dnes je 30.05.2020 a svátek má Ferdinand

Magazín Móda na soutěži Česká Miss 2016

Přidat na Seznam.cz
Magazín Móda zasedl v nádherně vyzdobeném sále na předávání cen České Miss pro rok 2016. Vítězkou se stala Andrea Bezděková s číslem čtyři. 

Krásný večer plný příjemné hudby v podání skupiny No Name, Slza a Lake Malawi si užili všichni přítomní, ať už finalistky celé soutěže, tak diváci v sále i u televizních obrazovek. Redakce magazínu Móda samozřejmě nechyběla přímo v sále a tudíž ani u samotného předávání nádherných korunek a všech cen třem vítězkám soutěže Česká Miss 2016.

Kromě oblíbené promenády v plavkách, která byla po konečném předávání druhým střebodoem večeru, nechyběl ani vědomostní kvíz, ve kterém se finalistky na základních otázkách snažily prokázat své znalosti. 


Českou Miss Earth se stala dívka s číslem jedna, nádherná blondýnka Kristýna Kubíčková. Titulem Miss World 2016 se od dnešního večera může pyšnit dívka s číslem 3 Natálie Kotková. Úplnou vítězkou a ČESKOU MISS 2016 se stala čtyřka - Andrea Bezděková! Ceny si dívky převzaly ve skvostných šatech z řady Elements módní návrhářky Blanky Matragi. 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI KRÁSA ČESKÁ MISS 2016 BLANKA MATRAGI ANDREA BEZDĚKOVÁ NATÁLIE KOTKOVÁ KRISTÝNA KUBÍČKOVÁ MISS WORLD MISS EARTH

Související články

Svatební den pod širým nebem – nový trend svatebních obřadů

Časy se mění. Trendy přicházejí a odcházejí, stejně jako krizové situace. Ta letošní s sebou přinesla nejen novinky ze světa hygieny a zdravotnictví, ale všichni jsme museli nebo budeme muset změnit svůj mindset. A na změny se musí připravit i nastávající nevěsty a ženichové.

Celý článek

Jak nejlépe vytvořit vlny pomocí žehličky

Obvyklá situace, kterou řeší snad každá žena. Kdo má rovné vlasy, chce kudrnaté a naopak. Dnes už žádná varianta není nemožná a lze si téměř k jakémukoli účesu lehce a snadno dopomoci. My jsme vám dnes sepsali podrobný, ale jednoduchý návod, jak si vytvořit přirozené vlny pomocí žehličky.

Celý článek

Profesionální péči o vlasy z pohodlí domova zvládnete sama

O vlasech se říká, že jsou korunou krásy a je to rozhodně pravda. Proto byste měla i do jejich úpravy investovat svůj čas a vhodný výběr vlasových pomocníků. Představíme vám tři, se kterými si vlasy vyžehlíte, natočíte i vysušíte jako profesionální kadeřník!

Celý článek

Nejhezčí kosmetické produkty pro váš toaletní stolek

Pokud trávíme, podobně jako v těchto chvílích, více času doma, je přirozené, že chceme do domu vnést více radosti. A tak jistě spousta z nás začala s novou malbou, přestavěním nábytku, přesazením květin a vůbec s větší péčí o naše domovy. Jak ještě více zútulnit váš domov?

Celý článek

Jak nejlépe zamaskovat odrosty

Jak co nejlépe a nejrychleji zamaskovat odrosty bez velkých zásahů? A bohužel stále bez návštěvy vašeho kadeřníka? Máme pro vás několik jednoduchých tipů na účesy, které vám pomohou skrýt nežádoucí odrosty.

Celý článek

Bývalý domov herečky Meg Ryan v San Francisku je na prodej za 19,95 milionů dolarů

Slavná herečka tento luxusní domov sdílela se svým tehdejším manželem Dennisem Quaidem. Dům v San Francisku navrhl před více než sto lety Samuel Newsom a nabízí panoramatický výhled na Alcatraz. Nyní je na prodej za horentní sumu.

Celý článek

Jak na domácí pedikúru

Se stále zavřenými salóny jsme museli spoustu péče o své tělo vzít do vlastních rukou, a to doslova. Jednou z těchto činností je i pedikúra. Máme pro vás několik tipů, jak rychle docílit krásných chodidel i z pohodlí domova.

Celý článek

Vendula Pizingerová a její módní tváře

Česká média zaplavila radostná zpráva. Vendula Pizingerová oznámila, že je se svým manželem Josefem v očekávání. Podívali jsme se, jaké jsou módní tváře prezidentky nadace Kapka naděje a bývalé manželky známého zesnulého českého skladatele Karla Svobody.

Celý článek