dnes je 21.09.2019 a svátek má Matouš

Malé černé v nové formě najdete v podzimní kolekci české značky TEG

Přidat na Seznam.cz
Návrhářské duo Alexandra Pavalová a Ivana Šafránková s podzimní kolekcí rozhodně bodují. Třetí ze čtyř kolekcí v každém roce je opět plná minimalismu, který milujeme.

Značka TIMEOURE ET GROUP nám opakovaně nabízí svěží módní kolekce, které zaujmou zejména ženy podnikající nebo pracující na oficiálních pozicích. Malé černé však nesmí chybět v šatníku žádné z nás, a tak si tuto kolekci opravdu vychutnají naprosto všechny ženské duše.

Kolekce, která nás bude provázet koncem roku 2019 a začátkem roku 2020 je ušitá opět v kontrastech černé a bílé a v široké škále šedých odstínů. Návrhářky Pavalová a Šafránková podzim opepřily o akcenty jahodové, skořicové, mintové a blankytně modré barvy, které modelům dodávají jemný šmrnc.

Měkká vlna se v kolekci střídá s pevnými hladkými bavlněnými materiály. Novinkou je použití reflexních zipů na bundách, šatech a sukních. Velkým osvěžením jsou pro nás i nové formy „malých černých“, posuďte sami…

 

 

Foto kredit: Majka Votavová

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA TIMOURE ET GROUP TEG ALEXANDRA PAVALOVÁ IVANA ŠAFRÁNKOVÁ ČESKÁ TVORBA NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA LOKÁLNÍ MÓDA PODZIM 2019

Související články

Oslava americké módní historie v podání Prabal Gurung

Prabal Gurung svoji desátou sezónu na poli módního průmyslu oslavil těmi nejproslulejšími modely, které se řadí mezi americké národní bohatství.

Celý článek

Síla ženské osobnosti v podání Proenza Schouler

Dámská oděvní značka Proenza Schouler zazářila se svou kolekcí na newyorských dnech módy. Nadčasové a nositelné modely s nádechem pohodlí. Nevěříte?

Celý článek

Nečekané barvy, které budou na podzim IN

Přichází podzim a ten letošní může být úplně jiný než kterýkoliv předchozí! Představíme vám pět barev, které vás naprosto oslní. Konec nudy, v nadcházejícím ročním období budete mít barevnou paletu v malíčku.

Celý článek

Exkluzivní minikolekce Vans x Vivienne Westwood Anglomania

Vans a Vivienne Westwood? Nenapadá nás lepší kombinace. Trocha klasiky, trocha rebelie. A na světě je minikolekce šesti párů nepřehlédnutelných tenisek.

Celý článek

Objevte českou značku sportovního oblečení LASOUL

Oblékněte se i při sportu do krásných jasných barev. Objevte českou značku sportovního oblečení LASOUL pro stylové a pozitivní holky, pro které je sport nedílnou součástí života! Vyzpovídali jsme zakladatelku společnosti Martinu Prokopovou, která se drží svého krásného motta:

 

 

Celý článek

Tradice, evoluce a revoluce v podzimní a zimní kolekci Pietro Filipi

Značku Pietro Filipi není třeba představovat. Mají svůj osobitý styl, za kterým si stojí. O tom vypovídá i aktuální kolekce pro podzim / zimu 2019 – 2020. Najdeme v ní originalitu, nadčasovost i hravost.

Celý článek

Erika Příhodová představila kolekci ART plnou elegance se špetkou punku

Kolekce nafocená v prostředí Národního divadla, které Erika Příhodová miluje, není vybrané náhodou. Samotné Národní divadlo bylo návrhářce velkou inspirací, která se odrazila nejenom v materiálech, ale také v elegantním zpracování.

Celý článek

Přehlídku značky Longchamp v New Yorku si nenechala ujít spousta známých osobností

Přehlídka, která byla plná známých osobností jako Kendall Jenner, Julianne Moore, Kate Moss, Lila Moss či Charlotte Lawrence, přinesla před pár dny v New Yorku myšlenku sluneční cesty od úsvitu do soumraku.

Celý článek