dnes je 03.10.2022 a svátek má Bohumil

Masky na přehlídce Lukáše Macháčka zanechaly děsivý dojem

Přidat na Seznam.cz
Podzimní kolekce Lukáše Macháčka byla doplněna o obličejové masky, které zanechaly zvláštní dojem. Možná až trochu děsivý...

Že je Lukáš Macháček se svou oděvní tvorbou pro dámy i pány považován trochu za rebela, víme. Jeho krok nasadit modelkám i modelům na přehlídku masky, byl pro někoho možná trochu šokující. Každá maska byla jiná, některé připomínaly futuristické helmy, jiné rytířskou zbroj, některé obyčejného karnevalového jokera a jiné zase předvánoční čerty. Tak či onak, Lukáš Macháček s tímto krokem u přítomných neuspěl. Ti totiž zůstali v němém úžasu a odcházeli s nepochopením...

Těžko se lze také ztotožnit s hesly, které značka zastává. Těmi jsou jednoduchost a kombinovatelnost. Při pohledu na džínovinu s nášivkami, potrhané svetrové oversized šaty a rozpáranou koženou sukni s třásněmi, nemůže být o dobrém kombinování a jednoduchosti řeč. Na druhou stranu bílé triko s minimalistickým nápisem a černé sako s krátkými rukávy už se hodí do vícero outfitů.

MBPFW

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA PODZIM 2017 LUKÁŠ MACHÁČEK PODZIM/ZIMA 2017-2018

Související články

Návrhářka Anna Tejklová představila kolekci TOTEM

Na teplické kolonádě proběhl před pár dny Czech Fashion Week 2022. Novou kolekci s názvem TOTEM zde představila také návrhářka Anna Tejklová, poprvé i s mužskými modely.

Celý článek

PUMA představila v rámci newyorského týdne módy strhující přehlídku s názvem FUTROGRADE

Módní přehlídka značky PUMA propojila svou minulost, současnost i budoucnost. Brand představil v metaverzu také unikátní módní přehlídku nazvanou Black Station.

Celý článek

EMAwomenswear se zabývá mimo jiné i nadměrnými velikostmi do č. 64

Alžběta Vlášková je devětadvacetiletá podnikatelka, která se díky své píli a řadě zkušenostem, jako módní návrhářka a oděvní technolog, rozhodla založit módní značku s dámskou konfekcí. A přesto, že ji pandemie na chvíli zpomalila, ve výsledku ji posunula o mnoho dál.  

Celý článek

Radost, lehkost a velkorysost vyobrazila v rámci své nové kolekce Liběna Rochová na MBPFW

Liběna Rochová během tradiční podzimní edice Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku představila svou novou kolekci s názvem Inside 23. Inspirovala se obrazem Petra Kvíčaly.

Celý článek

Vanda Janda opakovaně ohromila módní publikum na Mercedes-Benz Prague fashion weeku

RethinkFashion přístup je iniciativa, která spojila Vandu Jandu společně se značkou Perwoll. Láska k módě, udržitelnost materiálů i po několik generací a více rozmyslu v oblékání dalo vzniknout kolekci SS23, kterou návrhářka včera představila v rámci MBPFW.

Celý článek

Jakub Polanka předvedl na pražském fashion weeku pořádnou bouři

STORM COMES je velmi úderný a přesný název kolekce, která byla včera k vidění v rámci Mercedes-Benz Prague fashion weeku. Jako vždy nám návrhář Jakub Polanka naložil velkou dávku elegantně extravagantní módy.

Celý článek

Limitovanou kolekci Mi fashion label si zamilují mimo jiné všichni skuteční snílci

Nejnovější kolekce oblíbené značky přináší fascinaci snem a podvědomím stejně jako touhou a svobodou. Všichni snílci zpozorněte, v této kolekci ambice mění realitu.

Celý článek

Lilia Khousnoutdinova představila kolekci inspirovanou cestami slovanskou mytologií

Značka Ecstatic Fashion v popředí s kreativní historičkou, dulou a mámou Lilií Khousnoutdinovou představila kolekci šatů a šperků z bhútánských látek.

Celý článek