dnes je 25.11.2020 a svátek má Kateřina

Letní kolekce značky TONAK přináší lásku k tradici, řemeslu i přírodě

Přidat na Seznam.cz
Nová kolekce spojuje klasické kořeny řemesla s aktuálním tématem udržitelnosti, etiky a celkového pojetí SLOW fashion.

„Ten pocit, když se nadechnete čerstvého vzduchu v lese, projdete se orosenou trávou a necháte se unést pestrou vůní přírody,“ přesně taková je i nová letní kolekce TONAK. Značka se s nadšením vrací k přírodním materiálům, mezi kterými najdeme například len, jež má jedinečné termoregulační vlastnosti.

V kolekci najdeme mimo jiné novinku v podobě konopného baretu, který vás bude chránit před sluncem, ale i horkem. Za klasickými klobouky letní kolekce TONAK stojí glazovaný papír, ramie či sláma.

Již samotný název kolekce CLASSIC is the NEW COOL napovídá, v jakém duchu se celé téma letní kolekce TONAK nese. Značka se snaží připomenout, že právě to, co dobře známe, ať už se jedná o střihy, linie či barvy, je tím, co si v našem šatníku vždy najde své místo.

Přírodní materiály nejvyšší kvality, ručně tkané hedvábí z těch nejjemnějších vláken, luxusní vzhled i krásný lesk klobouků jsou podpisem značky, na který mohou být v TONAK náležitě hrdí. Celá kolekce se nese v přírodních odstínech, které jsou doplněny o modrou, žlutou a starorůžovou barvu.

foto: Martin Řezáč

Přidat na Seznam.cz
DOPLŇKY A ŠPERKY NÁKUPY A OBCHOD TONAK KLOBOUKY TONAK BARET SLAMÁK

Související články

Jitka Kudláčková přichází s novou kolekcí náramků

JK Jitka Kudláčková představuje novou unisexovou kolekci moderních náramků, které jsou symbolem spojení, naděje i víry. Elegantní náramky tvoří komponenty ze 14 kt. bílého, žlutého či červeného zlata s motivy ze stávajících kolekcí. 

Celý článek

Módní i designové doplňky jako přímočaré must have listopadu

I když máte pocit, že listopad přináší jenom omezený pohyb, minimálně do práce, ale také na procházky do přírody unosíte stylové podzimní klobouky i vysoce funkční boty. Využijte listopad ve svůj prospěch a zpestřete si nejenom šatník, ale také domácí design.

Celý článek

Ceny zlata raketově rostou. Nenechte si ujít příležitost

Se stoupající nervozitou ohledně možné další ekonomické krize se na trhu s investičními komoditami dějí velmi zajímavé věci. Zpravidla je velmi výrazný nárůst konzervativnějších druhů investic, které však znamenají i důležitou stabilitu a jakousi jistotu. V posledních měsících a týdnech jde hlavně o zlato, jehož cena raketově stoupá nahoru.

Celý článek

Jak chce značka H&M změnit fast fashion?

Fast fashion a pracovní podmínky zaměstnanců v textilních fabrikách - to jsou žhavá témata posledních měsíců, které jsou problémem především velkých globálních řetězců, jako je H&M. Značka v čele s novou výkonnou ředitelkou představuje ambiciózní plány, jak změnit celý fast fashion průmysl udržitelným směrem. 

Celý článek

Móda dává každé ženě neomezené možnosti vyjádřit sebe samu

Na módě mám ráda její hravost a možnost ukázat naši individualitu a krásu, říká venezuelská módní návrhářka žijící v Praze a zakladatelka značky Gianni di Leo.

Celý článek

Kašmír: na jedné straně luxusní svetry, na straně druhé ekologická katastrofa

Koza kašmírská dává lidem tu nejkvalitnější a nejjemnější vlnu ze všech. Kašmír byl ještě donedávna symbolem luxusu a jen málokdo si ho mohl dovolit. Když se ale dnes podíváme do kolekcí fast-fashion řetězců, můžeme v nich toto zázračné přírodní vlákno objevit za zlomek někdejší ceny. Jak je to možné? A má smysl si něco takového pořídit?

Celý článek

Nejluxusnější rouška na světe má 3 040 diamantů a je od značky Jacob & Co

Roušky jsou momentálně součástí života nás všech. Jak ale vypadá ta nejluxusnější? Zdobí ji 3040 diamantů a představuje ji značka Jacob & Co, špičkový prodejce luxusních dámských i pánských hodinek a šperků. 

Celý článek

Nové fitness hodinky HONOR Watch ES – soukromý trenér na vašem zápěstí

S druhou vlnou epidemie koronaviru jsou i návštěvy fitness center pasé. Čím dál tím větší riziko nákazy, by nás mělo motivovat k pohybu venku, v přírodě, a to i přes nevlídné podzimní počasí.

Celý článek