dnes je 17.10.2021 a svátek má Hedvika

Malá česká manufaktura s velkým srdcem vyniká jedinečnými pletenými kousky

Přidat na Seznam.cz
Láska k vlně dává možnost vzniknout produktům, které si zamilujete napříč celým rokem. Tím se rozhodně řídí Kateřina Petrová se svou značkou La Stella.

foto: se svolením La Stella

A nejsou to jenom svetry, ale také lehké kardigany, pulovry, trička, šaty, klobouky a kabelky, které Kateřina Petrová tvoří. Zlaté české ručičky ve spojení s prvotřídními materiály tvoří módní kousky, ve kterých se ani v létě nebudete potit, jsou bezešvé a 100 % ručně dělané.

Autorka velmi často vychází vstříc zákaznicím a plete jim na míru dle konkrétního zadání. Vznikají tak naprosto originální kousky, které na nikom jiném pravděpodobně neuvidíte. Stylové kombinování barev i monochromatické svetříky skvěle doplní první podzimní dny.

foto: se svolením La Stella

Celá myšlenka značky La Stella vychází z komfortních kousků, které k vám přilnou natolik, že je nebudete chtít sundat. Ale teď vážně, autorka vybírá materiály jedinečných vln, za které si sice ve výsledku připlatíte, budete však vědět, že vás tyhle pletené kousky nebudou kousat, budou příjemné i pro tu nejcitlivější pokožku a vydrží věky. Pravděpodobně je po vás jednou na půdě najde vaše vnučka a s chutí je také oblékne.

foto: se svolením La Stella

foto: se svolením La Stella

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA DOMÁCÍ TVORBA PLETENÁ MÓDA LA STELLA PLETENÝ SVETR PLETENÝ KARDIGAN PLETENÉ ŠATY

Související články

České oděvní duo SegraSegra přináší unikátní pánskou kolekci z nepromokavé džínoviny

Dagmar a Eliška Mertovy přichází s novinkou – nepromokavou džínovinou, ze které šijí bundy, klasické kalhoty, ale i kraťasy na kolo. Kromě funkčnosti a nadčasovosti splňuje nová kolekce ještě další aspekt, který je pro tuto značku klíčový, udržitelnost.

Celý článek

“Žádný drama” je oslavou 1. výročí Pre-owned kategorie Zalando

Kampaň oslavuje nejen roční výročí existence možnosti vyměňovat oblečení z druhé ruky za kredit na Zalando, ale také jednoduchost, se kterou uživatelé mohou vyhledávat a vyměňovat svoje oblečení a zpestřit si šatník jedinečnými poklady.

Celý článek

Barvy, vzory a střihy, které vládnou podzimu 2021

Klesající teplota na teploměru jasně hlásí, jaké období přichází. Jestli v šatníku ještě nemáte aktuální podzimní a zimní trendy, na tyhle čtyři byste se měla zaměřit.

Celý článek

Podzimní kolekce H&M na vlně trendy outdoorového oblečení

Podzimní kolekce H&M Fall Fashion 2021 je trendy a plná barev, ale zároveň v sobě nese praktické prvky outdoorového oblečení. Ideální záležitost pro chladnější a nepříznivé počasí.

Celý článek

Fashion must have: Splyňte v říjnu s přírodou

Cítíte tu vůni ve vzduchu? Blíží se podzim a s ním nespočet nádherně zbarvených stromů. Tohle období miluje většina lidí na světě. Ať už mezi ně patříte nebo ne, zkuste se s přírodou sladit a prožít tak tento měsíc v nekonečné pohodě.

Celý článek

Nesmrtelné braletky pro menší i větší poprsí

Výběr spodního prádla je pro někoho opravdu složitý. Moc vyztužené, málo vyztužené, špatný tvar nebo žádná opora. Jak si jen vybrat tu správnou…

Celý článek

H&M SPOLUPRACUJE S MÓDNÍ IKONOU IRIS APFEL K OSLAVĚ 100 LET ŽIVOTA PLNÉHO STYLU A INSPIRACE

Inspirativní žena Iris Apfel je na žebříčku popularity již celá desetiletí. Nyní se přidala ke značce H&M, aby vytvořily jedinečnou kolekci.

Celý článek

ZALANDO PŘEDSTAVUJE PRVNÍ ČESKOU KAMPAŇ ZAMĚŘENOU NA PÁNSKOU MÓDU. NECHYBÍ V NÍ ZNÁMÉ ČESKÉ TVÁŘE

Konečně kampaň zaměřená pouze na muže! V popředí se známými českými osobnostmi. Ve stylovém hávu. Tohle se vám prostě bude líbit!

Celý článek