dnes je 25.09.2022 a svátek má Zlata

Magazín Móda na soutěži Česká Miss 2016

Přidat na Seznam.cz
Magazín Móda zasedl v nádherně vyzdobeném sále na předávání cen České Miss pro rok 2016. Vítězkou se stala Andrea Bezděková s číslem čtyři. 

Krásný večer plný příjemné hudby v podání skupiny No Name, Slza a Lake Malawi si užili všichni přítomní, ať už finalistky celé soutěže, tak diváci v sále i u televizních obrazovek. Redakce magazínu Móda samozřejmě nechyběla přímo v sále a tudíž ani u samotného předávání nádherných korunek a všech cen třem vítězkám soutěže Česká Miss 2016.

Kromě oblíbené promenády v plavkách, která byla po konečném předávání druhým střebodoem večeru, nechyběl ani vědomostní kvíz, ve kterém se finalistky na základních otázkách snažily prokázat své znalosti. 


Českou Miss Earth se stala dívka s číslem jedna, nádherná blondýnka Kristýna Kubíčková. Titulem Miss World 2016 se od dnešního večera může pyšnit dívka s číslem 3 Natálie Kotková. Úplnou vítězkou a ČESKOU MISS 2016 se stala čtyřka - Andrea Bezděková! Ceny si dívky převzaly ve skvostných šatech z řady Elements módní návrhářky Blanky Matragi. 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI KRÁSA ČESKÁ MISS 2016 BLANKA MATRAGI ANDREA BEZDĚKOVÁ NATÁLIE KOTKOVÁ KRISTÝNA KUBÍČKOVÁ MISS WORLD MISS EARTH

Související články

Když pleť volá SOS, dopřejte jí, co potřebuje

Ztrácí vaše pleť objem, je ochablá, unavená a dehydratovaná? Začínají se na vaší tváři objevovat vrásky? Pak se z vaší pleti vytrácí kyselina hyaluronová a dochází tak ke ztrátě pevnosti a pružnosti pleti a k ochabnutí kontur obličeje.

Celý článek

Jsem vždy ráda, když se potkám s hodnými a pracovitými lidmi, říká senátorka Miluše Horská

Je velmi aktivní, srdce má na pravém místě, cení si základních lidských hodnot a snaží se pomáhat. Zastavit na chvíli senátorku Miluši Horskou není úplně snadný úkol, nám se to však podařilo a zeptali jsme se jí na její cit k módě, k handicapovaným dětem i na to, kde ráda tráví svůj volný čas.

Celý článek

V Británii udává trendy královská rodina a smetánka, u nás chtějí zákazníci svobodu a originalitu, říká modistka Hana Škorpilová

Modistka Hana Škorpilová je bezesporu špičkou ve svém oboru. V Praze vede vlastní modistickou školu, kde se můžete naučit nejen základy výroby klobouků. Hlavní je kreativní duše i chuť naučit se tradiční řemeslo třeba v modernějším pojetí.

Celý článek

Člověk by měl všechno dělat naplno, vědomě a nejlíp jak dovede, říká podnikatel Dalibor Uhlíř

Dlouholetý manažer a podnikatel, sportovní nadšenec a člověk, který žije tady a teď. Dalibor Uhlíř se vydal cestou kandidatury do senátu České republiky, nás však více zajímalo, jak vnímá módu svou i svých dětí a jaká je jeho životní mantra.

Celý článek
Matrix vlasová kosmetika

PROBUĎTE SVÉ VLASY K ŽIVOTU S MATRIX INSTACURE

Kdyby vlasy uměly mluvit, co by asi řekly? Pro všechny vlasy, které volají o pomoc, vytvořila značka Matrix speciální pečující vlasovou řadu Instacure.

Celý článek

Jak pečovat o kůži před i po tetování

Nechat se tetovat neznamená jen vyhledat nejlepší tetovací studio a konkrétního umělce. Měli byste se také zajímat o to, jak připravit vaši pokožku na tetování i jak ji ochránit po něm.

Celý článek

Jak královna Alžběta II. definovala svůj vlastní módní odkaz

70 let královny Alžběty II. na trůnu nebylo charakterizováno pouze její působivou vládou a významnou diplomacií. Móda Její Výsosti v průběhu let důsledně upřednostňovala královskou eleganci před módními výstřelky, díky čemuž je nyní nejvíce ikonickým odkazem královské rodiny na světě.

Celý článek

Emma Watson je tváří nové kampaně Prada, stejně tak režisérkou jejího krátkého filmu

Krásná herečka v pixie střihu zapózovala pro kampaň nafocenou k nové vůni módního domu Prada. Vzala si na starost i režii krátkého propagačního filmu. Flakon vůně je znovu plnitelný a má tvar trojúhelníku, symbolu italské značky.

Celý článek