdobení těla není v dnešní době nic neobvyklého a k tomu patří i propichování uší. Klasickou náušnici má asi každá žena, ale co pár děr přidat? Existuje několik možností a my vám je představíme.

Celý článek

Jak nakupovat oblečení online jako profesionál?

Sociální izolace nás staví před nové výzvy a možnosti a směřuje nás více než kdy jindy do virtuálního světa online nákupů. Jak ale nakupovat chytře, bezpečně a ekonomicky?

Celý článek

Nechte se zlákat novou luxusní kolekcí šperků Tiffany & Co.

Americká značka Tiffany & Co. představila nevšední kolekci luxusních šperků. Nechte se zlákat třpytivým pozlátkem zabaleným do ikonické tyrkysové krabičky a objevte kouzlo diamantů.

Celý článek

Oblečení plné oblíbené vůně i neuvěřitelná síla páry

Jednou rukou během několika vteřin zvládnete zničit až 99,9 % bakterií, a ještě své prádlo provonět svým oblíbeným parfémem.

Celý článek

Designová skleněná lízátka, která nekazí zuby, ocení zejména maminky, říká jejich autorka Kateřina Macháčková

Co by to bylo za život, kdybychom si občas nemohli zamlsat. Nejenom cukrová, pečená nebo skleněná lízátka jsou tím, čím se Mgr. Kateřina Macháčková se svou značkou Šumavská skleněnka již třetím rokem zabývá. Připravili jsme pro vás rozhovor se ženou, která dělá cukroví krásnější a zdravější.

Celý článek

Dubnové must have v pohodlí domova

Jestli jste s tím ještě nezačali, je nejvyšší čas alespoň část „nouzového stavu“ věnovat sami sobě. Nevíte odkud začít? Udělejte si pohodlí, jdeme na to!

Celý článek

Nová kampaň na kolekci brýlí Gucci byla zasazena do osmdesátých let

Kreativní ředitel Alessandro Michele se opět nebál odvázat. Celá kampaň značky Gucci je zasazena do losangeleské prodejny desek Amoeba Music Hollywood, která svým interiérem i exteriérem připomíná skutečné osmdesátky. 

Celý článek