dnes je 05.12.2020 a svátek má Jitka

Luxusní svatební šaty Soni Hlaváčkové stály 3,5 milionu korun: půjčit si je můžete i vy za 30 000 korun!

Přidat na Seznam.cz
Přední módní návrhářka Soňa Hlaváčková nejraději šije svatební šaty 

Svatební den se v šatech Soni Hlaváčkové stane nezapomenutelným. Svěřit svůj oděvní look do rukou Soni Hlaváčkové, mohou i ostatní svatebčané jako družičky, rodiče snoubenců či ženich, který by měl svým oblečením kopírovat styl i provedení šatů své nastávající. Právě realizace celé svatby vrukou jedné návrhářky zajistí to nejlepší stylové sladění.

Vaši vzpomínku tak nebude kazit žádný špatně oblečený svatebčan. Řadu svatebních šatů znové kolekce Soni Hlaváčkové nafotila i Andrea Heringhová, přítelkyně slovenského miliardáře Borise Kollára. Luxusní svatební šaty předváděné Andreou Heringhovou, které svým zpracováním a náročností, patří do kategorie Haute Couture, skrývají přes 70 metrů látky, převážně hedvábí, ruční krajky a jemného tylu. Svatební šaty, které mají Soninu oblíbenou, od boků rozšířenou linii, snázvem „mořská panna“, jsou také zdobeny jednotlivými pírky a zářivými krystaly Swarovski.

Celkové zpracování svatebních šatů zabralo více než 230 hodin ručních prací. Na šatech je téměř 4000 broušených kamenů. Každý jeden krystal Swarovski je ručně vsazen do stříbrného úchopu a přišit na šaty.

Tyto šaty snů jsou tím nejexkluzivnějším, co může nevěsta vnaší zemi získat. Model vyhrál i soutěž Svatební šaty roku, kde získal cenu celého publika. Původně byly všatech zasazeny diamanty a jejich cena se vyšplhala na 3,5 milionu korun. Pro běžné zapůjčení však byly diamanty vyměněny za přírodní zirkony sbriliantovým brusem a cena šatů je i tak oslňující - 500 000 korun.

Svatební šaty si lze také zapůjčit. Nevěsty si je mohou obléknout jen za zlomek ceny. Půjčovné je stanoveno na pouhých 30 000 korun. Počet zápůjček je omezen, takže šanci obléknout si je, bude mít jen několik nevěst. Modely Soni Hlaváčkové můžete vídat i na řadě českých celebrit. Spolupracuje například s Agátou Hanychovou, Gábinou Partyšovou, Janou Doleželovou, Sandrou Pogodovou, Terezou Kostkovou a řadou dalších.

 

Zdroj obrázků: 2media

Přidat na Seznam.cz
SOŇA HLAVÁČKOVÁ SVATEBNÍ ŠATY SWAROVSKI ŠATY SVATBY STYL LUXUSNÍ SVATEBNÍ ŠATY

Související články

Každý během života mění své názory, ale i módní trendy, proč tomu tak je?

Móda i názory se během života mění. Člověk se vyvíjí, a tak i jeho vkus a priority s ním. Móda se střídá v našem životě možná více než si uvědomujeme. Začíná to v dětství a končí stářím.

Celý článek

Svatební kolekce Vivienne Westwood byla plná avantgardního krejčovství a luxusních látek

Vivienne Westwood se v nové svatební couture kolekci zaměřila na kvalitní řemeslné zpracování. Zároveň se inspirovala archivními střihy a přenesla je do nové, modernější a avantgardnější verze.  

Celý článek

Svetry, které budete chtít nosit pořád

S letními kousky se pomalu ale jistě loučíme. Tedy některé nám poslouží i během podzimních měsíců, třeba právě v kombinaci se svetrem. A že není svetr jako svetr, se můžete přesvědčit v dnešním článku. Vybrali jsme totiž pro vás několik z nich, které budou letošní zimu hrát prim.

Celý článek

Monique Lhuillier představila pohádkovou svatební kolekci na podzim 2020

Filipínská návrhářka Monique Lhuillier vytváří nezapomenutelné svatební kolekce vždy s odlišným příběhem. Tentokrát měla v myšlenkách nevěstu kráčející po rozlehlé zahradě u vily v Itálii. 

Celý článek

I podzimní svatba má své kouzlo

Nejste milovníci velkého tepla, ale ani silné zimy? Pak je pro vás podzimní svatba to pravé. Krásně zbarvené listy, vítr a teplé tóny. Dokážete si to představit?

Celý článek

Svatební kolekce módního domu Viktor & Rolf byla zahalena do sněhu a ledu

Nizozemský módní dům Viktor & Rolf představil svatební kolekci na podzim 2020. Honosné róby i několik retro kousků šedesátých let byly inspirované sněhovou vánicí a ledem.

 

Celý článek

Jak nosit letní kousky na podzim

Podzim o sobě už pomalu začíná dávat vědět a vy se musíte připravit na chladnější počasí. Nechcete schovávat letní šatník? Ani nemusíte, některé kousky skvěle poslouží i na podzim. Více se dozvíte v dnešním článku.

Celý článek

Letní romantické svatby při západu slunce

Léto, romantický západ slunce a teplý vzduch. Není novinkou, že letní svatby jsou v těchto měsících nejoblíbenější. Jaké barvy frčí, proč zvážit večerní svatbu a co vás nejvíce okouzlí?

Celý článek