dnes je 23.03.2019 a svátek má Ivona

Máte rádi dlouhé koupele? Pár tipů, jak je povznést na luxus

Přidat na Seznam.cz
Odpočinek v horké vodě po dlouhém dni se teď hodí více než kdy dříve. Po chmurných, zimou procházejících dnech je jeden z nejlepších nápadů večerní koupel. Bublinky, krásná vůně, mořská sůl. Ta atmosféra. Máme pro vás pár typů, jak tento uklidňující rituál povznést na luxus.

Mít doma luxusní lázně není tak úplně nemožné. Existuje několik přípravků a triků, které vám vykouzlí uklidňující chvilky, které si můžete užít jak sami, tak i se svou drahou polovičkou. Nechat se unášet tichem, nebo naopak ťukat si skleničkami se šampaňským se svým protějškem, to necháme na vás. Ovšem o vytvoření příjemné atmosféry se dokážeme postarat. A jak? Máme několik typů...

 

Voňavé svíčky

Zhasnout světla, užívat si horkou vodu a načerpávat krásnou vůni, a především atmosféru, kterou svíčky umí vytvořit. Poklidně sledovat tančící plamínky a nemyslet na nic jiného. Která vůně je ta nejlepší pro tyto momenty? Levandule, bílý čaj, osvěžující vůně růžového grepu… 

Mořská sůl

Spojení vůně ze svíček a mořské soli musí být harmonické. Proto i typ mořské soli je při výběru velice důležitý. A nejen kvůli vůni, ale i šetrnosti. Soli do koupele by tedy měly být vybírány nejen podle cenové relace, ale především díky kvalitě.

Bublinky šeptat

To, že k vaně bublinky patří, o tom žádná. My jsme se ale zamilovali do exkluzivní “Prosecco bubble bath”, ta podle nás pozvedne luxusní koupel na ten nejvyšší level. Dalším skvělým typem je bubli koupel ve stylu Miu Miu. Znáte ten pocit, kdy vám voní parfém tak, že byste se v něm nejradši vykoupala? Miu Miu to se svou bublinkovou pěnou do koupele umožňuje!

Bomba do koupele

Další věc, do které jsme se zamilovali. Barevné koule se třpytkami, nebo bez nich, s krásnou vůní. Po vhození této parády do vody se začnou dít úžasné věci. Bomba začne šumět a rozpouštět se, obarví vám vodu, otřpytí, naolejíčkuje… Určitě vyzkoušejte!

Hudba

Relax ve všech smyslech. Hudbu miluje každý z nás, pouštíme si ji především podle nálady. K odpočinku jsou nejvhodnější tóny, které pouze dolaďují atmosférický celek, který jste si díky předešlým bodům vytvořili. Pomalá, harmonická, uklidňující… la la la.

 

Pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
KOUPEL KOUPELOVÁ BOMBA TIPY A TRIKY RADY A TIPY VONNÉ SVÍČKY DOMÁCNOST RELAXAČNÍ KOUPEL

Související články

Pět jednoduchých účesů, když spěcháte do práce

Každý z nás má někdy bad hair day. Pokud spěcháte do práce a nevíte si rady s vašimi vlasy, připravili jsme pět jednoduchých účesů, kterými rozhodně nic nezkazíte.

Celý článek

Jak nejlépe utratit peníze, které jste našli pod stromečkem?

Dostali jste pod stromeček místo dárku obálku s penězi nebo dárkovou kartu? Víme, jak je utratit!

Celý článek

Vánoční trhy v Norimberku, krása zkalená obrovskou návštěvností

Norimberské trhy jsou nejstarší, největší a nejnavštěvovanější vánoční trhy ve střední Evropě. Naše redakce pro vás nachystala tipy a zajímavosti těchto vánočních trhů, které rozhodně stojí za navštívení.

Celý článek

Vánoční tipy od Mohito

Máme tu první adventní týden. V nákupních centrech vrcholí předvánoční nákupní horečka, ale vy nemáte ani dárky ba ani inspiraci na dárky vašim blízkým. Žádné obavy, značka Mohito má pro vás tipy na vánoční dárky.

Celý článek

Vánoční knižní tipy 2018

Pověz mi, co čteš, a já ti řeknu, jaký jsi. Málokdo si uvědomí, že tento citát je aplikovatelný i jinak. Knihy jako dárek totiž mohou být nápovědou k tomu, co si o vás dárce myslí.

Celý článek

Louis Vuitton a jeho kolekce vonných svíček

Sychravé počasí, které můžeme sledovat za oknem domova, není tím nejlepším povzbuzením pro naši mysl. Jak si zpříjemnit dlouhé večery v pohodlí domova?

Celý článek

Jak nosit bílé jeany v létě

Bílá – univerzální barva, která se hodí ke všemu. Takto přemýšlí nejspíše většina žen i mužů, kteří na ni nedají dopustit.

Celý článek

Top 6 přehozů přes plavky roku 2018 a jak vybrat ty správné

Plážová sezóna je v plném proudu, ale vy se k moři teprve chystáte? Podívejte se na nejlepší přehozy přes plavky roku 2018.

Celý článek