dnes je 19.05.2021 a svátek má Ivo

Luxusní svatební šaty Soni Hlaváčkové stály 3,5 milionu korun: půjčit si je můžete i vy za 30 000 korun!

Přidat na Seznam.cz
Přední módní návrhářka Soňa Hlaváčková nejraději šije svatební šaty 

Svatební den se v šatech Soni Hlaváčkové stane nezapomenutelným. Svěřit svůj oděvní look do rukou Soni Hlaváčkové, mohou i ostatní svatebčané jako družičky, rodiče snoubenců či ženich, který by měl svým oblečením kopírovat styl i provedení šatů své nastávající. Právě realizace celé svatby vrukou jedné návrhářky zajistí to nejlepší stylové sladění.

Vaši vzpomínku tak nebude kazit žádný špatně oblečený svatebčan. Řadu svatebních šatů znové kolekce Soni Hlaváčkové nafotila i Andrea Heringhová, přítelkyně slovenského miliardáře Borise Kollára. Luxusní svatební šaty předváděné Andreou Heringhovou, které svým zpracováním a náročností, patří do kategorie Haute Couture, skrývají přes 70 metrů látky, převážně hedvábí, ruční krajky a jemného tylu. Svatební šaty, které mají Soninu oblíbenou, od boků rozšířenou linii, snázvem „mořská panna“, jsou také zdobeny jednotlivými pírky a zářivými krystaly Swarovski.

Celkové zpracování svatebních šatů zabralo více než 230 hodin ručních prací. Na šatech je téměř 4000 broušených kamenů. Každý jeden krystal Swarovski je ručně vsazen do stříbrného úchopu a přišit na šaty.

Tyto šaty snů jsou tím nejexkluzivnějším, co může nevěsta vnaší zemi získat. Model vyhrál i soutěž Svatební šaty roku, kde získal cenu celého publika. Původně byly všatech zasazeny diamanty a jejich cena se vyšplhala na 3,5 milionu korun. Pro běžné zapůjčení však byly diamanty vyměněny za přírodní zirkony sbriliantovým brusem a cena šatů je i tak oslňující - 500 000 korun.

Svatební šaty si lze také zapůjčit. Nevěsty si je mohou obléknout jen za zlomek ceny. Půjčovné je stanoveno na pouhých 30 000 korun. Počet zápůjček je omezen, takže šanci obléknout si je, bude mít jen několik nevěst. Modely Soni Hlaváčkové můžete vídat i na řadě českých celebrit. Spolupracuje například s Agátou Hanychovou, Gábinou Partyšovou, Janou Doleželovou, Sandrou Pogodovou, Terezou Kostkovou a řadou dalších.

 

Zdroj obrázků: 2media

Přidat na Seznam.cz
SOŇA HLAVÁČKOVÁ SVATEBNÍ ŠATY SWAROVSKI ŠATY SVATBY STYL LUXUSNÍ SVATEBNÍ ŠATY

Související články

Petra Brzková: Má aktuální svatební kolekce odráží jednoduchost, lehkost a volnost

Krajka, lehký hedvábný taft a satén odráží ve svatební kolekci Petry Brzkové čistotu sněhově bílého odstínu společně s ivory.

Celý článek

Projekt TVORBOU odráží potřebu smysluplně vracet oblečení zpět mezi lidi

Projekt Veroniky Matějkové vznikl jako reakce na fenomén fast fashion. Původně zamýšlená upcyklační platforma ve své současné podobě vintage shopu odráží potřebu smysluplně vracet oblečení zpět mezi lidi.

Celý článek

Svatební trendy 2021 ze salonu tvuj-honeymoon.cz

Svatební trendy pro rok 2021. Jednoduché elegantní linie nabízí svatební salon TVŮJ HONEY MOON. "Svatební šaty jako z pohádky".   

Celý článek

Stylové a měkoučké oblečení s vášní pro design si na jaře i v létě zamilujete

Designérka Zuzana Bačkádyová přináší novou kolekci slovenské značky LULL pro každodenní nošení. Tyhle kousky jsou pohodlné, stylové a zároveň s respektem k udržitelné módě.

Celý článek

Talentovaná módní návrhářka Zuzana Osako představuje novou kolekci jaro/léto 2021

Tradice letos nejen v modré. Oděvní návrhářka a ilustrátorka prostě miluje český folklor a historii. Svou novou kolekci šatů tentokrát oživila o modrou barvu.

Celý článek

Návrhářka Iveta Paulerová: svatební sezóně vládne jednoduchost střihu i materiálu

Svatební šaty z aktuální kolekce návrhářky Ivety Paulerové jsou lehké, svěží a pohodlné, aby v nich nevěsta mohla strávit celý svůj velký den a užila si ho naplno.

Celý článek

I domácí oblečení může být šik a trendy

Doma momentálně trávíme více času než jindy. Ať už máte homeoffice nebo trávíte čas s dětmi, i doma se můžete oblékat nejen pohodlně, ale i šik. Chcete vědět, jak na to? Poradíme vám v následujících řádcích.

Celý článek

Variace možností ukazuje česká značka Petiteé v kolekci pro rok 2021

Kolekce, která tentokrát není zaměřena pouze na svatební šaty, zahrnuje i luxusní kousky na slavnostní příležitosti. Návrhářka Petra Pitelková se ohlíží i na životní prostředí, například metodou upcyclingu.

Celý článek