dnes je 18.01.2021 a svátek má Vladislav

Májový pusinky

Přidat na Seznam.cz
No konečně! Je tady květen a s ním měsíc plný líbání. Pusinky, pusinky, pusinky všude a pořááád! 
Samozřejmě, líbat (a nejen to), je nejlepší bezpochyby celoročně, je-li s kým.. Ale ten květen, lásky čas, nás nutí na to neustále myslet a pusy provokujou, jak se dá. Teplejší počasí, zkracování sukní a odhazování svršků taky dost podněcujou.

I když jarní trendy pro naše rtíky jsou hlavně pastelový barvy rtěnek a lesky na rty, přesto máme většinou tendenci nosit večer výrazné rty. Na rande nebo do klubu naprostej ideál. Chceme bejt za dámu a sklenku se šampáněm nebo martini umíme držet hoodně sexy. Ale co už je hoplá velký fopá, když se ty výrazný rty obtisknou na čirý sklo skleničky. Vostuda je na světě a z dámy se stává čuník. Když se tak kolem rozhlídnu, čučim, že to zas tak moc holek neřeší, velká chyba... A to rozhodně nejsem žádnej moralista. Kterej chlap se bude chtít líbat, když uvidí tu mazanici na skleničce a představí si, jak by asi dopadl jeho xichtík a fousy, o který si tak pečuje?

Tak holky bacha! Naštěstí na to kosmetický značky dost myslí a neslíbatelný rtěnky a fixátory existujou, jupí!

Líbejte se celoročně a zůstaňte za dámu, celoročně!

 

Přidat na Seznam.cz
BARBORA MOTTLOVÁ JARO 2017

Související články

Barbora Mottlová a Pepa Kůrka si užívali slunečný víkend na Lipně

Nejsledovanější pár českého showbyznysu zamířil o víkendu na Vodní nádrž Lipno. Bára Mottlová a Pepa Kůrka rozhodně nelenili, stihli toho za tři dny opravdu hodně. Projeli se lanovkou do koruny stromů, půjčili si člun, opalovali se na krásné pláži a mnoho dalšího.

Celý článek

Josef Kůrka a jeho plány do budoucna

I účast v neobyčejně obyčejné soutěži Muž roku může změnit váš život. Stejně tak se to stalo Josefovi Kůrkovi, který od té doby ušel velký kus cesty. Zeptali jsme se ho na jeho práci, soukromý život i na to, jak se udržuje v kondici.

Celý článek

Křest klipu herečky a zpěvačky Báry Mottlové - Udělej mi to

Konečně se fanoušci a příznivci Báry Mottlové dočkali. Půvabná herečka, zpěvačka a moderátorka slavnostně pokřtila svůj první videoklip. Nechyběl Muž roku Josef Kůrka, Zdeněk Troška a mnoho dalších. 

Celý článek

Báře Basikové to na filmové premiéře opravdu slušelo!

Premiéra filmu Godzilla 2 Král Monster v IMAX na pražské Floře zářila známými osobnostmi. Mimo jiné i Bárou Mottlovou či Petrem Vojnarem.

Celý článek

Móda na cestách v Toskánsku - den šestý

Tohle ráno bylo opravdu lenivé a pozvolné... Vždyť už jsme toho za necelý ten týden hodně procestovali, poznali, nafotili a snědli...

Celý článek

Móda na cestách v Toskánsku- den pátý

Dnešní plány začaly už od samého rána. Na osmou hodinu jsme byli pozváni na snídani do nejbližší vesničky od našich hostitelů Zdenky a Martina z cestovky Si Toskánsko. 

Celý článek

Móda na cestách v Toskánsku - den čtvrtý

Dneska jsme si dali se vstáváním pěkně na čas. Venku sice svítilo sluníčko, ale my jsme neměli kam spěchat. Přeci jen jsme na pracovní DOVOLENÉ a spoustu "práce" jsme už zvládli, dost toho viděli a nafotili. Vlastně největší dilema tohoto rána bylo, co si dáme k snídani.

Celý článek

Móda na cestách v Toskánsku - den třetí

I dnešek si zasloužil výbornou a vydatnou snídani, a i když se dnes z pelíšku lezlo ještě hůř než včera, těšení na dnešní nemalé plány bylo silnější, a tak jsme se kolem půl deváté slezli v kuchyni.

Celý článek