dnes je 02.04.2020 a svátek má Erika

Louis Vuitton vyzývá k pomoci dětem v Mozambiku

Přidat na Seznam.cz
Módní dům Louis Vuitton spolupracuje s UNICEF již několikátým rokem. Tento týden opět vyzývá k pomoci lidem postiženým cyklonem Idai.

Děti z různých koutů světa, které jsou vystaveny přírodním katastrofám, nemocem a konfliktům jsou cílem partnerství společnosti UNICEF a Louis Vuitton. S blížícím se Mezinárodním dnem dětí značka na svém instagramovém účtu připomíná důležitost pomoci jako takové. Globální partnerství přináší dětem v nouzi částečný zisk z tržeb módního domu.

Momentálně Louis Vuitton poukazuje a humanitárně pomáhá dětem postiženým cyklonem Idai, který postihl v březnu letošního roku Mozambik.

Pomoc, kterou UNICEF poskytuje, se vztahuje i na oblasti, kde je situace horší celoročně. Pak je pravděpodobnější, že bude dětem odepřeno vzdělání nebo přístup k čisté vodě. Úmrtí dětí před pátými narozeninami zde není velkou výjimkou. UNICEF je v těchto oblastech přítomen před, během i po krizi a poskytuje dětem základní ochranu, zdravotní péči, nezávadnou vodu, odpovídající stravu a vzdělání. Na oficiálních stránkách módní značky si můžete zakoupit náramek Silver Lockit, ze kterého je větší část věnována právě na aktivity UNICEF.

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI LOUIS VUITTON UNICEF HUMANITÁRNÍ POMOC DOBROČINNOST

Související články

Češi nevěří, že cesta ke zdravému tělu může být vydlážděná i bílou moukou a cukry, říká výživová poradkyně

Přinášíme vám exkluzivní rozhovor s výživovou poradkyní a influencerkou Hedvikou Hejdukovou. Jak zachovat zdravé tělo i mysl v době karantény? Jde vůbec jíst zdravě, rychle a levně zároveň? A co Češi dělají ve výživě špatně? Prozradíme v článku.

Celý článek

Celebrity bojují proti koronaviru Covid-19 v karanténě i charitou

Koronavirus Covid-19 si nevybírá. Vir napadl i bezpočet slavných celebrit, a tak i oni vytáhly do boje s virem, který v dnešní době sužuje celý svět. Některé pořádají charitativní sbírky a dávají své peníze charitě. Někteří vyzývají své fanoušky, aby zůstali v bezpečí.

Celý článek

Jak bojovat se zamlžením brýlí při nošení roušky, poradí optometrista

Moje rouška chrání tebe, tvoje rouška chrání mě. Noste roušky, jsme v tom totiž společně! Jestli ale také bojujete se zamlžováním vašich brýlí při nošení roušky, pak právě pro vás je tento článek...

Celý článek

Slavné svatební šaty Whitney Houston budou prodány v aukci

Tyhle šaty by snad chtěla mít každá nevěsta. Ikonické svatební šaty slavné zpěvačky Whitney Houston budou prodány v aukci. Zájemci mohou přihazovat na internetových stránkách aukční síně do konce dubna.

Celý článek

Po pěti letech opouští pozici kreativního ředitele Mulberry Johnny Coca

Španělský módní návrhář a kreativní ředitel Johnny Coca opouští po pěti letech britskou značku Mulberry. Kolekce na jaro a léto 2021 bude jeho poslední. 

Celý článek

Met Gala 2020 byla odložena na dobu neurčitou

Jedna z největších módních událostí roku se kvůli současné události odkládá na dobu neurčitou. Původně byla naplánovaná na 4. května 2020, vzhledem k šířícímu se koronaviru se ale ruší téměř všechny společenské akce. Met Gala není výjimkou.

Celý článek
Koronavirus COVID-19

Pandemie z druhé strany: Přináší i svá pozitiva

„Každé zlo je pro něco dobré“. Současná izolace lidí od společnosti přináší své klady. Na přírodě, na sobě samých.

Celý článek

Dezinfekční gel místo parfému

V reakci na globální nedostatek dezinfekčních gelů, poskytla francouzská luxusní společnost LVMH svá zařízení, která obvykle vyrábějí parfémy pro Louise Vuittona, Givenchy nebo Dior, k výrobě dezinfekcí a hydroalkoholických gelů.

Celý článek