dnes je 08.08.2020 a svátek má Soběslav

Malé černé v nové formě najdete v podzimní kolekci české značky TEG

Přidat na Seznam.cz
Návrhářské duo Alexandra Pavalová a Ivana Šafránková s podzimní kolekcí rozhodně bodují. Třetí ze čtyř kolekcí v každém roce je opět plná minimalismu, který milujeme.

Značka TIMEOURE ET GROUP nám opakovaně nabízí svěží módní kolekce, které zaujmou zejména ženy podnikající nebo pracující na oficiálních pozicích. Malé černé však nesmí chybět v šatníku žádné z nás, a tak si tuto kolekci opravdu vychutnají naprosto všechny ženské duše.

Kolekce, která nás bude provázet koncem roku 2019 a začátkem roku 2020 je ušitá opět v kontrastech černé a bílé a v široké škále šedých odstínů. Návrhářky Pavalová a Šafránková podzim opepřily o akcenty jahodové, skořicové, mintové a blankytně modré barvy, které modelům dodávají jemný šmrnc.

Měkká vlna se v kolekci střídá s pevnými hladkými bavlněnými materiály. Novinkou je použití reflexních zipů na bundách, šatech a sukních. Velkým osvěžením jsou pro nás i nové formy „malých černých“, posuďte sami…

 

 

Foto kredit: Majka Votavová

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA TIMOURE ET GROUP TEG ALEXANDRA PAVALOVÁ IVANA ŠAFRÁNKOVÁ ČESKÁ TVORBA NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA LOKÁLNÍ MÓDA PODZIM 2019

Související články

Šárka Strnadová a její nová kolekce: BABY OR LADY

Česká designérka Šárka Strnadová nyní přichází se svou kolekcí BABY OR LADY. Je nabitá tradicí a ženskou silou bez rozdílu věku nebo tělesných proporcí. Za nás se jedná o symbol tohoto léta.

Celý článek

Letní láska je ta lněná

Teplé dny přicházejí a s nimi i letní outfity z materiálů, které nám slibují zabezpečit v létě dokonalý komfort. Lehké rozevláté šaty, sukně, halenky a kalhoty k létu neodmyslitelně patří. K nejlepším materiálům na léto jednoznačně řadíme len!

Celý článek

Česká značka Circlle představuje etické plavky z recyklovaných plastů

Toužíte-li na českém trhu najít udržitelné, etické a zároveň estetické plavky, nebudete mít snadnou práci. My jsme to za vás udělali a představujeme kolekci From Ocean To Ocean.

Celý článek

Fashion must have: Srpen provází láska

Srpen je vrcholem letní sezóny, užíváme si ho všemi doušky, nosíme výstřední outfity, prožíváme lásku napříč všemi kontinenty a objevujeme nová zákoutí České republiky. Láka je ve vzduchu!

Celý článek

Teplákové šortky - patří ještě vůbec do vašeho šatníku?

Uvažovala jste někdy nad tím, že byste si své oblíbené teplákové šortky vzala jinam než na zahradní párty u kamarádky? Například do práce v kanceláři? A je to vůbec možné? Prozkoumali jsme pro vás, kam až sahají hranice teplákových šortek.

Celý článek

Strhující show Valentino 2020 v nejslavnějším filmovém studiu Evropy

Souboj reality a snů. I tak by se dala popsat kolekce Valentino podzim / zima 2020 haute couture. Celá koncepce však musela být přetvořena na základě opatřeních, která souvisejí s koronavirem. Módní domy se připravují na to, že sezóní přehlídky již nebudou, co bývaly.

Celý článek

Tankini: Plavky nejen pro dámy s křivkami

Tankini - trend léta pro ženy, které se nerady odhalují až na dřeň, ale také pro milovnice barev a nápaditých střihů. Tankini se letos na pláži prosazují i přes všechny překážky, které skýtají letní dovolené. Naše redakce pro vás proto připravila několik tipů, jak na tankini.

Celý článek

Žlutá k létu jednoznačně patří! Naučte se ji nosit i správně kombinovat

Žlutá barva znamená optimismus, smích a štěstí. Přináší nám radost a světlo do našeho šatníku. I když se může zdát příliš odvážná a výrazná, když se jí naučíte správně kombinovat, velmi rychle si ji zamilujete a už ji ze své skříně nedovolíte odejít.

Celý článek