dnes je 23.05.2019 a svátek má Vladimír

Mercedes-Benz Prague Fashion Week v březnu 2019 oslní nejenom novými prostory

Přidat na Seznam.cz
Jarní týden módy vlije novou energii do žil všem milovníkům osobitého krejčovského umění již za tři měsíce. A čeká nás toho mnohem více než jen módní přehlídky...

Móda, kreativita i bohatý program

Od 22. až do 29. března 2019 se odehraje několik dní plných přehlídek společně s bohatým doprovodným programem. Kromě nových kolekcí špičkových českých a slovenských módních návrhářů, se uskuteční další ročník soutěže pro začínající návrháře VAN GRAAF Junior Talent, kam se do 25. ledna 2019 mohou hlásit módní tvůrci ve věku do 26 let. Vítěz soutěže získá finanční příspěvek na zhotovení nové kolekce, ale také možnost představit kolekci zdarma na mole MBPFW.

Jestliže tuto velkou módní událost milujete nebo alespoň uvažujete, že se na ní zajdete podívat, od 1. prosince 2018 byl spuštěn exkluzivní předprodej VIP vstupenek na přehlídkovou část módního týdne. Od pátku 22. února 2019 pak bude zahájen prodej vstupenek k stání na celý přehlídkový program prostřednictvím portálu GoOut. „V průběhu pražského týdne módy ulice naší metropole doslova ožívají osobitou kreativitou a přehlídky i doprovodné akce současně lákají módní nadšence i z okolních zemí. I proto fashion week s ochotou podpoříme,“ vyjádřila se radní pro kulturu hlavního města Prahy, Hana Třeštíková.

Návrháři zleva: Denisa Nová, Pavel Brejcha, Chatty

 

Nové místo konání celé akce

Mercedes-Benz Prague Fashion Week na sezónu podzim/zima 2019 nás zavede na místa obchodního domu Kotva, kam jsme doposud nahlédnout nemohli a která zároveň nejsou pro prezentaci módních kolekcí úplně typická. Ředitel pražského fashion weeku tímto způsobem rád překvapuje. Nadcházející přehlídky se v březnu budou konat v pátém poschodí OD Kotva, kde jsou veřejnosti nepřístupné skladové prostory. „Progresivní vizuální identita Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku přinese obchodnímu domu Kotva novou módní a tvůrčí energii, kterou v tomto lukrativním místě se silnou historií hodláme v následujících letech rozvíjet, podporovat a kultivovat,“ uvedl majitel OD Kotvy Maxmilian Adam Skala.

Není to však jen Kotva, kde se budou aktuální tzv. site-specific shows odehrávat. „I díky záštitě, kterou MBPFW poskytuje pražský magistrát, si můžeme dovolit rozšířit přehlídku do dalších lokací. Které konkrétně to budou, oznámíme do konce letošního roku,“ říká Lukáš Loskot, ředitel pražského týdne módy.

mbpfw.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDA ZE SPOLEČNOSTI MBPFW 2019 MERCEDES-BENZ PRAGUE FASHION WEEK ČESKÁ TVORBA DOMÁCÍ TVORBA

Související články

Cestujete po krásách jižních Čech? Pak rozhodně navštivte Biograf!

Ať už pracovně, nebo soukromě, jižní Čechy jsou populární lokalitou, která láká nejenom pro své přírodní krásy. My jsme při té příležitosti narazili na atraktivní hotel, kde se nám více než dobře spalo.

Celý článek

Jiří Kalfař převzal jako první Čech ocenění od monacké kněžny Charlene

Obrovský úspěch sklidil v rámci Monte Carlo Fashion Weeku český designér Jiří Kalfař. Ocenění za inovativní a udržitelný přístup k módě provází motto: „Ohleduplnost k přírodě je moderní pojetí šik“.

Celý článek

Kdo chce zabít Pamelu Anderson? Aneb nové číslo Vogue CS

Vogue pro své čtenáře připravil ve svém červnovém vydání opravdový zážitek. Na obálce se objeví megastar Pamela Anderson obklopena pláží, zasazena do českého prostředí.

Celý článek

Eva Jiřičná v pražském DOXu

V Centru současného umění DOX v pražských Holešovicích právě probíhá výstava u příležitosti významného životního jubilea Evy Jiřičné. Nechte se zlákat a inspirovat elegancí a lehkostí, kterou do svých děl první dáma české architektury vkládá.

Celý článek

Jak stylově nosit mikinu?

Mikina. Možná spoustu z vás napadne, že je to super kousek, ale tak maximálně na nedělní úklid. Vyvedeme vás z omylu. Tohle už dávno není jen domácí uniforma.

Celý článek

MUDr. Jan Bouda: Když odkvete přirozená krása, přichází na řadu plastická chirurgie

MUDr. Jan Bouda působí jako plastický chirurg ve dvou známých klinikách estetické, kosmetické a plastické chirurgie v západních Čechách. My se ho ptáme na řadu zajímavých témat v oblasti plastických operací.

Celý článek

Meghan Markle oblékla šaty, které zdůraznily poporodní bříško. Veřejnost ji za to miluje.

Vévodkyně ze Sussexu poprvé ukázala své miminko před několika dny. Dojemné fotografie oblétly celý svět a Meghan zaujala nejen krásným zdravým chlapečkem, ale i tím, co si oblékla. 

Celý článek

Herečka Kristin Davis ze Sexu ve městě prodává dům za 85 miliónů korun

Známá herečka prodává svůj kalifornský dům v Brentwoodu. Vyhlášená adresa slavných amerických celebrit přijde na desítky miliónů. Jak vypadá luxusní interiér známé herečky, který je obklopen přírodou?

Celý článek